DA LI JE NEKO ZARADIO OD ZAPOCETOG BIZNISA

ACAPN87:
ma da znam u mojim godinama stvarno nije tesko zaraditi ali mene zanima ko je ovde zaradio pocevsi da radi ono o cemu ovde forumasi pisu i reklamiraju svoje ideje, i sheme....

Ma samo se osvrnes oko sebe i provalis za kakvu vrstu biznisa u tvom mestu ima potencijala, malo se vise potrudis i posvetis poslu i to je to! Da se ne hvalim, ali ja sam u zadnjih 20 dana zgrnuo oko 2500E.
 
Pa sad... Nije dokazivanje ako ulozis da bi sredio kucu, kupis neki pristojniji auto ili na bilo koji drugi nacin uslove zivota poboljsas (naravno da bi to po nekima bilo "sve zbog prestiza", ali sad...), dok je cista glupost kititi se zlatom, nositi sat od kozna koliko hiljada eura i glumiti nekog lika u fazonu "ima se - moze se"!
 
dragi forumasi i ostali potencijalni buduci klijenti,
zaista se moze lepo zaraditi ukoliko gajite shitake pecurke prema nasim uputstvima,tehnologiji itd.proces traje 90-100 dana u medjuvremenu berete 4-5 puta, dobijate max.50 posto svezih a onda susenjem podeljeno sa 8=cca.350-400 kg susene na 6 tona komposta!ukoliko ste zainteresovani slobodno se interesujte na nas email!
 
Ne bih rekla "snašla se" pre bih rekla radi u MLM kompaniji, zna da radi po principima MLM, voli ljude i voli da ih uči kako treba raditi i puno toga još, a mrežni marketing jeste ona vrsta marketinga koja je uveliko dala i daje perfektne rezultate u oblasti trgovine, plasmana kapitala i td. i td. TO SE UČI I KO ŽELI I NAUČI! ALI SAMO AKO ŽELI!!!!!
 

Back
Top