Da se podsetimo: JSO+DOS=saradnja

Da se nezaboravi, ko je i sta radio, i kada!!!! Neznam sto ti smeta ova tema??? Mozda te strah od istine!!! Vidis, ako mozes da kazes da su svi srpski junaci ustvari ubice i da su svugde pravili genocid tamo gde su branili svoje domove i drzavu, onda definitivno nesto nestima kod tebe!!!
 
tajna_smotra:
Da se nezaboravi, ko je i sta radio, i kada!!!! Neznam sto ti smeta ova tema??? Mozda te strah od istine!!! Vidis, ako mozes da kazes da su svi srpski junaci ustvari ubice i da su svugde pravili genocid tamo gde su branili svoje domove i drzavu, onda definitivno nesto nestima kod tebe!!!

A zašto ti ne znam i ne štima pišeš zajedno?
Možda te strah od škole?:lol:
 
To sam i ja primetio od novokomponovanih samozvanih demokrata, kada nemaju izgovor pribegavaju nekakvim gramatickim greskama, zamisljaju da pisu za njujork tajms a ne na forumu, eee draga deco nije ovo ni njujork tajms ni ostala zapadna krvnicka masinerija, ovo je srbija i obican forum na kome svako moze da iznese svoj stav, a sad trazenje dlake u jajetu, pa neplacas mi sto kucam pa zato i nevidim sta si hteo reci tim recnikom o greskama?? Da neces mozda doci i ucutati moj glas!!!1 EEEE mali covece, prepuna je srbija RATKA MLADICA, i on je veliki za razliku od tebe bedni crve koji bi za pisljivi euro ili dolar prodao sopstvenu majku i sestru!!!
 
filatelista:
Ja mislim da je izuzetno plemenito od nekih forumaša što naše grlate osnovce uče lepoj gramatici srpskog jezika. Pa neće ih valjda podučavati kad postanu odrasli, zreli ljudi??!
A mislim da je poznavanje pravopisa važan element u patriotizmu i ljubavi prema svojim korenima.
To kada budes pisao za NJujork tajms mozes reco o gramatickim greskama, mada neverujem da bi te tamo pustili!!
 
DellBoy-011:
grešiš sinko,
to možeš samo na forumu fokus radija:lol:
Jeli, nisam znao da ti naredjujes ko ce sta i gde pisati na internetu?? bas si se uziveo u ulozi diktatora!!! Epa sine nije ti ovo B92 pa da pljujes po srbima, jer nas ovde ima mnogo vise nego vas domacih izdajnika i stranih placenika!!! Pogresio si i vreme i mesto za pisanje!! Lajes na pogresno mesto!!!! Obrati se NATO-u i njegovim saveznicima da se protivim tvojoj volji zato sto pisem na ovom forumu, mozda me strpate u HAG!!!
 
tajna_smotra:
Jeli, nisam znao da ti naredjujes ko ce sta i gde pisati na internetu?? bas si se uziveo u ulozi diktatora!!! Epa sine nije ti ovo B92 pa da pljujes po srbima, jer nas ovde ima mnogo vise nego vas domacih izdajnika i stranih placenika!!! Pogresio si i vreme i mesto za pisanje!! Lajes na pogresno mesto!!!! Obrati se NATO-u i njegovim saveznicima da se protivim tvojoj volji zato sto pisem na ovom forumu, mozda me strpate u HAG!!!
Izvini, ja ne pljujem, samo mi smeta vaša nepismenost, a razumete se u sve svetske probleme.
To ako si ti nepismeni srbin ne znači da ne možeš, uz malo muke, da budeš pismen, obrazovan, kulturan i uspešan kao ja8-)
Čitaj pažljivije, izoštri malo
300pxbalkanskispijun3ey8.jpg
 
ratnistrateg:
Mozda su ove mladje generacije zaboravile na saradnju izmedju JSO i DOSa pa da ih malo podestimo:


A nikako da kazete koje bolji sahista Duca ili Seki.
Razumete se vi radikali u politiku ko Marica.........
Samo vi citajte one splacine iz Haga i zaboravice te i gramatiku i matematiku. Ustvari sto se matematike tice racunajte da cete na sledecim izborima, sto se tice poslanickih klupa, vi sedeti u magarecim.8-)
 
Jerry Ropero:
JSO je bila Djindjiceva jedinica . JSO je Djindjic izneo van ministarstva unutrasnjih poslova i stavio pod svoju direktnu kontrolu. JSO je drugim recima bio Djindjiceva pretorianska garda . E sad sam pao - sam se ubio kazE nas narod.
aj bar odgledaj serijal "jedinica" pa vidi ko je osnovao jso i cija je to bila jedinica...


...hej, zar nisi ti negde drugde pricao kako su oni velike patriote i borci za srpstvo, kako ti to sad ide zajedno? velike patriote pod kontrolom mafijasa i izdajnika?
 
Lorens Darel:
aj bar odgledaj serijal "jedinica" pa vidi ko je osnovao jso i cija je to bila jedinica
Jel??A ti bas volis da pratis televiziju B92!! Pa dobro ako sve verujes u tom filmu , samo da ti skrenem paznju da obratis kao prvo paznju na govor onoga ko daje intervju, gde se nezavrsava cela njegova recenica vec se sece i ubacuje spiker da nadoveze recenicu, tj, da izokrene pricu, e sad posto vidim da si se primio na taj film podsetime sta je bilo na pocetku treceg serijala??? Koga to spominju da se veoma dobro i odavno poznavao sa Legijom?? Pre nego sto ce to reci prvo su rekli sta je bio arkan a sta legija, tj. da su oboje pljackali i krali po evropi, a onda gle cuda odjednom pricaju kako se djindjic dugo i odavno poznavao sa legijom, i da je verovao legiji!!! Cekaj onda tu nesto nestima? Gde su se to upoznali djindjic i legija??? Da nisu u zatvoru???
 

Back
Top