ХИМНА СРПСКИХ РАДИКАЛА

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Srboljub-BGD

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
193
ХИМНА СРПСКИХ РАДИКАЛА

Радикал сам, тим се дичим,
Понос мајке сам Србије
На свог деду много личим
Чујем шапћу ДОС-манлије.

На бранику Отаџбине
Ја сам рођен и остаћу
Не, не бежим од судбине
За свој Народ живот даћу.

Коме није до Србије
Ко по нашој вери пљује
Он гласа за ДОС-манлије
Издајништвом СРПСТВО трује.

Ко на олтар родне груде
Није спреман живот дати
Он не спада међу људе
И стоком га треба звати.

Косово је душа наша,
Нек` се ори, нек` се чује !
Никад неће турски паша
Ту светињу да нам трује.

Ајмо, браћо радикали,
Отаџбина опет зове
Шта чекамо !? Што смо стали!?
Погазимо те смрадове !

Боби Таћи Педеровић
И остале ДОС-манлије
Коштуница, Чедер, Динкић
Искоти су СРПСТВА и Србије.

Нек` им клетва Лазарова
Затре семе и смрад збрише
Нек` им кама душманова
Под врат печат свој напише.

„Бусен свете земље своје
Грехота је другом дати !“
То су речи мајке моје
Сваки Србин мора знати.


Не дамо те, земљо Светог Саве,
Ој, Косово, чедо најмилије,
Буди увек симбол српске славе
Јер без тебе живота нам није !

Нек` се оре песме радикала
Српски барјак нек` високо стоји
Србија је на ноге устала
И никог се сем Бога не боји !

Ко то каже, ко то опет лаже,
Да нећемо више ратовати !?
Да даћемо што душмани траже,
Арбанаси, турци и `рвати.


Крстан Ђ. Ковјенић

 
МИСАОНА ПРИПАДНОСТ СРПСКИМ РАДИКАЛИМА, није политичка припадност, већ СМИСАО ЖИВОТА. Не бити СРПСКИ РАДИКАЛ значи бити издајник, србомрз, мафијаш, нарко-аџуван и кукавица. Будућност Срба и Србије је у СРПСКИМ РАДИКАЛИМА, братству СВИХ СРБА, ма где били и, ма шта радили, уједињењу свих ЗЕМАЉА СРПСКИХ и братска љубав са браћом РУСИМА, БЕЛОРУСИМА и свима онима који су остали верни ИСТИНСКОЈ ЦРКВИ ГОСПОДА ИСУСА ХРИСТА. Србин није и не може да буде онај ко не осећа своје СРПСТВО у срцу, ХРИСТА у души и МАЈКУ СРБИЈУ на уснама, уму и разуму. Препоносан сам на то што јесам - С Р Б И Н !


--------------------
Крстан Ђ. Ковјенић

С вером у Бога, васколико С Р П С Т В О, уједињење свих земаља С Р П С К И Х и РАДИКАЛНО БОЉЕ сутра за СРБЕ, мајку СРБИЈУ и све друге земље С Р Б И Н О В Е !!!
 
Srboljub-BGD:
МИСАОНА ПРИПАДНОСТ СРПСКИМ РАДИКАЛИМА, није политичка припадност, већ СМИСАО ЖИВОТА. Не бити СРПСКИ РАДИКАЛ значи бити издајник, србомрз, мафијаш, нарко-аџуван и кукавица.

sve si luđi. Sunčanica, a?:lol:

n040.gif
 
Srboljub-BGD:
ХИМНА СРПСКИХ РАДИКАЛА

Радикал сам, тим се дичим,
Понос мајке сам Србије
На свог деду много личим
Чујем шапћу ДОС-манлије.

На бранику Отаџбине
Ја сам рођен и остаћу
Не, не бежим од судбине
За свој Народ живот даћу.

Коме није до Србије
Ко по нашој вери пљује
Он гласа за ДОС-манлије
Издајништвом СРПСТВО трује.

Ко на олтар родне груде
Није спреман живот дати
Он не спада међу људе
И стоком га треба звати.

Косово је душа наша,
Нек` се ори, нек` се чује !
Никад неће турски паша
Ту светињу да нам трује.

Ајмо, браћо радикали,
Отаџбина опет зове
Шта чекамо !? Што смо стали!?
Погазимо те смрадове !

Боби Таћи Педеровић
И остале ДОС-манлије
Коштуница, Чедер, Динкић
Искоти су СРПСТВА и Србије.

Нек` им клетва Лазарова
Затре семе и смрад збрише
Нек` им кама душманова
Под врат печат свој напише.

„Бусен свете земље своје
Грехота је другом дати !“
То су речи мајке моје
Сваки Србин мора знати.


Не дамо те, земљо Светог Саве,
Ој, Косово, чедо најмилије,
Буди увек симбол српске славе
Јер без тебе живота нам није !

Нек` се оре песме радикала
Српски барјак нек` високо стоји
Србија је на ноге устала
И никог се сем Бога не боји !

Ко то каже, ко то опет лаже,
Да нећемо више ратовати !?
Да даћемо што душмани траже,
Арбанаси, турци и `рвати.


Крстан Ђ. Ковјенић


Idiot se vratio! :D
 
Srboljub-BGD:
МИСАОНА ПРИПАДНОСТ СРПСКИМ РАДИКАЛИМА, није политичка припадност, већ СМИСАО ЖИВОТА. Не бити СРПСКИ РАДИКАЛ значи бити издајник, србомрз, мафијаш, нарко-аџуван и кукавица. Будућност Срба и Србије је у СРПСКИМ РАДИКАЛИМА, братству СВИХ СРБА, ма где били и, ма шта радили, уједињењу свих ЗЕМАЉА СРПСКИХ и братска љубав са браћом РУСИМА, БЕЛОРУСИМА и свима онима који су остали верни ИСТИНСКОЈ ЦРКВИ ГОСПОДА ИСУСА ХРИСТА. Србин није и не може да буде онај ко не осећа своје СРПСТВО у срцу, ХРИСТА у души и МАЈКУ СРБИЈУ на уснама, уму и разуму. Препоносан сам на то што јесам - С Р Б И Н !


--------------------
Крстан Ђ. Ковјенић

С вером у Бога, васколико С Р П С Т В О, уједињење свих земаља С Р П С К И Х и РАДИКАЛНО БОЉЕ сутра за СРБЕ, мајку СРБИЈУ и све друге земље С Р Б И Н О В Е !!!


Ovo se zove opsednutost.
 
Otrovne gljive


Kod nas ima svega nekoliko vrsta zaista otrovnih gljiva:
otrovne pupavke,
bljuvara,
ludara,
olovasta rudoliska.

LUDARA (Boletus satanas)
Visina 10 do 25 cm. Šešir 5 do 30 cm, debeo, tvred, najpre zatvoren ka dršci, kasnije otvoren sa vijugavim obodom. Razpoznaje se po sledećem:
-gornja površina šešira je sivo bjeličasta,
-donja strana šešira je crvena,
-drška je zdepasta, gore žućkasta, a crvena u donjem delu(najsigurniji znak raspoznavanja) i crvenkastom mrežastom šarom (nije uvek uočljiva),
-meso je beličasto, a na prelomu polako prelazi od crvenkasto do zatvoreno plave boje(ne uvek!)
-prijatnog mirisa, a ukus podsjeća na sladak orah,
Uvek je zastupljeno više obeležja za raspoznavanje. Raste leti u listopadnim šumama i šumskim čistinama.

ludaraux4.jpg
 
Даме и господо,

Пошто видим да је ХИМНА СРПСКИХ РАДИКАЛА постала хит на овом форуму, веома сам радостан и почаствован да је и досманлијска гамад веома радо певуши, те из тог разлога настављам са писањем химни. Верујем да ће вам се и ова химна посвећена гласачима БОБИЈА ТАЋИЈА - ПЕДЕРОВИЋА исто тако свидети и да ћете је исто тако радо певушити. Дакле, браћо и сестре, запевајмо сложно и весоло !

ПЕШКО МИЋА ГЛАСА ЗА ТАДИЋА
(химна ДС сатрапа Бобија Таћија – Педеровића)


Сви педери, наркомани,
Криминалци и душмани.
ЧЕДЕР, наркос, и другари
Свој глас даће ПУШИКАРИ

И ПЕШОВАН, жути Мића,
Свој глас даће за Тадића,
Јер и он је кукавица,
Аџуван и потурица.

Ко год није СРПСКОГ РОДА
Свој глас даће за изрода.

Срби, браћо, сви на ноге !
Ишчупајмо марви роге !
Свој глас дајте СИВОM ТИЋУ
РАДИКАЛУ - БРАТУ НИКОЛИЋУ !

''Доћи ће време
, рекао је Антоније Велики, када ће светом овладати такво лудило, да ће луди људи сматрати паметне лудим , а себе паметним.''

Крстан Ђ. Ковјенић
 
BG1109:
Ovo se zove opsednutost.
Izgleda da ti je mozak zatupljen, to se nezove opsednutost, vec patriotizam!! Jer ako nevolis svoju zemlju, pljujes po njoj i njenom narodu,tj. svome narodu onda si ti izdajnik i to nije opsednutost vec obmanjivanje, dok kod radikala to ga nema, svako ko voli srcem i dusom srbiju je patriota!!! Stoga ako mislis da si uvredjen bilo kojom recenicom, znaci da pljujes po srbe, onda treba da te je sramota sto i zivis u nasoj blizini!!!
 
Srboljub-BGD:
Даме и господо,

Пошто видим да је ХИМНА СРПСКИХ РАДИКАЛА постала хит на овом форуму, веома сам радостан и почаствован да је и досманлијска гамад веома радо певуши, те из тог разлога настављам са писањем химни. Верујем да ће вам се и ова химна посвећена гласачима БОБИЈА ТАЋИЈА - ПЕДЕРОВИЋА исто тако свидети и да ћете је исто тако радо певушити. Дакле, браћо и сестре, запевајмо сложно и весоло !

ПЕШКО МИЋА ГЛАСА ЗА ТАДИЋА
(химна ДС сатрапа Бобија Таћија – Педеровића)


Сви педери, наркомани,
Криминалци и душмани.
ЧЕДЕР, наркос, и другари
Свој глас даће ПУШИКАРИ

И ПЕШОВАН, жути Мића,
Свој глас даће за Тадића,
Јер и он је кукавица,
Аџуван и потурица.

Ко год није СРПСКОГ РОДА
Свој глас даће за изрода.

Срби, браћо, сви на ноге !
Ишчупајмо марви роге !
Свој глас дајте СИВОM ТИЋУ
РАДИКАЛУ - БРАТУ НИКОЛИЋУ !

''Доћи ће време
, рекао је Антоније Велики, када ће светом овладати такво лудило, да ће луди људи сматрати паметне лудим , а себе паметним.''

Крстан Ђ. Ковјенић


To care!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Imas ti toga jos, jel tako?
 
Kada ce Srbi u Srbiji da budu srecni?

Srbi u Srbiji ce da budu srecni, zadovoljani, dostojanstveni i svoji na svome samo onda kada na celo drzave i naroda dodju SRPSKE STRANKE i SRBI IZ TIH STRANAKA. Cinjenica je da posle 21. 01. 2007. su u SRPSKU SKUPSTINU usle sledece SRPSKE STRANKE: SRS, DSS i SPS. Dakle, to je cinjenica o kojoj se ne raspravlja, SRPSKE STRANKE su samo one stranke koje u svom imenu imaju posebno naglasenu svoju OTADzBINSKU (PATRIOTSKU), ili NARODNOSNU (NACIONALNU) PRIPADNOST. Jedino te stranke se ne stide svog SRPSTVA, HRISTOVE VERE PRAVOSLAVNE i MAJKE SRBIJE kao sto to cine one stranke koje su produkt vatikanskih pedofila, amero-krvnika, arbanaskih balista, hrvatskih ustasa i drugih neprijatelja Srba i Srbije. ZAR POSTOJI ISTA LOGICNIJE NEGO DA SE SRPSKE STRANKE DOGOVORE, SACINE SRPSKU VLADU I VLADAJU BRATSKI SVETOM ZEMLjOM SRBIJOM ? SVAKO ONAJ KO TO NE VIDI NIJE SRBIN, VEC ISKOT KOJI NA SRPSKOJ MUCI, BOLU I PONIZENjU HOCE DOBRO DA ZIVI...


--------------------
Krstan Dj. Kovjenic

S verom u Boga, vaskoliko S R P S T V O, ujedinjenje svih zemalja S R P S K I H i RADIKALNO BOLJE sutra za SRBE, MAJKU SRBIJU i sve druge zemlje S R B I N O V E !!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top