Izazov

..ti si prespavala 30 god, pa to su radili nashi matorci 60 tih ,s tim shto je mogla varijacija do trsta,zadra,rijeke ,nisi originalna .................

Pa ovo nije tema na kojoj se ocenjuje originalnost, vec prichamo o izazovima, eto, mene ova ideja drzi vec nekoliko dana, dakle, za mene je to aktuelni izazov. Je l` ima i kod tebe neshto shto te izaziva ovih dana?
 
xmmm, ideja je super, ali je malo komplikovano ostvariti je i nije bas jeftino, naime, moras rezervisati ceo kupe i imati isto toliko karata... jednostavnije je da nadjete jos jedan par, pa ostalo, kako se dogovorite ... p.s. ja ti svoju ideju poklanjam ... xe xe xe
 
.........rekli mi drugari za neku kao shangajsku ili tako nekako foru,k.reshesh se sa ribom i kad si blizu okrenesh je sa guza i kao izvadish ga i necujno je plljunesh po ledjima,ona misleci da si svrsio okrene se nasmejana a ti joj tek tada svrsis po faci ,glupa fora ali mogu misliti njeno iznenadjenje ,josh sam u nedoumici da li da probam ovu glupu foru .........
 
.........joj ipricali mi foru koju sam u nedoumici dal da uradim..........

Pa shto si se stis`o, podeli sa nama :)

xmmm, ideja je super, ali je malo komplikovano ostvariti je i nije bas jeftino, naime, moras rezervisati ceo kupe i imati isto toliko karata... jednostavnije je da nadjete jos jedan par, pa ostalo, kako se dogovorite ... p.s. ja ti svoju ideju poklanjam ... xe xe xe

Ma ne mislim na kushet kola .. gde je po 6 kreveta .. vec na spavaca kola gde ima 3 kreveta .. hm .. tri .. za trojku :)
 
dodjavola,uskoro ce decica imati strava majice s natpisom `moja mama je *****`
sranje,imam deza-vu s ovom misli od gore..da li sam to negde procitao...pfff
pojma nemam..
 
svasta,nemam,cak naprotiv.. :) samo mi ponekad tako dodje nekakva ironija u vezi sa svim tim ljudskim jebavanjem..i ne preporucujem svakome taj aspekt meditacije,jer lako moze mozak da ti pregori kad se uhvati u kostac sa nekim stvarima i cinjenicama..pogotovo ako si emotivac. **** it all,i`m just a man..
 
Predlažem da se poebete na Kalemegdanu. U nekom mračnom žbunu. Prednost na kombinacijom s vozom: nisu potrebna nikakva ulaganja. Pazite samo da se ne uvaljate u neki izmet!
 
Vesela_zena_beogradska:
Mnogo volim `ebanje, ali priznajem da mi fali izazov, uzbudjenje .. sve mi je vec 'deja vu'. Ma ni promene partnera tu mnogo ne popravljaju stvar, kad promenish odredjen broj likova ukapirash da ni tu nema nekih iznenadjenja. Pre neki dan mi je poznanik predlozio originalnu stvar, koja je pokrenula zupchanike u mom mehanizmu i sad samo o tome razmishljam.

Ideja je da kupimo vozne karte do Bara, spavaca kola, i da jedne noci putujemo, i normalno, zvekecemo se, zatim da se od jutra do mraka kupamo i sunchamo, vecheramo na obali, a uveche vozom vratimo u Beograd, i opet zveknemo usput. M? Ovo je toliko uzbudljiva a jednostavna operacija, nema ni pakovanja ni prtljaga, a toliko toga moze da stane u dan ipo.

Evo, prodala sam foru na forumu, mada me je chovek upozorio da ne bi bilo fer da usvojim njegovu ideju, a odem na put sa nekim drugim :)

odlicna ideja.
ja jednom planirala da to uradim u busu do .....ili bar da padne neki oral,al` sudbina kleta me spreci u ostvarivanju te zamisli.
zato,realizuj to sto pre.
 
V_z_b
Ideja je sasvim prihvatljiva i zelim ti da je ostvaris i dozivis izazov. :)
Samo, ako je problem u izazovima, mislim da ces ih nakon ovog imati sve manje i manje... tako sam barem zakljucio na osnovu tvog prvog posta.
 

Back
Top