JE LI NEKO ZA TANGO?

coje

Početnik
Poruka
10
Primetila sam da je tango muzika u Bgu slabo rasprostranjena! Iako ova vrsta muzike ima svoju publiku( i to poprilicno veliku:o!), malo je mesta u gradu gde se moze cuti i zaigrati... steta... :cry:
isto je sto se tice i tango bendova...kolko ja znam postoje samo par u celoj Srbiji!!! recimo ovaj QUINTECHO... 8)
slusala dam ih pre nekoliko dana u Jahting klubu( za one neupucene-Njegosheva 14) i ODUSEVILA sam se! :shock:
sta da kazem-prosto zrace energijom! i sto mi se najvise svidelo je to da uz sve sto sviraju moze bez problema da se djuska!( jer gde je provod bez djuskanja??!)
-ok. da skratim pricu- dakle ovo ce zvucati kao reklama al ja cu uciniti dobro delo i dati sansu i drugim ljudima da dozive ovo sto sam ja pre par dana:)) , dakle:
:arrow: ***31. JULA ce kod POBEDNIKA na kalishu u okviru BELEF-a svirati ovaj bend QUINTECHO sa Richardom GALLIANOM!!!!!!!!!***
ne znam za vas al ja sigurno necu propustiti :)))
POZ svima
 
Uvek sam za tango! Predivna muzika i strast. Ja sam ucila da igram tango bas u Buenos Airesu i samo tamo medju poretnosima kako se oni zovu se moze osetiti ta magija. Ima u beogradu nekoliko mesta gde si uci da igra tango. 8-)
 
hm...nesto mi slabo ide ovo sa forumima...pisem poruke ali sa slanjem nesto ne valja...
ovaj...

Slusao sam Quintecho za gradski docek nove 2006. Zaista imaju nevidjenu energiju za akusticare, meni je izgledalo kao da su im mikrofoni nepotrebni :smile:
Cuo sam da sviraju 23. u Servantesu ali ne znam u kolko sati. Imam ortaka koji ih bolje poznaje pa cu da vidim ako on zna.
Hvala na informaciji za Yachting, znam s kim cu ici :wink:
 
I ja sam bila uchila tango, ali.. zaista, mogu
da potpishem da ne postoji zahtevniji ples!
dance.gif
 

Back
Top