zajeb...

krvolok:
Sada je kasno, opusti se i trpi, manje će boleti, kao što je i prethodnike !!! :lol:
O, hvala na informacijama i sto si mi otvorio oci, a ja mislio da sam joj prvi! :-( Krvoloce, cini mi se da ni tebe epidemija tracarenja po forumu nije zaobisla. Zajebancija je zajebancija, ali ovo ti je bio poprilicno nizak pokusaj
 
Copy_Cat:
mushkarci, koliko puta posle mamlanja niste ni primetili da ste omamlani?
Vremenom devojke shvate kako se mamla mada nam tada treba manje vremena jer se više psihički uzbudimo vizuelnim putem nego što je fiziki nadražaj prouzrokovao jedan lep osećaj o kom neću ovom prilikom.
Zrele žene uglavnom znaju a da li će dati sve od sebe zavisi šta je cilj mamlanja...


Copy_Cat:
na ovom forumu treba napraviti rechnik manje poznatih rechi i izraza jer ako neko sa strane chita nishta mu jasno netje biti.
E ovo si u pravu! Dok sam prilazio monitoru sa strane, ni avatar nisam mogao da vidim. Ovako ispred se sve lepo vidi...
Ja sam sa druge strane monitora pa te pozdravljam!
 
krvolok:
Vidi, sine, stvar stoji 'vako : JA SAM DOBRILIN MENTALNI MENTOR ( ako se bude udavala i miraz će da joj dam !!! ),a tebi je, u startu, uskraćena idilična prilika da joj btaniš čast, ovo - ono ... SI SHVATIO ?!?!?!
P.S. Samo reci : JESAM, šošto ne deluješ kao IDIOT, sa zadrškom !!!
Šta ovaj glupi server čeka od mene : stoperski vodič krz gakaksiju, or VFC off ?!?
 
Sunashce koliko si puta masturbirao dok si pisao ove tekstove? :lol:
Ne brini i tebe ce sunce obasjati, a mozda ti chak i ispuni neku od ovih gorepomenutih fantazija.

Au :shock: ..Ovo stvarno jeste zajeb, ova poruka je trebala da se nadje na drugoj temi... :shock:
 

Back
Top