getoizacija radikalske kvazipoliticke misli

vlada63

Zainteresovan član
Poruka
238
Politika radikalne stranke, sa svim svojim osobenostima i liderom stranke koji je dobrovoljno, nevin, otisao u pritvor ( :confused: ) uz bleh muziku, jednaka je njihovoj demagoskoj idologiji. Politika ove ultra desne, kvazi patriotske i nacional-fasisticke stranke je najveci neprijatelj razvoja moderne Srbije.
Za sada niko ne nalazi pravu formulu kako se boriti protiv tog primitivizma i laznog patriotizma.
Perfidno delovanje SRS godinama unazad, lidera stranke hrvatskog porekla koji se bori za Veliku Srbiju, neodoljivo izaziva sumnju umesanosti boljsevicko udbaskih struktura u delovanju te stranke (pa uvek u rukama imaju izvestaje tajne policije kad god im zatreba a koje nikada ne pokazuju javnosti).
Takvu politiku treba getoizirati i medijski staviti na margine politickih dogadjaja dokazivanjem istine na svaku njihovu optuzbu,
 
Ono što mi kod njih nikada neće biti jasno je sledeće: kako mogu da sebe nazivaju četnicima kad ne vole kralja i kako su mogli sa orla da skinu krunu Nemanjića. Izgleda da je Šekiju neko to naredio od braće. Možda Karlo, njegov burazer.
Ja ću lično da verujem u ono što radikali žele i misle, kada mi jednom neki radikal, pokaže samo mesto ili objasni gde su sahranjeni neko od Šešeljevih predaka. On mi liči na ćopavog, niti znaš odakle je , šta je a ima i takvih koji mu veruju...!
 
vlada63:
Politika radikalne stranke, sa svim svojim osobenostima i liderom stranke koji je dobrovoljno, nevin, otisao u pritvor ( :confused: ) uz bleh muziku, jednaka je njihovoj demagoskoj idologiji. Politika ove ultra desne, kvazi patriotske i nacional-fasisticke stranke je najveci neprijatelj razvoja moderne Srbije.
Za sada niko ne nalazi pravu formulu kako se boriti protiv tog primitivizma i laznog patriotizma.
Perfidno delovanje SRS godinama unazad, lidera stranke hrvatskog porekla koji se bori za Veliku Srbiju, neodoljivo izaziva sumnju umesanosti boljsevicko udbaskih struktura u delovanju te stranke (pa uvek u rukama imaju izvestaje tajne policije kad god im zatreba a koje nikada ne pokazuju javnosti).
Takvu politiku treba getoizirati i medijski staviti na margine politickih dogadjaja dokazivanjem istine na svaku njihovu optuzbu,

Svaki čestiti pobornik "dodjemti-dodješmi" načina funkcionisanja našeg društva sa prezrivošću će odbaciti ovakvu kvalifikaciju radikalne stranke - jednostavno oni su levičari bliski komunizmu. Komunistički metodi eliminacije protivnika nisu fašistički jer se ne vodi obračun sa drugim narodima već sa političkim neistomišljenicima ali istom metodom.
 
DellBoy-011:
nasuprot čemu?
istinskoj zaljubljenosti u vodju i stranku dobrovoljnih davalaca srpske krvi?
Nešto su se ućutali oko generala Vlaste? Otkud to, pa srbin je

...pa ne znam bas ko pokrece stotine tema samo ovde o pok. djindjicu...ne secam se da je neki radikal pokrenuo ni priblizno toliko tema o seselju...sto se tice krvi svoju sam davao uz vlastitu saglasnost i pre no sto sam cuo za radikale...
 

Back
Top