Pomozite!!!

Pa bre ljudi nisam ja manijak,samo hocu da proverim verenicu jer mi je sumnjiva!Uostalom znam da provalim ali ce ona to da vidi a ja samo trazim bezbolniji nacin,i vi ste mi neki samo me kritikujete a niko da mi pomogne!?!! :(
 
E ako prihvatis Jelinu strucnu pomoc, eto tvoje verenice ovde sa istim pitanjem....kako da provalim sifru svog verenika...nesto mi je sumnjiv .... :lol: ...a onda se mozda Jela i njoj ponudi........i eto vama grupnjaka :lol: .
E jelo86 evo ti ideja za novi nick

JELA_ GRUPNI_ TERAPEUT
 
masterman:
Pa bre ljudi nisam ja manijak,samo hocu da proverim verenicu jer mi je sumnjiva!Uostalom znam da provalim ali ce ona to da vidi a ja samo trazim bezbolniji nacin,i vi ste mi neki samo me kritikujete a niko da mi pomogne!?!! :(
Ajd' kad znas, sapni i meni, ja ne znam...
Mislis da ako provalis kako ti znas, bice mnogo suta na sve strane pa ce se videti provala? A ti bi nesto finije, bez dima i vatre, onako iztiha, nesto kao 007?
 
dvr_liberty:
Ne bih se začudio da prihvati ...

Hoce sigurno, vidis da je sve(na)strana, siri biznis, ambicije na vrhuncu....

codemaker:
Jelo, nije lepo pricati punim ustima!
:lol: :lol: :lol:

codemaker:
Ajd' kad znas, sapni i meni, ja ne znam...
Mislis da ako provalis kako ti znas, bice mnogo suta na sve strane pa ce se videti provala? A ti bi nesto finije, bez dima i vatre, onako iztiha, nesto kao 007?

Ali ti si LUUUUUUUUUUUUDDDDDDD!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
masterman:
Pa bre ljudi nisam ja manijak,samo hocu da proverim verenicu jer mi je sumnjiva!Uostalom znam da provalim ali ce ona to da vidi a ja samo trazim bezbolniji nacin,i vi ste mi neki samo me kritikujete a niko da mi pomogne!?!! :(



Pusti VERENICU da ti bude VERENICA a ne SUMNJIVO LICE.
pozz za tebe odlican si BALKANSKI SPIJUN. :) :) :)
 
Jelo hvala na razumevanju,sto se tice codemastera mozda ti i javim za nacin,nisam ljubitelj 007 vec Karlosa Sakala,a kao bivsi pripadnik JSO sam naucen sistemu za brzo i ,,necujno,,reagovanje-znaci dok se druga strana osvesti ja sam vec zavrsio posao!!!Hvala svima koji razumeju moj problem
 
Pozz za dany-elu i ostalu ekipu,a ti Ivana ne citas dobro sta pisem,vec sam rekao da je sve moje(mail i pass)dostupno drugoj strani,kapiram ja da zenska strana nece da brani mene ali imajte malo obzira prema meni!
 
masterman:
Pozz za dany-elu i ostalu ekipu,a ti Ivana ne citas dobro sta pisem,vec sam rekao da je sve moje(mail i pass)dostupno drugoj strani,kapiram ja da zenska strana nece da brani mene ali imajte malo obzira prema meni!

A sta je za tebe pitanje poverenja to da razmenite passworde i kao super ste...nema lazi, nema prevare.Ma daj..........
I veruj mi ja uopste ne branim zensku stranu..........miliji su mi muskarci u svakom pogledu ;-) .

A da ti ne sumnjas mozda da se ona cyberseksuje sa nekim pa si toliko zapeo za njen pass???.........retoricko pitanje........ok?
 
masterman:
Jelo hvala na razumevanju,sto se tice codemastera mozda ti i javim za nacin,nisam ljubitelj 007 vec Karlosa Sakala,a kao bivsi pripadnik JSO sam naucen sistemu za brzo i ,,necujno,,reagovanje-znaci dok se druga strana osvesti ja sam vec zavrsio posao!!!Hvala svima koji razumeju moj problem
Ajde, ne budi cicija, prosvetli i nas kako se to provaljuje koji je neciji password za mail? Da i mi nesto naucimo.
 
Ajde?
Jela Web A (cus') masterka se bavi i paz' sad - hackovanjem! Fantasticno!
I to radis onako usput, u slobodno vreme, (lijevom rukom bez napora)? Pa da, sta tu pa ima neko znanje da se zna.. hackujes i gotovo..
Naravno, shvatila si da je to isto kao i sa pussenjem ili kad te kresne ko god pozeli - udjes,izadjes i -gotovo...
Stvarno si prava zenska 21. veka - pussis, drolja si, glupa si, hakujes, pises php kodove, webAdizaniras - wow....

Jelo, jesi li ti samo glupa ili si jos i nepismena?
Pitanje je bilo kako da provali PASSWORD za tudji emal.
To sto si napisala je trikic koji koriste klinci od 4-6 godina i nema nikakve veze sa onim o cemu je ovde rec.
Bolje se u vezi ovoga nemoj javljati jer stepen tvoje glupost pocinje opasno da raste, preti da probije rekord svih vremena.

Ako se javljas samo da podignes temu i pokazes kako jako dobro pussis, shvati da si ovde detektovana kao drolja i glupaca i kraj price. Nista neces uraditi.
Moj iskren savet ti je da ipak ostanes samo glupa a da ne budes i drolja.

BTW: znaju li ti mama,tata,brat,sestra, komsinica i frizerka u kraju da dobro pussis? Kad se vec tako reklamiras, mozes ocekivati i da neko od njih vidi reklamu - jel' tako? Tako je.
 
Ne Ivana nije to u pitanju,samnom ima sve ali mislim da ozivljava neke stare ''duhove'' mislim da znas o cemu govorim tako da ne bih dalje o tome,kad nekome pokazes koliko ga volis tad ta osoba postaje surova cak i prema tebi.Video sam mnogo zla i losih stvari u zivotu tako da sve ovo gledam iz drugacijeg ugla koliko dajem toliko i trazim ali kod mene nema mesta za greske,tako sam naucen.Pozdrav za codemakera-ipak si ti laf.Da ne smaram vise ako neko zna neka mi pomogne konkretnim primerom-Hvala svima!
 
masterman:
Ne Ivana nije to u pitanju,samnom ima sve ali mislim da ozivljava neke stare ''duhove'' mislim da znas o cemu govorim tako da ne bih dalje o tome,kad nekome pokazes koliko ga volis tad ta osoba postaje surova cak i prema tebi.Video sam mnogo zla i losih stvari u zivotu tako da sve ovo gledam iz drugacijeg ugla koliko dajem toliko i trazim ali kod mene nema mesta za greske,tako sam naucen.Pozdrav za codemakera-ipak si ti laf.Da ne smaram vise ako neko zna neka mi pomogne konkretnim primerom-Hvala svima!


Mislim da ti nije dobra ideja da nadjes nacina da provalis njen mail password i onda citas i na osnovu toga nesto odlucujes. Bolje je da razgovaras sa njom sto vise, dozvoli sebi da procenjujes na osnovu dela i ponasanja.
Covek svasta pise po mailovima, poneki puta ne ono sto oseca i misli, prosto - prazni se ponekad. Samo ti fali da procitas nesto sto ti nece zvucati ok i da na osnovu toga ishitreno doneses zakljucak.
Veruj mi, ne zelim da cujem sa moja zena ponekada kaze za mene, a volimo se mnogo godina vec. Jednostavno to je tako.

Mnogoje je vaznije da odredis da li ti ta veza prija ili ne ali na osnovu svega drugoga a ne nailova koje kradom citas. Ako ti vec sada nesto smeta, najbolje je da razgovarate, da budete otrovreni i iskreni, bolje sada nego u braku.

Ybte, zvucim kao "draga saveta" ali ipak mislim da ne treba citati njene mailove, sve i da mozes da provalis sifru
 
Auuuuuu ovaj forum treba preimenovati u STA GOD VAM PADNE NA PAMET :smile: .
Ali eto da ne kvarim zabavu nastavicu u offtopic ritmu (mada je i sam topic skroz offtopic) i recicu da se apsolutno slazem sa codemakerom.
Eto cak i da imas password i da mozes da joj trkeljises po mailu ti si vec unapred naoruzan sumnjom u njenu vernost pa bi onda sigurno i nesto potpuno bezazleno shvatio na kriv nacin.
U to ozivljavanje duhova iz proslosti generalno ne verujem....proslost je proslost i upravo i ima takvu vrednost ma koliko mi bili trenutno svesni toga ili ne.
Eto neke veze se zavrse voljom druge strane te onaj ostavljeni dugo nosi utisak da prica nije dorecena i zavrsena i tu se redovno jaljaju zamke i konfuzije sopstvenog uma, ali sve je to vise imaginarno nego sto ima veze sa stvarnoscu.
Pametni ce to shvatiti na vreme i okrenuti se osobi koja je stvarno uz njih....a oni koji slabije kapiraju i previse lete u oblacima ce takvu osobu izgubiti.

Na kraju krajeva ako ona stvarno hoce da bude sa drugim tebi iza ledja, to ce i uraditi i ti tu ne mozes nista!
Savet u ove sitne jutarnje sate:
Cak i ako kojim cudom dodjes do sifre nemoj citati mailove........veruj mi, ako imas uopste savesti lose ces se ti osecati......glupo je jer svi mi imamo pravo na SVOJU intimu ma kakva ona bila.

Mada eto nekako sticem utisak da paranoises bez razloga.....
 
Hvala vam na savetima ali ostajem pri svojoj odlucii nije u pitanju drugi,vec zelim da proverim njenu iskrenost zato sto je malo izgubila moje poverenje.Inace znam da me obozava i stalno me tera da se vencamo i da predje da zivi kod mene.Naravno obecao sam joj to na jesen ali morate da me razumete-Balkanac u meni ne miruje,stalno me ''muci'' u podsvestI!
 
Ovaj forum mi dodje kao dnevna doza smeha........... hvala vam na tome :)
hahahaha Jelo, Jelo, mnogo si ti bre napredna za pusacicu!
Code, svaka ti cast! 8) za svaku "izgovorenu" recenicu......
 

Back
Top