5. beogradska gimnazija-skola dece bogatih roditelja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mikica_:
Hehehe...Tvoj problem je poput Aninog-- Ne znas granicu,ne umes da odg. pravim odgovorom,vec onim kojim mislis da ces ublaziti moj negativan stavImas 15 godina,a vec mislis da si osvojio svet.Pih...I sve ovo nisu uvrede,vec objektivno posmatranje,iz mog ugla.Mozda si u pravu,,mozda ja nemam blage veze,ali imam 2 godine vise,dakle vise iskustva,tako da..Ako ja nemam blage veze,pitaj se sta ti imas!Ja ne pokusavam da oborim tvoje misljenje o XIII-oj,samo pokusavam da shvatis da si medju retkima kojima je XIII dobra.To ti ne pricam cisto onako,cula kako neki pricaju,znam gomilu ljudi '89 ,koji su se sad vec i pomirili sa cinjenicom da su tu-gde su.Ne mogu stvari da poprave,al' da ponovo upisuju skolu,nikako XIII-u ne bi upisali...No,koliko ljudi,toliko cudi.P.S.Takodje mi nije jasno zasto se ti meni pravdas-imas neke ispite,neka cuda..Zaista mislis da mene zanima cime se ti bavis?Ja sam samo videla tvoj prosek,i rekla ti da se uvuces u misju rupu.Jer,tebe niko pri upisu na fax nece pitati sta si radio,trenirao,dal' su ti dobro isle prirodne nauke..To nikoga ne zanima.
Vec ti rekoh,krenuo si Aninim putem..Jos pocni da pises o tome u koga si zaljubljen,da krenemo da resavamo i tvoje probleme,sve to preko foruma,pa ste isti.Komplexi se,naime,lece na drugi nacin.-Ponovo istina,nikako uvreda.
I niko ne osporava da u XIII-oj moze nesto korisno da se nauci.I ne samo u XIII-oj,vec svuda. Poenta je sto si se ti navikao na to sto ti je pruzeno,i mislis da nema bolje...Ne kudim to.Svi smo po tom pitanju isti.
Da se raspravljam sa tobom netju, zato shto me tema smara. Imash svoje mishnjenje, i stojish iza njega - LEPO.
Ja nisam rekao da sam ja kriv, ali opet ja fax zavrshavam za godinu dana, ne moram imati gimnaziju uopshte... I kapiram da te ne zanima, ali onda ne sudi. I rekao sam da nemash blage o mom odeljenju, uspehu, odnosu sa profesorima, etc...
A to shto me poredish sa Anom je tvoj problem, i tvoje razmishljanje je takvo kakvo jeste.
Mislish da imash vishe iskustva zato shto si dve godine starija?! Odakle ti to?! Takvim iskazom si pokazala svoje iskustvo.
Ovo je kraj moje rasprave sa tobom, zato shto iz nje ne mogu da izvuchem nishta pametno. Ako nastavish da me napadash, netje biti problem da te stavim na ignore...
Pozdrav! :roll:
 
mikica_:
Zaboravih da napomenem da nemam nameru da se svadjam sa tobom,jer si mladji,i jadno mi je da se prepucavam sa nekim ko je,dakako,ispod mog intelekta.I to jos preko foruma.Nije moj nivo.Tako da sve ovo nemoj shvatiti kao prepucavanje,vec kao obican sukob misljenje,koji je,sasvim slucajno(da,da) poceo,i zavrsio mojim postom!
I kad reche da dodajesh, da dodam i ja.
Opet je ovaj post dokaz tog intelekta... Hvala lepo, dovidjenja!
 
bear:
@mikica
A iz koje si ti shkole???

ben je dovoljno inteligentan da upishe shta zeli ne morash ti da mu solish pamet
I josh neshto ne mozesh da sudish o XIII ako ne idesh u nju...Ja da imam mogucnost da ponovo biram svakako bih ponovo upisala ovu shkolu

XIII RULLES :D :D :D
Pa Majo, tvoje mishljenje deli 90% ljudi, bar iz prve godine... Al' vreme je, izgleda, da nam neko drugi plasira misli... Eh...
Pochetju da zaobilazim ovakve komentare, pochevshi stavljanjem odredjenih osoba na ignore...
(Ana, pa nadalje)
:roll: :roll:
 
mikica_:
Zaboravih da napomenem da nemam nameru da se svadjam sa tobom,jer si mladji,i jadno mi je da se prepucavam sa nekim ko je,dakako,ispod mog intelekta.I to jos preko foruma.Nije moj nivo.Tako da sve ovo nemoj shvatiti kao prepucavanje,vec kao obican sukob misljenje,koji je,sasvim slucajno(da,da) poceo,i zavrsio mojim postom!
Um... Ja sam mislia da osobe koje su iznad Benovog intelekta nemaju Seku Aleksić za idola i ne izgledaju kao ona, A shto se iskustva tiche... :lol: :lol: :lol:

I ja pripadam onima koji bi upisali 13. opet, a moje misljenje deli ceo moj razred ('aj mozhda ne Gag ili Marko, mada nisu bash neki primer za XIII :lol: (Shalim se momci, volim ja vas)).
I ajde, kada moram...
XIII RULES!!!! :lol: :lol: :lol:
 
bear:
@mikica
A iz koje si ti shkole???

ben je dovoljno inteligentan da upishe shta zeli ne morash ti da mu solish pamet
I josh neshto ne mozesh da sudish o XIII ako ne idesh u nju...Ja da imam mogucnost da ponovo biram svakako bih ponovo upisala ovu shkolu

XIII RULLES :D :D :D


-Iz XV-e sam.
-Takodje smatram da je dovoljno inteligentan da moze sam da se brani,nema potrebe ti da uskaces..Ne jedem ja malu decu.
-Mogu da sudim o XIII-oj ,jerbo znam dovoljan broj ljudi koji idu tamo ...Stoga...
-Svaka cast,divim ti se sto bi o5 upisala svoju skolicu.Sta cekas,aplauz?Em nisi nista bila pitana,a ubacujes se bez osnove,em nam dajes svoje cenjeno misljenje..Hvala,ali..Ne hvala!
 
Sofika:
Um... Ja sam mislia da osobe koje su iznad Benovog intelekta nemaju Seku Aleksić za idola i ne izgledaju kao ona, A shto se iskustva tiche... :lol: :lol: :lol:

I ja pripadam onima koji bi upisali 13. opet, a moje misljenje deli ceo moj razred ('aj mozhda ne Gag ili Marko, mada nisu bash neki primer za XIII :lol: (Shalim se momci, volim ja vas)).
I ajde, kada moram...
XIII RULES!!!! :lol: :lol: :lol:

Hehehe...Svaka cast Bene,em si musko,em ti ne daju sam da izneses svoje argumente..Joj...Pa,Sofika...Lepo,samo kad nemas valjan argument,onda udaris po narodnjacima,ovog puta po Seki Aleksic..A,uzgred,ne znas ni sta slusam..Molim te se prvo informisi,pa onda udari po muzickom opredeljenju koje,dakako,nema veze sa celom ovom pricom..Al,pri nedostatku argumenata..I S.A postaje vredna pomena.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top