Ovakvima se izvinjava samo bolid

Torrente BG

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.498
U ostalom koji on **** ima da se nekom izvinjava.Ako je on licno ucinio nesto nazao nekom Hrvatu neka se izvinjava ,nema on sta u tudje ime da upucuje izvinjenje.



Pa Djindjic je bio bolji.On se nikad nikome nije hteo izvinuti a kada su ga pitali zašto to ne učini rekao je da mu uopste ne pada napamet da se izvinjava za nešto sto on sam nije učinio.Pametno znaci nema kolektivne krivice već zločin je INDIVIDUALNI!
 
Ma oni se nece zaustaviti dok opet ne parave neko sranje...i onda ce dobiti po pichtci ko i uvek..jaki su Hrvati vojnici vajkad bili,uvek ih neko drugi oslobadjao...nego je glavno da u odsudnom trenutku opet nas ne zayebu na tu foru"bratstva"..znachi Chedicu u stranu kad Hrvati nayebu...bilo bi mnogo 3 puta zaredom ispasti budala.
 
Torrente BG:
U ostalom koji on **** ima da se nekom izvinjava.Ako je on licno ucinio nesto nazao nekom Hrvatu neka se izvinjava ,nema on sta u tudje ime da upucuje izvinjenje.



Pa Djindjic je bio bolji.On se nikad nikome nije hteo izvinuti a kada su ga pitali zašto to ne učini rekao je da mu uopste ne pada napamet da se izvinjava za nešto sto on sam nije učinio.Pametno znaci nema kolektivne krivice već zločin je INDIVIDUALNI!


slazem se. djindjic je dosta stvari losih uradio sto iz znanja sto iz neznanja al makar nije bio pi*kica kao ovaj tadic da se izvinjava, saginje i skida gace na svakom koraku. zato djindjicu odajem priznanje. imao je muda da hrvatima skrese u brk sta treba za razliku od seka-perse tadica.

ne znam dal se secate kad je mesic izjavio da srbija treba da plati hrvatskoj odstetu od 50 milijardi, djindjic mu je odma skresao u brk da bi pre hrvatska trebala da placa odstetu srbiji jer unistena i okupirana imovina preduzeca iz srbije i srba u hrvatskoj vredi preko 100 milijardi.

za to mu svaka cast.
 
Jerry Ropero:
slazem se. djindjic je dosta stvari losih uradio sto iz znanja sto iz neznanja al makar nije bio pi*kica kao ovaj tadic da se izvinjava, saginje i skida gace na svakom koraku. zato djindjicu odajem priznanje. imao je muda da hrvatima skrese u brk sta treba za razliku od seka-perse tadica.

ne znam dal se secate kad je mesic izjavio da srbija treba da plati hrvatskoj odstetu od 50 milijardi, djindjic mu je odma skresao u brk da bi pre hrvatska trebala da placa odstetu srbiji jer unistena i okupirana imovina preduzeca iz srbije i srba u hrvatskoj vredi preko 100 milijardi.

za to mu svaka cast.

E zbog toga je Djindjic ubijen, a pre svega zbog stava o Kosovu.
Tadica ceka ista sudbina, ako ne izvrsi sto je obecao, prizna Kosovo.
On se nada da cu ja biti taj koji ce popustiti, da bi u Srbiji skinuo krivicu sa sebe.
Ceda ne ceka na mene, pitanje je vremena kad ce CIA izgubiti strpljenje i likvidirati Borisa.
 
Jerry Ropero:
slazem se. djindjic je dosta stvari losih uradio sto iz znanja sto iz neznanja al makar nije bio pi*kica kao ovaj tadic da se izvinjava, saginje i skida gace na svakom koraku. zato djindjicu odajem priznanje. imao je muda da hrvatima skrese u brk sta treba za razliku od seka-perse tadica.

ne znam dal se secate kad je mesic izjavio da srbija treba da plati hrvatskoj odstetu od 50 milijardi, djindjic mu je odma skresao u brk da bi pre hrvatska trebala da placa odstetu srbiji jer unistena i okupirana imovina preduzeca iz srbije i srba u hrvatskoj vredi preko 100 milijardi.

za to mu svaka cast.
И, шта се по ко зна који пут испоставља?

Зашто је, пре свега, дакле, Ђинђић и убијен?

Зар не видите колика је то у ствари разлика у односу на Тадића?

(И ви ми ту онда причате о неким "мафијашким везама"...)
 
Norma Kampl:
Али, хеботе, испада да ће свако ко покуша да се супротстави бити убијен. :shock: :twisted:

Norma, izgleda tako ali, ja bar mislim, nije sve to za strpati u isti koš. Kriminal ima udela u ratovima, prevratima, revolucijama itd. Bolje reći, ima svoj interes u svim događanjima koja su prelomna. Nekada se mogu i ukrstiti...Što bi rekli - potrefi se!

Šta je od toga presudno, teško je reći. Čak i ako imaš informacije iz obaveštajnih službi...Teško.

Opet, ne bih bio preterano kritičan prema Tadiću. Čovek je predsednik Srbije, koja ima teško breme prošlosti, NEBITNO kakva je zaista, on MORA (pravo pitanje je motiv) nešto učiniti da probije stereotipe o nama (mada to nekome izgleda loše). Potrebno je , iako se ja duboko u sebi ne slažem, povući prvi korak. Ukoliko izostane reakcija s druge strane, to znači da je on, (ALI I MI SVI S NJIM) pojeo goWno...
 
Norma Kampl:
Али, хеботе, испада да ће свако ко покуша да се супротстави бити убијен. :shock: :twisted:


Naravno.
Srbija nije potpuno nezavisna zemlja, kao i vecina ostalih.
Nezavisne su samo SAD, Rusija, Belorusija, Kina, Brazil, Indija, Bolivija, Mongolija, Sev. Koreja, Iran, Kuba, Venecuela, Svajcarska, Svedska, Finska, Mijanmar, Sirija, Izrael, Vijetnam, Butan i Laos.
 
Архангел:
Norma, izgleda tako ali, ja bar mislim, nije sve to za strpati u isti koš. Kriminal ima udela u ratovima, prevratima, revolucijama itd. Bolje reći, ima svoj interes u svim događanjima koja su prelomna. Nekada se mogu i ukrstiti...Što bi rekli - potrefi se!

Šta je od toga presudno, teško je reći. Čak i ako imaš informacije iz obaveštajnih službi...Teško.

Opet, ne bih bio preterano kritičan prema Tadiću. Čovek je predsednik Srbije, koja ima teško breme prošlosti, NEBITNO kakva je zaista, on MORA (pravo pitanje je motiv) nešto učiniti da probije stereotipe o nama (mada to nekome izgleda loše). Potrebno je , iako se ja duboko u sebi ne slažem, povući prvi korak. Ukoliko izostane reakcija s druge strane, to znači da je on, (ALI I MI SVI S NJIM) pojeo goWno...

Meni ne smeta ono sto on pricha. Meni smeta ono sto misli.
 
Архангел:
Norma, izgleda tako ali, ja bar mislim, nije sve to za strpati u isti koš. Kriminal ima udela u ratovima, prevratima, revolucijama itd. Bolje reći, ima svoj interes u svim događanjima koja su prelomna. Nekada se mogu i ukrstiti...Što bi rekli - potrefi se!

Šta je od toga presudno, teško je reći. Čak i ako imaš informacije iz obaveštajnih službi...Teško.

Opet, ne bih bio preterano kritičan prema Tadiću. Čovek je predsednik Srbije, koja ima teško breme prošlosti, NEBITNO kakva je zaista, on MORA (pravo pitanje je motiv) nešto učiniti da probije stereotipe o nama (mada to nekome izgleda loše). Potrebno je , iako se ja duboko u sebi ne slažem, povući prvi korak. Ukoliko izostane reakcija s druge strane, to znači da je on, (ALI I MI SVI S NJIM) pojeo goWno...
Zasto bih ja sa tobom i tadicem jeo njegova , tvoja ili bilo cija govna??? Kazes ALI I MI SVI S NJIM?? Ko si ti da izjavljujes sta ce svaki posteni i patriotski srbin raditi ako mu je predsednik cmar iz kojega jedino samo govna mogu izlaziti iz usta m jer za drugo i nije sposoban!!! Sam si pristao na veceru, pa priajtno ti bilo i uzivaj u krkanju!!!!!
 
Архангел:
Norma, izgleda tako ali, ja bar mislim, nije sve to za strpati u isti koš. Kriminal ima udela u ratovima, prevratima, revolucijama itd. Bolje reći, ima svoj interes u svim događanjima koja su prelomna. Nekada se mogu i ukrstiti...Što bi rekli - potrefi se!

Šta je od toga presudno, teško je reći. Čak i ako imaš informacije iz obaveštajnih službi...Teško.
Ма, знам. Али, кад поједноставиш, испада, доиста, да у већини тих случајева буде баш тако некако: Ако идеш "уз длаку" моћницима - адио.

Opet, ne bih bio preterano kritičan prema Tadiću. Čovek je predsednik Srbije, koja ima teško breme prošlosti,
И ја то стално имам на уму. Није му лако, нити га ја толико осуђујем, с обзиром на све то. Ипак, чини ми се да се некад, напросто, ни не сналази најбоље. Да вероватно жели добро Србији, али да нити довољно уме, нити сме, из наведених разлога, то да реализује.

да можда ипак некад прелази ту границу дипломатије и доброг укуса, већ помињану.

Ипак, свакако да су и објективне околности врло тешке за нас.

Не бих му била у кожи, то сигурно знам. (Ни Коштуници).

NEBITNO kakva je zaista, on MORA (pravo pitanje je motiv) nešto učiniti da probije stereotipe o nama (mada to nekome izgleda loše). Potrebno je , iako se ja duboko u sebi ne slažem, povući prvi korak. Ukoliko izostane reakcija s druge strane, to znači da je on, (ALI I MI SVI S NJIM) pojeo goWno..
.
Ја већ и рекох, да све то уважавам. (Али се ни ја не слажем)
Ипак, с обзиром да реакција с друге стране изостаје, онда, стварно, испада...
 
Norma Kampl:
Ма, знам. Али, кад поједноставиш, испада, доиста, да у већини тих случајева буде баш тако некако: Ако идеш "уз длаку" моћницима - адио.


И ја то стално имам на уму. Није му лако, нити га ја толико осуђујем, с обзиром на све то. Ипак, чини ми се да се некад, напросто, ни не сналази најбоље. Да вероватно жели добро Србији, али да нити довољно уме, нити сме, из наведених разлога, то да реализује.

да можда ипак некад прелази ту границу дипломатије и доброг укуса, већ помињану.

Ипак, свакако да су и објективне околности врло тешке за нас.

Не бих му била у кожи, то сигурно знам. (Ни Коштуници).

.
Ја већ и рекох, да све то уважавам. (Али се ни ја не слажем)
Ипак, с обзиром да реакција с друге стране изостаје, онда, стварно, испада...

U Srbiji nema kompletnog politicara, svakom nesto nedostaje, nesto veoma bitno.
 
Vladimir Putin:
U Srbiji nema kompletnog politicara, svakom nesto nedostaje, nesto veoma bitno.
То ја стално говорим. Зато већ доста дуго ни не излазим на изборе.

А, опет, ипак, кажем, можда смо, понекад, с обзиром на све околности, ипак мало престроги, и очекујемо превише.
 
Norma Kampl:
То ја стално говорим. Зато већ доста дуго ни не излазим на изборе.

А, опет, ипак, кажем, можда смо, понекад, с обзиром на све околности, ипак мало престроги, и очекујемо превише.

Norma,

bez lažne skromnosti, makar me SADA i razapeli, ja mislim da je više takvih kao što smo ti i ja, sve bi barem sa manje ostrašćenosti bilo završeno/urađeno...

p.s. inače, smatram da sam istomišljenik s tobom, ma koliko to drugima izgledalo nejasno, komplikovano, manje-extremno, nepatriJotski, patriJotski ( :D ) i sl.
 
Vladimir Putin:
Svih 5 od EU, a kao clanice NATO, od SAD.
znao sam da ces to reci. sve clanice eu su se svojevoljno odrekle dela suvereniteta i prihvatile neke unapred dogovorene standarde ali opet sto se tice unutrasnje politike i vlastitih interesa svaka od njih potpuno nezavisno odlucuje o njima.

sto se tice francuske: le pen je nije demokratski izabran, jednom je usao u drugi krug i izgubio a na proslim izborima nije ni usao u drugi krug tako da nema sta da bude izabran

sto se tice pakistana: pakistan ima nuklearno naoruzanje sto mu garantuje nezavisnost a sad sto ne pomazu muslimansku bracu je vec stvar njihove politike (nisam upucen)

britanija opet vidi svoj interes u vodjenju americkih ratova (i podele plena) tako da nemam utisak da su njihovi potezi "iznudjeni"

sad kao supersila evidentno imaju uticaja u svim delovima sveta tako da se moze reci da pola sveta zavisi od njih ali mislim da to nije bas potpuno tacno.

sta uopste podrazumevas pod "nezavisnom zemljom" ?
 
Lorens Darel:
sta uopste podrazumevas pod "nezavisnom zemljom" ?

politicku, kulturnu, vojnu i ekonomsku nezavisnost.
ukratko, one zemlje gde ce se jedan amerikanac nece osecati kao kod kuce.
ne moze se povuci jasna granica, jer i Sev. Koreja ima americki uticaj, a ni Kanada nije isto sto i SAD u mnogo stvari, ali ipak, zemlje koje sam naveo su vishe nezavisne nego zavisne.
 
Vladimir Putin:
politicku, kulturnu, vojnu i ekonomsku nezavisnost.
ukratko, one zemlje gde ce se jedan amerikanac nece osecati kao kod kuce.
ne moze se povuci jasna granica, jer i Sev. Koreja ima americki uticaj, a ni Kanada nije isto sto i SAD u mnogo stvari, ali ipak, zemlje koje sam naveo su vishe nezavisne nego zavisne.
osim vojne, francuska recimo ispunjave sve ostale uslove, a samim tim sto su u nato-u svojevoljno su pristali da se pridruze alijansi. zasto onda franc. nije nezavisna?

mislim, sta im fali?
 
Mislim da su neki odlutali od teme...Ok, dešava se... :D

U neku ruku mi je i drago što smo (ako SMO=TADIĆ :D ) učinili prvi korak... Neka je...Smo.. Njega, nje, ću,ćeš-će-ćemo-ćete-TE! Aj da čujemo odgovor... :roll:

Daj da POJEDEMO TO GOWNO, DAJ DA VIDIMO KAKO I ONI JEDU ISTO GLAVNO JELO, na meniju belosvetskih igara, ajde, ajmo, u p.m. do mojhega kAurca... :evil:

Znam da nam to neće sačuvati kosovo, neće nam uleteti povečanje plate, neće nam Hag nestati nad glavama, neće nas primiti u EU preko noći, neće...

Kuliraćemo, ništa nam nije...

ali...

Aj neko da učini KONTRA POTEZ, usluga za uslugu - daj da vidimo...

Daaaaj!
 

Back
Top