"Moralna"dilema

Da li bi popustili za milionche?


  • Ukupno glasova
    10
  • Anketa je zatvorena .

Enfroz2891.

Iskusan
Banovan
Poruka
5.907
Recimo da dodje neki Albanac i ponudi vam milion evra za lobiranje za nezavisnost Kosova da li bi ste prihvatili?
Znachi da vam posao u nekoj organizaciji...ne da prihvatite pa zapalite nego vas na poslu i nadgledaju da li ste revnosni...
?
 
Enfroz2891.:
Recimo da dodje neki Albanac i ponudi vam milion evra za lobiranje za nezavisnost Kosova da li bi ste prihvatili?
Znachi da vam posao u nekoj organizaciji...ne da prihvatite pa zapalite nego vas na poslu i nadgledaju da li ste revnosni...
?

to je nemoguce pitanje.. :roll:
i najveci spijuni nikad nisu dobili takvo konkretno pitanje?

ali da kazem...
ima dosta srba, sto rade sa siptarima..
a gde glavne pare idu :shock: niko ne zna :roll: ili zna..
u zivotu.. nekad si izmanipulisan...ili ti je finansijski dobro,pa :roll:

bolje je pitanje da li bi prodao kucu siptaru za 1 mil?
 
Neko je izračunao da je narodu dovoljno 100-150 evra za mesec dana života.
Sa tolikim parama ne mogu da kupim ništa. Proizvodnja je stala jer niko ne kupuje.
Stojimo i gledamo se sa parama koje nam se ne troše.
 
Enfroz2891.:
Recimo da dodje neki Albanac i ponudi vam milion evra za lobiranje za nezavisnost Kosova da li bi ste prihvatili?
Znachi da vam posao u nekoj organizaciji...ne da prihvatite pa zapalite nego vas na poslu i nadgledaju da li ste revnosni...
?


Naravno! Sa tim parama bih pomogao rodbini a jos da olaksam osjecaj krivice napravio nekoliko kuca izbjeglicama. Naravno Siptar bi platio milion dolara za to a nezavisnost bi dobio i da nije platio. Znaci dobitak bi bio meni milionce koje, nekoliko zbrinutih izbjeglica dok nista, sto vec nije izgubljeno, ne bi bilo izgubljeno. :-D
 
svetolik trpkovic:
naravno da bi uzeo hebe mi se za Kosovo kome ona rupcaga treba mada nisam siguran za onaj drugi deo nisam bas neki revnostan radnik ne znam kako bi moj novi gazda tj. zli siptar gledao na to :lol:
:lol:ja to mislim i za dzabe a i neminovnost je,a ako dobijem i milion dolara pride,odlicno,odma znam u sta bih investirala :lol:

a rupcagu albancima,pa nek zive u svom brlogu :)
 

Back
Top