dzidza midze

16121953

Zainteresovan član
Poruka
184
zivim sama, imam previse vremena i volela bih da gledam manje TV a vise da se bavim stvaranjem.Trebaju mi sajtovi u kojima mogu da se vide stvari koje se mogu uraditi rukama ali ne hekleraj, ne pletenje, ne vez, ne nakit, jer toga ima na kioscima, volela bih nesto neobicno ali kreativno.:-)
 
I ubi je Parka jednim udarcem! :lol:

bug.gif
 
Pa morala bi da imaš ideju čemu si sklona, da bi mogla da tražiš sajtove na koje hoćeš da ideš .... ja mogu da ti dam neke sajtove cveća, ali zavisi da li si ti takvog senzibiliteta i da li je za tebe cveće ono što izražava kreativnost.
 
zozefina:
zivim sama, imam previse vremena i volela bih da gledam manje TV a vise da se bavim stvaranjem.Trebaju mi sajtovi u kojima mogu da se vide stvari koje se mogu uraditi rukama ali ne hekleraj, ne pletenje, ne vez, ne nakit, jer toga ima na kioscima, volela bih nesto neobicno ali kreativno.:-)

....to se onda ne copy/pastuje to se onda IZMISLI :)


Ili se inspirises necim, a to moze da bude bilo sta, ako si kreativna.

Ja recimo presvlacim kutije u neki lep papir :) To zabavi i opusti, bolje nego....plastelin ili bockalice :lol:
 
More bre,ti si neki zevzek? Dao si mi sajt koji je na engleskom i nista ne razumem osim da mu je dosadno a ostalo.....!Sto se seksa tice, to sam probala na sve moguce nacine i dosla do zakljucka da mi je to vrlo bored pa zato hocu nesto kreativno.Kod seksa kreativnost ne postoji, posle kratkog vremena predje u rutinu i to mi je bljak.Ostale da obavestim nisam invalid, bas naprotiv podsecam na cigru.Kutije i plastelin sam odavno prerasla a za cvece me mrzi da se savijam.
 
zozefina:
More bre,ti si neki zevzek? Dao si mi sajt koji je na engleskom i nista ne razumem osim da mu je dosadno a ostalo.....!Sto se seksa tice, to sam probala na sve moguce nacine i dosla do zakljucka da mi je to vrlo bored pa zato hocu nesto kreativno.Kod seksa kreativnost ne postoji, posle kratkog vremena predje u rutinu i to mi je bljak.Ostale da obavestim nisam invalid, bas naprotiv podsecam na cigru.Kutije i plastelin sam odavno prerasla a za cvece me mrzi da se savijam.

a sta te ne bi mrzelo? kada bi imalo nesto sto moze lezeci, a da nije sex..? i da je nesto napredno, sta nisi prerasla..
 
zozefina:
Sto se seksa tice, to sam probala na sve moguce nacine i dosla do zakljucka da mi je to vrlo bored pa zato hocu nesto kreativno.

Kod seksa kreativnost ne postoji, posle kratkog vremena predje u rutinu i to mi je bljak.

Ostale da obavestim nisam invalid, bas naprotiv podsecam na cigru.

Kutije i plastelin sam odavno prerasla

a za cvece me mrzi da se savijam.

Mozda da se odmah ubijes?
 
ovu temu završavam jer gluposti koje odvaljujete nisam tražila.Tražila sam da mi date adrese a ne bezvezne, i proste, i neshvatljive komentare.Neću se više javljati po ovom pitanju
 
stalna postavka na kraju Kneza.pa tamo lepo kucnes na tezgicu kod cika vajara,on ti da vizit kartu i ti naucis da vajas.
evo ja htela,ali ne mogu da se organizujem od silnih qrceva koje muljam.ali! kada budem uhvatila glinu u ruke napravicu masterpiece.
 
zozefina:
zivim sama, imam previse vremena i volela bih da gledam manje TV a vise da se bavim stvaranjem.Trebaju mi sajtovi u kojima mogu da se vide stvari koje se mogu uraditi rukama ali ne hekleraj, ne pletenje, ne vez, ne nakit, jer toga ima na kioscima, volela bih nesto neobicno ali kreativno.:)
Probaj da pravis senke na zidu. Zeku, petla, macu...
Onda mozes i da uplices onaj konac izmedju prstiju... Znas na sta mislim?
E sad, ti ces reci da ja tebe zezam, jer to sve nije nesto sto ostaje kao opipljiva umetnost... Ali ti idi korak dalje, ovekoveci svoje stvaralastvo, snimi dokumentarac o tome kako si sedela dokona, pa kako si dosla na Forum, pa kako si pocela da vezbas, pa sve do trenutka kad pobedjujes na Svetskom prvenstvu u uplitanju konca i pravljenju senki.
A ako ti je to isuvise obicno i neoriginalno, ako bi zelela da budes deo novih trendova, snimi video na kojem se vide samo tvoje ruke koje stvaraju cuda, a zatim organizuj performans na kojem ces pricati pricu o svom zivotu (ili stogod drugo zanimljivo), a u pozadini ce preko velikog platna ici te scene. Pazi, obavezno treba da nastupas u dugackoj crnoj haljini i da pleses.
Ako te sve ovo mrzi, imam jos jedan savet za tebe - pomenute rukotvorine snimi kamerom telefona, pa postavi na youtube. Posle svuda po Forumu ostavljaj link za svoje klipove.
Ne treba da mi se zahvaljujes. Ako jos nekako mogu da ti pomognem, slobodno mi se obrati.
 

Back
Top