Fiskulturna sala

Sala je relativno normalne velicine, izlizani i klizavi parket, odvaljena ona sr.anja po kojima se veras, odbojka kad se igra, igra se preke neke uzasne mreze koja se skoro uvek opusti, imamo otpr. sest koseva oko kojih je uvek guzva i koji su bez mrezica itd, nastavnik nas tera da radimo gimnastiku a nastavnicu boli dupe, ona igra basket ili fudbal sa decacima i raspravlja se posle casa sa devojcicama da li su zaista dobile ili ne ( :shock: ).... Sve u svemu strashno.imali smo jednu super salu(hahaha, sala), tj prostoriju za bazen, u u bazenu sto za stoni tenis....(bazen nije radio).... I onda su celo polugodiste sredjivali taj bazen da bi ponekad dosli mladji razredi da se tu kupaju(uzasno je mali bazen).... Posle je "sala" za stoni tenis postala bivsa domareva radionica i tu se nalaze dve iscukane table na stolovima za koje je pricvrscena( stalno se skida :roll: ) neka budjava mreza... Inace iza stola je i frizider i razni stolovi, pokvareni alati, soba uvek smrdi kad dodjem zato sto je niko ne provetrava... Ma divota....
 
ajooj, moja sala je krsh...
iskreno ne znam dimenzije, ali nije toliko mala i kad bi se sredilo sve to bilo bi super...
parket je izlizan i i ma gomila delova koji su ispali i vucaraju se po sali...
hvala bogu imamo dva chitava kosha, sa sve mrezicama!!!
imamo 4 shipke koje su zardjale i drmaju se na koje ochekuju da se penjemo..
imamo 2 kozlica koja su u savrshenom stanju u odnosu na konja koji je bukvalno prepolovljen i zalepljen selotejpom :shock: na koga se obavezno oderem kad preskachem...
lopte su nam budibogsnama :P imamo najvishe 'odbojkashkih', par raspadnutih za kosharku...a fudbalsku nemamo, uvek neko ponese...
mi od 7. razreda imamo nastavnika...kod njega dechaci izadju na teren da igraju fudbal, a devojchice ili rade gimnastiku na raznoraznim raspadima ili igraju odbojku preko neke visece mreze ili najcheshce samo sede...
kod nastavnice je bilo malo bolje, mada je otishla u penziju :(
ovaj lik nam nishta ne objashnjava, nista ne govori...smao nas pusti i posle pola njih ima trojke iz nekog razloga....meni je hteo da zakljuchi 4 jer sam izostajala sa chasova zbog takmichenja... :shock:
a inache, imala sam 2 petice...sve u svemu cool......
 
Moja sala je ok...Moze da se igra odbojka,rukomet(mada golovi ne stoje stalno u njoj) i kosarka...Dosta je velika i parket je skroz ok,visok je krov,ima i sprave za gimnastiku.Volim moju fiskulturnu salu...Inace,trenirala sam latino ples dok se nije zatvorila plesna skola...Mnogo mi je krivo zbog toga,jer je to jedini sport,osim tenisa koji skroz obozavam.Ovde niti je iko trenirao ikad tenis,niti hoce po svoj prilici...
Inace kod fizickog mi mnogo smeta sto moram da nosim rezervne patike...To me ubija u pojam...
 
moja sala je dosta velika.to da je izlizan pod i kod mene je slucaj,ali se ne mogu pozaliti.igra se kosarka,mali fudbal i ima normalno mreza za odbojku.malo zaudara jer se prozori nikada ne otvaraju ali ima ventilatora.A umalo da zaboravim ima i onaj krug za pikado i neke spravice za vezbanje
 
o sali u XIII-oj ne treba trositi reci.....
al nam je profa do yaya, pa po ceo cas pokusavamo da probacimo loptu kroz onaj krs od kosa.....

@ SweetJane
nov avatar, a? :lol: vidim, gagi utice na buduce prvakinje..... ;)
 
Shto se mene tiche: Sala nam nije losha, mada je okrechena katastrofalno, nema mesta za servis iz skoka, mrezha je... Solidna, mada je po paroli ''snadji se''... Ali... Shta da se radi.
Dok nam je mala sala extra (mislim na teretanu i sve sprave koje su u maloj spravarnici(tegovi, bench-evi(-ovi?), ostale dzhidzha-bidzhe)).
Svlashionice su ok, samo ne znam zbog chega je(su) nazovi-chesma(e) toliko nisko?!?! Jbt. treba da legnem da bih se umio, ili, ne daj bozhe, popijem vode...
 
Omg hahah lol!!!
Udjesh u malu salu, gledash ka prozorima... Sa tvoje leve strane videtjesh jedna vrata... Ako se nekim chudom nekada otkljuchaju (ili ti da profesor(ka), kao u mom sluchaju), pogledaj, i videtjesh raj... :lol:
 
daj, ne lazi coveka....
u XIII nema stolova za stoni tenis...igramo na podu...i nemamo rekete, neko ozmemo ona sedista od polomljunih stolica...a umesto loptice uzmemo limenku, ili flasu (plasticnu)

...nema ni teretana...imamo doduse 2 velika kamena....
...i nemamo zidove na sali...nego samo stubove... :lol:
 

Back
Top