Jos jedan Tadicev biser

hektorius:
Pa prica ono sto svet hoce da cuje, zasto da on bude iskren kad svi ostali lazu i muljaju.

Izjava je nalik čuvenim američkim a tipa:"Veoma smo zabrinuti za situaciju u Svetu"

Mladić jeste iz najtamnijeg dela naše istorije. Sad, da li je mislio na Mladića ili na nebrano groždje u kom se našao... Javna tajna je da niko od političara ne bi izručio te ljude kad bi ih sreli. Kao Zapad ne može da ga locira sa onim čudima?

Jedino da nema švalerku i sve će biti u redu... U stvari nek ima puno švalerki ali da im polupa mobilne... Pa onda švalerke...
 
Pontije Pilat:
Tadić : "Mladić je najtamnijii deo naše istorije"
Njegove izjave vise nisu cak ni za osudu, one su za Lazu.
Obnevideo Tadić, zamračilo mu se pred očima, pa mu takav ispade i Mladić :lol:
A da zna nešto iz istorije, ne bi se ni izvinjavao Hrvatima, bar ne dok ne izjednačimo, a vode s "milion" mrtvih Srba prednosti ...
 
UofC:
Pa moze jednostavno reci da odbija da komentarise o Mladicu. Ustasa i hoce da to cuje! :roll:

Opste je poznato da su politicari profesionalni lazovi, takav im posao, da je rekao "odbija da komentarise", to bi u celom svetu odjeknulo isto kao da je rekao da ga krije u vlastitoj kuci.
Ovako im nije dao materijala za bilo kakve negativne spekulacije bar sto se Mladica tice.
A sta je govorio za Kosovo? Jasno je dao do znanja da ga se Srbija nece odreci, a argumentovao je to cinjenicom da bi svaka drzava isto ucinila, sto je istina, i tu im isto tako nije dao prostora za kritike.
 
Iron Lord:
Izjava je nalik čuvenim američkim a tipa:"Veoma smo zabrinuti za situaciju u Svetu"

Mladić jeste iz najtamnijeg dela naše istorije. Sad, da li je mislio na Mladića ili na nebrano groždje u kom se našao... Javna tajna je da niko od političara ne bi izručio te ljude kad bi ih sreli. Kao Zapad ne može da ga locira sa onim čudima?

Jedino da nema švalerku i sve će biti u redu... U stvari nek ima puno švalerki ali da im polupa mobilne... Pa onda švalerke...

Ne verujem da ce Ratko biti tako neoprezan, ali, uspeh je i za njega i za Karadzica, ovako dugo ostati neotkriven, a ceo svet ih trazi.
Jedan, njima nastrojen, dobar plasticni hirurg, lazna prava dokumenta i stvar resena.
Medicina danas radi cuda, a podrske u narodu i vojsci, hvala Bogu, ne fali...
 
Iron Lord:
Izjava je nalik čuvenim američkim a tipa:"Veoma smo zabrinuti za situaciju u Svetu"

Mladić jeste iz najtamnijeg dela naše istorije. Sad, da li je mislio na Mladića ili na nebrano groždje u kom se našao... Javna tajna je da niko od političara ne bi izručio te ljude kad bi ih sreli. Kao Zapad ne može da ga locira sa onim čudima?

Jedino da nema švalerku i sve će biti u redu... U stvari nek ima puno švalerki ali da im polupa mobilne... Pa onda švalerke...

ovo mi se najsvidja... :lol: :lol: :lol:
 
Редом су кренули да се извињавају, па би био ред да се Тадић извини што су Усташе побиле Србе у Јасеновцу. Био би такође ред да се Тадић извини САД што је НАТО морао да нас бомбардује и побије недужне цивиле.
 
Урадио је то Тадић, урадили су то многи од 2000. године. Жао ми је господо, али већина вас који данас пљујете по ДС, 2000. године је гласала за ДОС, те нема никаквог права сада да кука за ово што нам се дешава.
 
Pontije Pilat:
Ustase su se danas naslusale onog sto nisu ni sanjali da ce cuti. Jos samo da se Tadic izvini sto je 700.000 Srba mucki isprovociralo ustase u Jasenovcu da ih pokolju.

tadic je najveci smrad na celu srbije u celoj nasoj istoriji.

jos se nijedan srpski vladar nije izvinjavao srpskim neprijateljima. barem da ja znam .

700.000 pobijenih Srba u Jasenovcu kao i 20.000 pobijenih Srba u Krajini se prevrcu u grobu. Tadic ih je svojim izvinjenjem i prihvatanjem krivice ubio opet.
 
Што ће рећи, један који је растурио СЦГ и један који хоће да растури Србију. Свака њему част на речима које је изрекао. То му и јесте био задатак. Морао је да га испуни. Оно што забрињава јесте што Србија ћути.
 
popokatepetl:
Редом су кренули да се извињавају, па би био ред да се Тадић извини што су Усташе побиле Србе у Јасеновцу. Био би такође ред да се Тадић извини САД што је НАТО морао да нас бомбардује и побије недужне цивиле.

Да си којим случајем погледао емисију онда не би тако куцао. На питање Станковића "да ли је бомбардовање НАТО-а 1999. био злочин?" Тадић је одговорио "да, то је био злочин." Хоћеш да ти још куцам шта је рекао за бомбардовање? Не вреди, јер ти и овако не би разумео, јер си већ донео суд у твојој ограниченој глави.
 
Enfroz2891.:
Mladic ako jeste moze da bude najcrnji deo Bosanskoheregovachke istorije...kolko ja znam taj Tadic se i zalaze za jedinstvenu Bosnu,pa koji moj onda i Mladica svojata?
O tome se radi.

Kao što Iron lukavo sroči: 'Mladić jeste iz najmračnijeg dela naše istorije', ali ja bih dodao da on sam to nije. Shvatam ogorčenje ljudi iz Srbije koji ništa nisu imali sa Mladićem, a danas imaju 'probleme' zbog njega. Ipak, situacija i razmišljanje Srba preko Drine je drugačije. Razumljivo...
 

Back
Top