Kako volite da vam ga nabije?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sunashce

Primećen član
Poruka
547
Ja volim jaaaako, jaaaako, nije vazno da li spreda ili otpozadi ali da bude iznenada. Volim agresivnost, da istera svoje do kraja!!! Da me tuca cele noci i da posle zelim josh i josh i josh!!! Da me stisce za grudi dok ne zacvilim od boli, da me pritegne uz sebe i da me yebe,yebe,yebe kao zivotinju!!! Auh kako to volim!!! Svaki dan sa osobom koju volim ili koja me privlaci!!! A PRIVLACI ME JEDAN TIP STRASNO!!! I ima da ga nateram da me yebe jos jednom- vidim da i ja njega privlacim, iako je stariji od mene, da ne kazem koliko ali je bata mmmm k-u-r-a-c mu se ukruti ko daska kad god me vidi!!! Steta sto nikad nismo sami...
 
A taj tip sto bi me yebao gde stigne- to je moj gazda od koga sam iznajmila sobu i ujedno radim u njegovom butiku, ali fakat kad on stalno negde putuje, a kad se vrati kuci sa nji dodje i dzumle prijatelja. Jednom me tako yebo u butiku iza zatvorenih vrata da tri dana nakon toga nisam mogla da se saberem. A jednom me yebo u svojoj kancelariji- kao kucku,celu bozju noc- pusila sam mu bar tri puta, a jos cetiri puta me yebo u p-i-c-k-u!!! A jednom me yebo na podu njegove dnevne sobe pa me posle preneo u svoju spavacu sobu i tamo yebo josh i josh i josh dok nisam skroz omlitavela!!!
Yebemo se kad god stignemo i gde stignemo, samo gledamo da ostanemo sami da mozemo da pravimo svinjshtine samo kakve u najvecim fantazijama postoje!!!
Samo je problem u tome sto sam pocela da se vezujem za njega i srcem, ne samo pickom... Ne znam kako je on po tom pitanju...
 
Шон:
cek aj' malo to obrazlozhi onako.... kako te je 'ebao..., nismo bash skontali. tri puta, pa si mu pushila josh tri to je shes a srce se rachunja ko dvaput to je osam.... kad jede on crn mu ne bio otpao jednog dana...
Skoro da ne spava, jede danju- ko sav normalan svet, malo spava kad smo sami i kad smo jedno drugom u blizini, jer ne mozemo da izdrzimo, a da se ne povalimo... To se desava jednom u nedelju dana, ostalih dana je van grada- ili u nekom drugom gradu, ili u inostranstvu. Jednom mene vodio sa sobom u drugi grad-predstavio me partnerima kao sestru! Popizdela sam al je palo dobro yebanje posle u hotelskoj sobi. Posle me vise nije vodio- nisam ni navaljivala, da ga ne odbijem od sebe.
 
Шон:
pa nisi ti lezbos... ti 'ebesh i ne uzivash... a ona skichi ko svinjche i trazhi josh.... a mozda i ti volesh ko sestra fatima vishe p-i-c-k-u no leba da 'edesh :( ondaK ce gazda da nadje neku drugu da qara....
Bez leba nema ni p-i-c-k-e ni yebanja- vise volim leb nego picku, pre leb nego picku, picku ni ne volim, volim njegov debeli kruti k-u-r-a-c u mojoj pickici, a ako me gazda ozeni imacu i leba i k-u-r-c-a u izobilju :wink:
 
Шон:
ma kad te ozeni imacesh samo leba al qurtza necesh.... i ugojicesh se ko svinjche a on ce da nadje mladju i ima da je rastura od qurtza dok ti dojish blizance....

odo da spavam al pre toga da jedem il' da 'ebem... bacam kruna pismo....:)
Nece- znacu ja njega da kontrolisem, znam ja da nie on bas neko nevinasce...Pustam ga da dise na tim njegovim putevima, ali cim me ozeni nema vise bato! Ili idem s tobom ili ne ides nikud!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top