Izazov

Vesela_zena_beogradska:
Mnogo volim `ebanje, ali priznajem da mi fali izazov, uzbudjenje .. sve mi je vec 'deja vu'. Ma ni promene partnera tu mnogo ne popravljaju stvar, kad promenish odredjen broj likova ukapirash da ni tu nema nekih iznenadjenja. Pre neki dan mi je poznanik predlozio originalnu stvar, koja je pokrenula zupchanike u mom mehanizmu i sad samo o tome razmishljam.

Ideja je da kupimo vozne karte do Bara, spavaca kola, i da jedne noci putujemo, i normalno, zvekecemo se, zatim da se od jutra do mraka kupamo i sunchamo, vecheramo na obali, a uveche vozom vratimo u Beograd, i opet zveknemo usput. M? Ovo je toliko uzbudljiva a jednostavna operacija, nema ni pakovanja ni prtljaga, a toliko toga moze da stane u dan ipo.

Evo, prodala sam foru na forumu, mada me je chovek upozorio da ne bi bilo fer da usvojim njegovu ideju, a odem na put sa nekim drugim :)

Brate ti nisi moja bivsha...ustvari ne bivsha, podesetih se teksta - ne ti nisi sigurno moja ortakinja, one ne posetjuju ovo mesto a i njima ne trazhim copyright na ideju po principu morash samnom vec se same...nvm....

Dodushe ovaj deo sa plazhom je bezpotreban, vec onoliko puta vidjen - voz je krucijalan.

A u duhu toga imash i da te vozi ortak/ortakinja (treci partner?) kolima autoputem a ti se sa njim na zadnjem sedishtu "strasno znojish" dok kola idu 150km/h

A onda ako vas vozi treci partner mozhete tamo negde u zapizdini da parkirate kola na nekom proplanku u uzhivate svo troje pod vedrim nebom na kolima, uz kola, pored kola...daleko od kola....

A ubedljivo najvetji izazov - Trg Republike na prednjim stepenicama "Konja" - a da ne izvali pola ljudi tu i da ne stigne na vesti. Javi mi samo ako budesh ikad realizovala - al sa barem 30 sekundi dokaznog materijala xD (realno ne bi ti verovao), ja iskreno nema herca...
 
Vesela_zena_beogradska:
Ideja je da kupimo vozne karte do Bara, spavaca kola, i da jedne noci putujemo, i normalno, zvekecemo se, zatim da se od jutra do mraka kupamo i sunchamo, vecheramo na obali, a uveche vozom vratimo u Beograd, i opet zveknemo usput.
Kad kreće taj voz, da napravimo jedno forumaško okupljanje. :mrgreen:
 
zelenookа:
Kad kreće taj voz, da napravimo jedno forumaško okupljanje. :mrgreen:
e a forumaši će didu sas trajvanom n adu.pak će si se svi izkrešu na najzadnju platformu
ondak će se okupau pak će se vratu svaki sam za sebe ko mačke s јеbaIišta

to ti dodže nešta ko ciganjski triatlon.znaš ono kat ciga otide peške n adu ondak tam malo pliva pak marne baciku das snjim vrne na kuću
 
Profimare:
I da... jel ti stvarno mislis da se moze ebati u spavacim kolima... mozda sa strane eventualno ili smislite nesto :lol:
može čika mare
veruj mi na reč
u stvari nekad je moglo
i koliko me sećanje služi
ima više od dva kreveta
 
Bash lepo shto ces da se zvekecedh i shto si se do sada zveketala toliko, ali mi nikako nije jasno odakle ti ovoliko vremena na forumu od silnog seksualnog zivota i perverzija..
 
A onda ako vas vozi treci partner mozhete tamo negde u zapizdini da parkirate kola na nekom proplanku u uzhivate svo troje pod vedrim nebom na kolima, uz kola, pored kola...daleko od kola....

Hm. Krenuti na more sa dvojicom, predlog je za razmishljanje ..

Bash lepo shto ces da se zvekecedh i shto si se do sada zveketala toliko, ali mi nikako nije jasno odakle ti ovoliko vremena na forumu od silnog seksualnog zivota i perverzija..

Daleko je to od silnog.

dosada ide iznutra. mozda da sednes u neku raketu za mars... u jednom pravcu?

Moje srce .. a tebi kad se neko ne dopadne na ulici je l` zastanesh i pljunesh, ili samo prodjesh?


vesela, jel si ti proverila tog baju?

I jesam i nisam .. bilo neko vatanje.


Vesela, kako mislis da pishate po kupeu?

Vidim da tebe to vishe zanima nego mene. :)


ja mislim da su vozne karte do bara vec sve rasprodate.
mislim, sezona je...

Da, verovatno, ali dobro, ideja je tu, pa kad - tad moze i da se realizuje. Ako uspem da postignem od ovoliko forumashenja :)
 
Vesela_zena_beogradska:
Mnogo volim `ebanje, ali priznajem da mi fali izazov, uzbudjenje .. sve mi je vec 'deja vu'. Ma ni promene partnera tu mnogo ne popravljaju stvar, kad promenish odredjen broj likova ukapirash da ni tu nema nekih iznenadjenja. Pre neki dan mi je poznanik predlozio originalnu stvar, koja je pokrenula zupchanike u mom mehanizmu i sad samo o tome razmishljam.

Ideja je da kupimo vozne karte do Bara, spavaca kola, i da jedne noci putujemo, i normalno, zvekecemo se, zatim da se od jutra do mraka kupamo i sunchamo, vecheramo na obali, a uveche vozom vratimo u Beograd, i opet zveknemo usput. M? Ovo je toliko uzbudljiva a jednostavna operacija, nema ni pakovanja ni prtljaga, a toliko toga moze da stane u dan ipo.

Evo, prodala sam foru na forumu, mada me je chovek upozorio da ne bi bilo fer da usvojim njegovu ideju, a odem na put sa nekim drugim :)

Bezveze Sestro,......mislila sam da ces hteti nesto mnogo originialnije...hebanje u spavacim kolima je stara stvar :):):):):)
A i nasi vozovi su Jakooooooo prljavi
 
...па вероватно су и увели правило...Ж купе, М купе...кад су видели да им се кревети (и пропратна опрема) сувише брзо амортизују...:lol:

...мени је то баш био трип једно време...али јбг...увек одлучим да идем на море неких 15 сати пред пут...е онда нема места за спаваћа кола...:lol:
 
i? "dechko koji obecava"?

O, da, poseduje odredjene kvalitete :) Malopre me pozvao da se vidimo veceras, tako da verovatno nece biti ono 'prosh`o voz' :) Nego, mnogo je toplo pa razmishljam da l` veceras ili u sredu (kazu zahladjenje)


Bezveze Sestro,......mislila sam da ces hteti nesto mnogo originialnije...hebanje u spavacim kolima je stara stvar

Pazi ovako, ne `ebem se ja od juche pa da nisam proshla kroz raznolike situacije i to vishe puta, bilo je tu i originalnog i manje originalnog, ali se u vozu nikada nisam, a htela sam .. i tako, ostade mi ta neka zelja da me kopka .. ali ne radi se ovde samo o vozu, vec o celih tridesetak sati, po meni, zanimljivog i neobichnog provoda. Ipak, otici na more samo zbog jednodnevnog kupanja, a uz to imati i seks, i vecheru na obali, ne radi se tako chesto u zivotu (ako izuzmem sluzbena putovanja)

A i nasi vozovi su Jakooooooo prljavi

Ne pamtim kad sam putovala vozom poslednji put, ima tome godina i godina.


кад су видели да им се кревети (и пропратна опрема) сувише брзо амортизују...

hahaha
 
Vesela_zena_beogradska:
O, da, poseduje odredjene kvalitete :) Malopre me pozvao da se vidimo veceras, tako da verovatno nece biti ono 'prosh`o voz' :) Nego, mnogo je toplo pa razmishljam da l` veceras ili u sredu (kazu zahladjenje)
znachi, ako te nema vecheras na forumu da znamo da si "otputovala". :lol:
 

Back
Top