WC ŠOLJA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Budalica 07

Početnik
Banovan
Poruka
26
Oduvek sam hteo sa vama, da porazgovaram na ovu temu.

Da li poklopac, na dasci od wc sholje, drzati posle upotrebe podignutu, ili je spustiti, tj. zatvoriti sa njom, otvor na wc sholji ??? Naime,
U razgovoru sa drugim osobama, neki su tvrdili da wc sholju ne treba zatvarati poklopcem, posle upotrebe, vec da je treba ostaviti otvorenu, da bi se nesmetano isparavala,tj. sushila.
Ako , posle pishkenja, ili kakenja, zatvorite sholju, onda ce se isparenja zadrzati u sholji i na donjem delu poklopca, pa kada je drugi put otvorite, onda ce se osetiti uzasan smrad.
Ako se wc sholja riba svaki dan, (a koja to budala riba wc sholju svaki dan) onda mozete zatvarati wc sholju, nece moci da se "potpari", a ako je ribate samo jednom sedmichno ( shto svako normalan radi), e, onda je bolje da bude stalno otvorena.
Ne volim goste, ali kada vec dodju, pa ne moraju bash da idu u WC.
Uzasavam se ljudi, koji idu da seru u tudji WC i ne samo da seru, nego i da pishaju, pa to stvarno nema smisla. Da mi otresaju ku-rac u mom kupatilu, peshkirima, chetkici za zube... a svi znamo da , kada "ga" otresash, pishaca leti svuda oko nas, ja mogu da dobacim i na plafon.
Gadim se na zene, koje stalno neshta rade po kuci, brishu obrisano, trljaju istrljano, ribaju oribano, glancaju oglancano, peglaju ispeglano, ma... goni ih u pichku materinu, vec sam se iznervirao, samim saznanjem da takvih zena ima, josh kada kazu, kao da neku pohvale," jooj shto je dobra, stalno neshta radi , vredna k'o pchelica".
Bljak, idi krmacho u rudnik pa radi, kuca je mesto za odmor i razonodu, a ne poligon za rad. Zena treba jednom sedmichno da usisa kucu i kraj. Jednom godishnje da detaljno prechisti i opet kraj. Peglati treba samo odevne predmete , posteljinu, stoljnjak , a ne gace, peshkire i shta ti ja znam...
Shta ima da riba kupatilo svaki dan, pa mi smo se kupali, srali i pishali u njemu, a ne neko van kuce.

Shta vi mislite o vechnoj dilemi, da li zatvarati, ili ne poklopac na wc sholji ???

p.s. Zene, shto me ne branite u "Savremenom mushkarcu".
 
Garantujem da mu je keva svaki dan čistila kuću, pa se isprepadao za ceo život.
Mora da mu i prijatelji zaključavaju toalet, kad ode u goste, pa sve ovo piše iz revolta.
 
Kakvi tebe Lolo problemi muce pa si jos i temu otegao... Zar stvarno ne znas da li se poklopac spusta ili ostavlja podignut ili se zezas sa nama? Ja mislio da je neki poklopac od hiljadu evra pa se puvas malo.
 
Dakle, strpati ga u samicu sa jednim krevetom i jednom WC soljom, pa dok ne resi dilemu u svojoj glavi ne pustati ga...bilo ja vec slicnih likova na forumu ranije...mozda su vec na lecenju....cccc...
2089.gif
 
Ja koristim poljski wc pa ne znam kako treba baratati sa tim modernim klonjama :)
Po nekada i zbunje.Tu ti savetujem da bude sto bujnije a u blizini istog da rastu neke sirokolisne biljke u slucaju da nisi poneo ili nemas dovoljno toalet papira da imas sa cime guzendaru da obrises
 
Moj sin je imao običaj da ne spusti poklopac na wc šolji i nije podizao dasku, ali je rešen problem.Ćerka je napisala na parčetu papira "PODIGNI DASKU KAD PIŠAŠ,SPUŠTAJ POKLOPAC I PUSTI VODU KAD ZAVRŠIŠ" i zalepila na kotlić(imamo kotlić odmah iznad wc šolje).
 
dragoslava:
Moj sin je imao običaj da ne spusti poklopac na wc šolji i nije podizao dasku, ali je rešen problem.Ćerka je napisala na parčetu papira "PODIGNI DASKU KAD PIŠAŠ,SPUŠTAJ POKLOPAC I PUSTI VODU KAD ZAVRŠIŠ" i zalepila na kotlić(imamo kotlić odmah iznad wc šolje).

Vi's cuda :shock: i meni vodokotlic stoji odmah iznad solje...
1947.gif
 
po kineskoj kulturi, tj. po frng suiu, ukoliko ti je poklopac otvoren onda ti se sve pare ralivaju, zato ako zelis da pare osanu kod tebe, drzi zatvoren.

Ali, zapitaj se... o cemu ti, jado, razmisljas...
 
Naravno uvijek podignut, osim kad nestane vode ili dođe do začepljenja ili kad popravljam veš mašinu, pa sjedim na šolji ili kad krečim, pa nemogu da dohvatim ćoše iznad vodokotlića .
 
hanibal77:
a kad pravis te zurke gde uputis goste da obave fizioloske potrebe?

Svi zanju da ne volim da mi strani polni organi idu u moje kupatilo, pa mi namerno zapishavaju patos i dasku!
Kada sam bio srednjoshkolac, stanovao sam u soliteru, tj. na 12 spratu. Napijem se jedne prilike, muka mi, sve se vrti oko mene, nema vazduha, upishacu se....zurim na terasu, vadim Djokicu provlachim ga kroz ogradu i pochinjem da pisham sa terase, pravo na glavnu ulicu, mozda sam nekog i popishao, ko zna ???
kasnije je to bila jedna od mojih zabava, sedim sam na terasi, cirkam vino, slusham ziku i pisham po sugradjanima.
Zurka, al' zestoka, svi pijani ko stoka, kraj shkolske godine, devojke se skinule u gace, ludnica....otvaram se prema drushtvu (moja losha osobina u pijankama ) i saopshatvam im da sam "kao samo jednom" pishkio sa terase..
Smeh !!!!!!
Pa shta je toliko smeshno, kao da i vi ne bi slichno uradili ??? Pitam ja.
"Brate, pa zar ne primecujesh da smo nas trojica ispraznili tri paketa Tuborga, a ni jednom ne odosmo u tvoj WC.... pishamo i mi sa terase, videli smo bakicu kako je otvorila kishobran, kao pochinje kisha..."!!!!!

Jedan od mojih izuma je i pranje nogu u WC sholji, posebno leti.
Ja sam josh kao 16 ogodishnjak, naucho drugare da kada dodju kuci, noge, jednu po jednu, ubace u WC sholju i puste vodu, pranje zavrsheno, tek posle mog izuma je bide ushao u shiru upotrebu kod Srba.
 
e.xotica:

Shta se zgrazavate, ja samo prezentujem realnost!!!
Setite se , koliko vam je puta neka kapljica pala na glavu, kada prolazite ulicom, ispod visokih zgrada, a da nije kisha...., sigurno ste se teshili da neka neoprezna bakica zaliva svoje cvece na terasi,.. jes' malo sutra !!!
 
Bilo bi zanimljivo pokupiti neke tvoje predmete za licnu higijenu npr.cetkicu za zube i pogledati je pod mikroskopom.Sigurno je zavrsno istusiras sitnim kapljicama iz wc solje posto doticnu ne zatvaras.Zanimljivo, ipek sve je to deo tebe,sto se razdvajati sitnih bica mozda ti budu nedostajala...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top