etš Nikola Tesla: elektrotehničar multimedija

Hitchcock

Aktivan član
Poruka
1.685
pojavio se nov smer u najjačoj elektrotehničkoj školi Nikola Tesla - elektrotehničar multimedjia. da li mi savetujete da upišem taj smer, da li ima posla za te tehničare i koliko ću dobro da naučim multimediju? evo lista predmeta
SP-multimedija.JPG

možda je tema offtopic ali molim vas da mi pomognete, hvala
 
slušajte ljudi, ja imam 85 poena, a koliko sam shvatio, umesto elektrotehničar radio i video tehnike stavljen je smer elektrotehničar multimedija. za tu radio i video tehniku je trebalo prošle godine 60 poena pa zato ja ne bih upisao taj smer ako je to radio i video... pre bih računare ali ja volim multimediju.. aj pomozite mi još malo molim vas moram da predam listu želja za par dana..hvala
 
duky:
ja ti savetujem da upisujes kurseve...ako bas zelis tako necim da se bavis...
prvo...ne traju dugo...drugo...dobijas sertifikat....trece..uvek postoji sansa da odustanes od toga i bavis se nekim drugim poslom (ako upises normalnu srednju skolu)...
Slazhem se...
Imash progresivne kurseve (dodushe, u inostranstvu), na kojima tjesh dobiti obrazovanje potrebno za rad u multimedijskoj produkciji...
 
Ja bih hteo isto ali tu su slabiji djaci (bez uvrede) a ja bih hteo nesto jace.. Maksimum poena za racunare prosle godine je osvojio lik koji je imao 100 poena, a za radio i video je maximum 79! Jbt svi bi me gledali kao strebera..ma nije bitno. Sutra cu da idem u teslu ima neka prezentacija za smerove pa cu da vidim to malo, al ako se ne predomislim, stavicu racunare na prvo, pa multimediju. Moguce je da necu imati za racunare..
 

Back
Top