PEACE

Fuj, odmah pomislim kako su ribe furale FRIZURE dole, a u tim komunama se garant nisu ni prale...

Zamislite kako su svi smrdeli!!!!!!
 
2pike:
kako li je bilo to u vreme dece cveca, kad nisi morao da razmisljas o sidi vec si mogao da se trpas sve u sesnaes?

Sto se side i ostalih zastrasivanja tice to se radi zato da bi se kod coveka razvio osecaj straha i nesigurnosti. Na taj nacin mu se moze ponuditi komercijalna resenja.
 
Sad me podsetiste na scenu koju sam dozivela. Kad sam ushla u ulaz. dechko koji ima sidu (iz mog ulaza) se slikao sa fotoaparatom kod lifta. Kad me ugledao maltene je pobegao.
Vidjala sam ga i ovih dana po bloku. Izgleda da mu je proradio virus. Obuchen je kao da je jesen, zubi su mu poispadali, mrshav je...chini mi se da je i psihichki totalno pukao. Strashno tuzan i tezak prizor...
 
Eh... i ja često maštam o tome kako je tad bilo dobro. I nije samo fora u tome što se nije znalo za sidu, nego je generalno odnos prema celoj stvari bio drugačiji. Mislim, kakav li je to osećaj slobode... I gajile se prašume... jaka stvar.
Sećam se u nekom filmu jedna grupi kaže za drugu: "Ma ona je luda, kreše se redom, a nije na piluli..."
Sad sam se baš raznežila pred spavanje....
 

Back
Top