Negativno o znacima

A pazi ti tu kombinaciju

JA: BIK podznak Vodolija MESEC u STRELCU

ON: Vodolija podznak STRELAC MESEC u BIKU :lol: :lol: :lol:

Ma idealnoooo samo kad nije sudjeno :)
Ako ti je Mesec u njegovom prvom onda on tebe oseća kao ženu koja ga razume.Često se taj aspekt sreće kod bračnih partnera ( Mesec u prvom ili sedmom polju, dobro je i ako je u petom- znak brzog razvoja bliskost)
E sad, ja se na bevim tranzitima, tako da ne umem da kažem ništa iz predikcijskog aspekta.
Ali videla sam negde njegovu kartu, postavljala si je , ako se ne vara?
Mislim da mi je ostalo u sećanju da ima problematičan prvi brak, sa mogućim razvodom, ali sporoooo, mnogo sporo.:roll:
 
Ej ovo nie tema draga Saveta :)
salim se....evo ja sam se razocarala u Vodolije,.....sad cu da bezim od njih,..ali na osnovu jedne vodolije...mada se meni ne svidja to sto se stalno igraju toplo hladno, slicne su strelcevima, ne vole vezivanje zele slobodu, provod, ..... :roll:


vidim da si bik u horoskopu kao i ja tako da ti toplo savetujem neku skorpiju...od vodolija i strelceva begaj:-D...meni je brat strelac i voli biti u centru paznje pa to ti je:roll:
ja se ne razumem u te kuce i ostale stvari:lol:al iz iskustva znam da mi ne leze muskarci vodolije i muskarci strelcevi....
 
Lavovima smeta sve sto nema pocetak i nema kraj, sve sto je nejasno, nedorecheno i neobjashnjeno.Izludjuju nas stvari koje ostanu nedorechene ili stvari u kojima ne vidimo neki smisao, svrhu, cilj. Ne volimo znanje radi znanja, za nas znanje koje nema praktichnu korist postaje mrsomudjenje.
Ne podnose ljude u koje ne mogu imati poverenje. Ljude koji ce ih shutnuti i odbaciti na prvoj krivini, cim naidju problemi ili nesto za sta oni misle da je bolje.



Nismo racionalni. Ne razmisljamo glavom nego srcem. Tesko se odrichemo onoga u sta verujemo, cak i kad sami vidimo da je to pogresno.

Smeta nam gnjavaza, traljavi i flegmatichni ljudi.

Ponekad, kad nas neko izrazito razochara ili povredi, nesto nam u glavi klikne, prestanemo da osecamo bilo sta, na osobu gledamo kao na stvar i ona prosto prestane da postoji. Ako se to desi, mi vise ne mozemo da oprostimo, jedostavno nemamo vise kome. To nije bezdushnost nego neka cudna reakcija koja vrlo zaboli ljude koji su nas razocarali ili povredili nenamerno ili "u zaru borbe" i ne mogu da shvate kako preko toga ne mozemo da predjemo.

Imamo napade lenjosti, i tada obicno mora neko drugi da nas pokrene na akciju. Dajemo savete i kad nam ih niko ne trazi. Ne da bi ispali pametni nego sto tudje situacije sagledavamo tacno i bez greske, a u svojima imamo zablude.

Emocije nam prave problem. Kad nas nesto boli nemamo dugme da to zaustavimo, moramo zestoko da se trudimo i najcesce sebe teramo u drustvo ili u neki posao, u gorem slucaju zatvorimo se i nismo ni za sta nekoliko dana. Dakle, kad nas emocije ponesu, racionalni deo mozga moze samo da gleda i da se chudi.

Najgore podnosimo ravnodusnost u odnosu na nas.


E, ja sam lav u podznaku ali ovo sve gore je TAKO TACNO..a ovo crveno pogotovo....daj mi reci lyon gdje si ovo nasao????

Ja sam bik/lav - lijena na kvadrat!

Jel zna neko kako da se borimo sa negativnim osobinama nasih znakova???

Koliko je koji znak uopste spreman da uci i da se razvija???
 
Ponekad, kad nas neko izrazito razochara ili povredi, nesto nam u glavi klikne, prestanemo da osecamo bilo sta, na osobu gledamo kao na stvar i ona prosto prestane da postoji.

Evo, ja nikako da prebolim jednu ribu
Inace sam stvarno kao sto ovaj gornji crveni text kaze - ali ova riba - strasno, strasno, strasno - kako to moze????
Mislim moj mozak mi govori da ta riba uopste nije moj tip (mislim, radi se o zenskoj osobi za koju sam mislila da mozemo da imamo divno prijateljstvo - ne o nekom dasi), ali kad god je vidim, kad god progovorimo vidim da smo dva svijeta ali mi nekako toliko stalo do nje i njenog misljenja....
 
E, ja sam lav u podznaku ali ovo sve gore je TAKO TACNO..a ovo crveno pogotovo....daj mi reci lyon gdje si ovo nasao????

Ja sam bik/lav - lijena na kvadrat!

Jel zna neko kako da se borimo sa negativnim osobinama nasih znakova???

Koliko je koji znak uopste spreman da uci i da se razvija???

Nigde nisam nasao. Pisao sam o sebi i lavovima koje znam.
Ja sam lav/skorpija
 
Ako ti je Mesec u njegovom prvom onda on tebe oseća kao ženu koja ga razume.Često se taj aspekt sreće kod bračnih partnera ( Mesec u prvom ili sedmom polju, dobro je i ako je u petom- znak brzog razvoja bliskost)
E sad, ja se na bevim tranzitima, tako da ne umem da kažem ništa iz predikcijskog aspekta.
Ali videla sam negde njegovu kartu, postavljala si je , ako se ne vara?
Mislim da mi je ostalo u sećanju da ima problematičan prvi brak, sa mogućim razvodom, ali sporoooo, mnogo sporo.:roll:

E da SEVILJA odlicna moc zapazanja ;)
Ma odustala sam od njega,..ali eto planete su nam takve,.......problematican prvi brak.,..i to je tacno, medjutim razvesce se kad mali bude imao 18godina ...:?
 
vidim da si bik u horoskopu kao i ja tako da ti toplo savetujem neku skorpiju...od vodolija i strelceva begaj:-D...meni je brat strelac i voli biti u centru paznje pa to ti je:roll:
ja se ne razumem u te kuce i ostale stvari:lol:al iz iskustva znam da mi ne leze muskarci vodolije i muskarci strelcevi....


Ni meni ne leze ali mi je MESEC u STRELCU pa me nekako privlace zbog toga valjda,...sa skoprijom sam imala samo jednom sex i to je to i vise nisam imala nikakvog odnosa sa skorpijama,....
Medjutim rodjeni brat mi je skorpija sa kojim se NIKAKO NE SLAZEM....

Ne znam kakve su skorpije ali volim ZENE koje su skorpije....obozavam ih (kao osobe)...:)
 
Ni meni ne leze ali mi je MESEC u STRELCU pa me nekako privlace zbog toga valjda,...sa skoprijom sam imala samo jednom sex i to je to i vise nisam imala nikakvog odnosa sa skorpijama,....
Medjutim rodjeni brat mi je skorpija sa kojim se NIKAKO NE SLAZEM....

Ne znam kakve su skorpije ali volim ZENE koje su skorpije....obozavam ih (kao osobe)...:)

onda da se menjamo...daj ti meni tvog brata skorpiju a ja cu tebi mog brata strelca:lol:...ionako se pravi mnogo pametan;)
 
Ovako, Strelac sam...
Moje negativne osobine, a cini mi se i svih Strelceva: uvek moram ici kontra svih, promenljiva, kad me jendom povrede tesko opet verujem toj osobi koliko god da sam je volela, impulsivna, neumerena (kad nesto volim, onda samo to i to) dok mi ne dosadi, a sve mi brzo dosadi. z:D Ponekad ne znam sta hocu, emocije skrivam u sebi i imam svoj svet...
 
Ja sam Blizanac/Devica
Ne podnosim Vodolije nikako ,jednostavno me nervira cepidlacenje za svaku glupost....
Ovnove takodje ne volim nesto posebno ,ne volim ljude koji se smatraju najboljim u necemu i hvale se non stop (pusti neka te drugi hvale i kazu kako si najbolji). Sa ostalim se ok slazem,neverovatno je da je svaka devojka u koju sam se zaljubio bila Rak. Pozdrav
 
Ja sam Strelac/Bik i jako me nervira kod sebe sto nekad ne znam sta hocu i 100 puta pravim istu gresku, nikako da naucim... mesec mi je u Raku pa sam osecajnija nego sto bih trebala da budem, sve me pogadja... Nervira me kod sebe sto sam promenljiva, danas mi se jedan svidja, sutra drugi, ali mlada sam pa se time opravdavam... Dosta sam lenja i troma, to mi je ovaj Bik doneo, nekad mrzovoljna, sama sebi komplikujem zivot bez potrebe... Ali trudicu se da ispravim to kod sebe... I da, jako sam brzopleta, uradim nesto pa se posle kajem, katastrofa z:cry:
 
Za nas Ribe obicno kazu to....Povrsni, podlozni smo uticaju drugih,nesigurni...Ali mi smo mnogo jachi nego shto na prvi pogled izgleda.Jedino shto nam fali je ispravna slika o sebi i onda mozemo ostvariti sve...I kad dodje do kljucnog momenta zanimljivo je da se Ribe pokazu i budu pune samopouzdanja....Kod stvari za koje znamo dobro. Pevanje,gluma,odnosi sa javnoscu,....I neka je to neka tiha samouverenost,ali je ima,kao voda kad zubori.I bash zato shto smo tako prilagodljivi mozemo da se uklopimo gde god nas neko baci...Bili bi dobri spijuni ;) Osecamo stvari mnogo dublje neko drugi ljudi,kupimo njihove osecaje,umemo da osetimo laz pre nego shto je neko i izgovori...
Jedino shto Ribe treba da poprave je ta percepcija o sebi koju su utuvili u glavi i da se rasciste sami sa sobom i onda ce postici sve...To i da ne daju da ih vuku njihova osecanja..
 
Za nas Ribe obicno kazu to....Povrsni, podlozni smo uticaju drugih,nesigurni...Ali mi smo mnogo jachi nego shto na prvi pogled izgleda - pa baš i nije tako:D.Jedino shto nam fali je ispravna slika o sebi - istina i onda mozemo ostvariti sve...I kad dodje do kljucnog momenta zanimljivo je da se Ribe pokazu i budu pune samopouzdanja - ma jok....Kod stvari za koje znamo dobro. Pevanje,gluma,odnosi sa javnoscu,....I neka je to neka tiha samouverenost,ali je ima,kao voda kad zubori.I bash zato shto smo tako prilagodljivi mozemo da se uklopimo gde god nas neko baci...Bili bi dobri spijuni ;) Osecamo stvari mnogo dublje neko drugi ljudi,kupimo njihove osecaje,umemo da osetimo laz pre nego shto je neko i izgovori...
Jedino shto Ribe treba da poprave je ta percepcija o sebi koju su utuvili u glavi i da se rasciste sami sa sobom i onda ce postici sve...To i da ne daju da ih vuku njihova osecanja..

Ovo boldovano važi za sestru i kuma. Ja koliko znam ribe nemate srce za posao u kojemu je prisutan bilo koji rizik,linija najmanjeg otpora,a to me najviše iritira kod sestre i kuma:evil::evil:

Škorpije : jedna poznanica sam što nije završila u ludnici - PARANOJA, u svakom vidi neprijatelja koji je prati i ostale scene koje joj skaču po glavi,da vam ne pričam šta je sve kupila za samoodbranu...:confused::confused: vrlo čudan tip :(
 
Ovo boldovano važi za sestru i kuma. Ja koliko znam ribe nemate srce za posao u kojemu je prisutan bilo koji rizik,linija najmanjeg otpora,a to me najviše iritira kod sestre i kuma:evil::evil:

:)

Ksad sam rekla da pokazujemo samopouzdanje u onim stvarima shto nam idu dobro,to je istina npr -pevanje,gluma,najveci umetnici su rodjeni u znaku ribe, i poznato je da obicno u tom delu svog zivota budu genijalni,dok u ostalima...npr cuje se velika glumica,a u pozadini alkoholicarka,izbacili je roditelji iz stana kad je imala 16, sve najtuznije,ali zato-vrhunska pevacica,genijalni slikar.....
A za posao,zavisi kako ko.Umetnost je rizican posao...a za ostale,kazem,Ribe bi mogle biti bash solidne vodje samo trebaju da rasciste mnogo stvari u glavama-oni su uvek sebi najveci neprijatelji,a linija manjeg otpora to je nazalost tacno,ali to je vishe jer se previshe boje da se eksponiraju jer su nesigurne i da ce napraviti neku gresku pred svima,pa bi radije da se sakriju iza kulisa i iz straha da pocine gresku-ne rade nishta. Zato kazem Ribe sa sobom treba da srede dosta stvari,jer kad ih srede onda ostaju samo pozitivne strane-prijatna osoab,dobar smisao za humor,veliki drug,pozrtvovana osoba,saosecajna,prijatna...E da,i njihovu haoticnost popraviti. Ima bahs jedna ruzna sala u vezi ovoga sa Ribama

*If you can find their clothes and dress them up you just might take a Pisces out to dinner * :confused:
 
Jako smesno-citajte ljudi!:hahaha:

SINGS-THE FUNNY WAY

Aries . They usually do the wrong thing and don't discuss it. Never point this out to an Aries unless you want your kidneys pulled out through your sinuses. Aries love to laugh at the funny moon-people who suck their thumbs at age 35. Aries use guns to describe philosophical concepts. Whether you live in a palatial estate or a cardboard tepee, you will insist until death that it is exactly what you always wanted. Most Aries were concrete parking bumpers in at least two of their past lives. . The Aries makes life decisions as a toddler. Aries marry several times for funnies but never divorce. Their spouses have many freak accidents resulting in death or crippling injury. Being infallible, God is probably an Aries. This would make Satan an . People run away when an Aries comes around. They know that if they do not, the Aries will set them on fire. Your rams' horns are in everyone else's asses.

Taurus
You are brooding emotion incarnate. You're very earthy, which may mean that you don't shower as often as most people.Taureans love happy movies where everyone is jolly and having fun, but they fight with waiters and get upset with billboards. They like to psychoanalyze their friends but have no real experience with life in general. Taureans The Taurus is a strange bird because he or she holds grudges about things that never actually happened. This may stem from the feelings of inadequacy resulting from being beaten out for first in line in the zodiac by Aries. That is the Taurean self-image, always second best. However, they are undoubtedly the best at feeling like second best. All Taureans want to be God. Unfortunately, God is an Aries.Most Taureans love conflict. If nothing is wrong, then that in itself is something wrong. Some especially like bar fights. If they can't get into an actual bar fight, they will make up interesting stories about them which they can tell their friends right before they psychoanalyze them. You feel that you are going nowhere in life. You are probably right. They are in a tremendous hurry to get to the nowhere that they intend to go to. They make little dioramas of their homes, complete with tiny effigies of the people they know, and act out scenarios of the way things would be if they were God.
GeminiEveryone loves a Gemini because everyone loves a schizophrenic. You are progressive, outgoing. However, you can and will negate all of this by the time you're finished reading this sentence. Geminis drive funny cars[/B]. They often drive them into trees or buildings. Geminis are pushy and overbearing. They pick fights with small children and moon people at weddings. They like to use Libras as punching bags. A bisexual Gemini is a walking double date. The rest are hermaphrodites. Geminis vandalize their own houses. Geminis rarely compete in the Olympics. When they do, it is usually pool or air hockey. Frogger turns up as well. Geminis are always on some sort of medication. This medication is not always legal. Gemini is Latin for "I'm okay, I'm okay." Geminis speak very loudly in order to be heard. This is unfortunate as they are nearly always talking to themselves. In fact, they often pick animated arguments with themselves in the bathtub. The Gemini is essentially nothing more than a paranoid Aquarius.

Preuzeto sa Astro.coma
 
Poslednja izmena:
Ma nisu skorpijice tako loshe... samo ne moze s njima svako bas da izadje na kraj, moras da im potrefis zicu. A to je tesko u picku materinu. Moras da budes jaka, bolje receno, tvrda licnost, da ne bi uspele da te povrede. Jer kad ukapiraju da te ne povredjuju, da si ladan, onda polude i vrte se, i trude se, i hoce iz koze da iskoce - to mi bude najsmesnije da posmatram, a vecina je takva, cast izuzecima (okruzena sam skorpijama). I onda kuliras i pustas ih da se izjedaju, slusas otrovne komentare mrtav 'ladan i cekas da se zajapuri od besa sto ne reagujes. To mi je super. Onda, kad skapiraju da im napad ne prolazi promene taktiku pa te kao ignorisu - e ta faza ume zaista dugo da potraje - zato i kazem da treba jaka, tvrda i nepopustljiva licnost da s njima izadje na kraj. Ali ako i to izdrzis - a ja uvek izdrzim zato sto znam sta sledi - zovu te i cvrkucu. I opet sve u krug. Loodilo. E sad, mene to zabavlja, da se igram macke i misa, ali masu ljudi ne zabavlja jer budu povredjeni, iznervirani, dovedeni do ludila. Skorpiji nikada, ali nikada, ne smete da pokazete da vas je povredila, onda ste gotovi. Sve dok konta da niste porazeni ona ce se vrzmati oko vas i pokusavati da vas ubije, ma bukvalno do kraja zivota :))) Strava su fanaticni, meni je to simpa skroz :)))

:klap: obozavam skorpije ... Sama sam vaga - skorpija i da mi nije te skorpije ne bi se vaga mogla snaci u mnogim teskim situacijama. Previse mekana i leptirasta.
 
Ja sam Bik i ne podnosim MUSKE BIKOVE!!!

A meni su dragi i jedni i drugi........Malo vise muski...........Jeste da su dosta ttttvrdoglavi i tesko ih je pokrenuti da nesto pocnu,al kad rade,rade svojski.........Stabilni su.Meni Lavici to dosta pase.........Vrijedi istrpiti njihovu tezinu..........Kao i kod jaraca muskih.Bikovi i Jarcevi nisu laznjaci.Ipak je to cvrsta zemlja koju treba cesto zalivati..........
 

Back
Top