Ne radi mi rezac...

Gonzo666

Početnik
Poruka
42
reze dvd, a cd nece nikako... dodje do 5-6% i izbaci Invalid block adress, Write error i Could not perform end of Disc-at-once... kod druga na kompu radi... probao sam da resim problem zamenom ide kabla, ali nista (stavio sam od 80 pina)... rezac je NEC ND-4571A, a maticna ploca je ASUS A7N8X-X
Hvala unapred!!!
 
corpusdeliktes:
pa zar na cd mozes da rezes dvd
Naravno da ne možeš snimati dvd kompilaciju na cd. To ti Nero neće ni dozvoliti ( tražiće odgovarajući medij ).
corpusdeliktes:
imao sa slican problem sa opcijom za kasnije dodavanje na cd kada sm je ukljucio posle nije hteo da reze nista,ustvari pokaze da je narezao ali kad ponovo ubacim disk on prazan.
Misliš na Multisession? Na skroz praznom disku koristi Start multisession a pri svakom dodavanju sadržaja koristi Continue multisession... i sve će da radi.
@Gonzo666: jesi li probao različitim programima da snimaš cd-ove?
 
E, znate li sta se meni jednom desilo?Ista situacija, nece da reze pa jos zajebava pa samo tako!! Sve zivo sam probao pa cak i reinstalirao sistem, i opet isto! Misleci da je rezac u pitanju, odneo sam u servis, da ga zamene medjutim, oni rekose da sam pokupio neku bubu na netu,uradili skeniranje ocistili, i ono proradilo!!!! Zamisli molim te,?! Pa mi pade na pamet da slucajno nije kod tebe isti slucaj.....mislim onako..... Pozz.
 
.....tada u to vreme,pa nemogu da se setim ali otprilike nije bas nesto mnogo!Pa, znas kako Liberty,neko u zivotu ponekad ( ili vise puta),ispadne ovca za sisanje.Znas kako je kad nesto neznas,oni to primete,napricaju ti razne bajke,ti lepo zines na sve te cudne izraze reci i pojmove,donja vilica ti ispadne do poda kao na crtanom filmu,posle im pljunes pare i lepo odes kutji da se ceses i gde te ne svrbi......eto! Otprilike ti je ovo slika sta se tada desilo samnom.
.....ali svaka skola se placa,pa sam nasto naucio od tada......valjda.....mislim.
 
neledr:
.....tada u to vreme,pa nemogu da se setim ali otprilike nije bas nesto mnogo!Pa, znas kako Liberty,neko u zivotu ponekad ( ili vise puta),ispadne ovca za sisanje.Znas kako je kad nesto neznas,oni to primete,napricaju ti razne bajke,ti lepo zines na sve te cudne izraze reci i pojmove,donja vilica ti ispadne do poda kao na crtanom filmu,posle im pljunes pare i lepo odes kutji da se ceses i gde te ne svrbi......eto! Otprilike ti je ovo slika sta se tada desilo samnom.
.....ali svaka skola se placa,pa sam nasto naucio od tada......valjda.....mislim.

xexe deluje malo SF prica, ali kao sto kazes, state briga kad je na kraju sve proradilo :)

p.s. mene muci pioneer 107d, ne cita dvd diskove
 
Gonzo666:
reze dvd, a cd nece nikako... dodje do 5-6% i izbaci Invalid block adress, Write error i Could not perform end of Disc-at-once... kod druga na kompu radi... probao sam da resim problem zamenom ide kabla, ali nista (stavio sam od 80 pina)... rezac je NEC ND-4571A, a maticna ploca je ASUS A7N8X-X
Hvala unapred!!!
Sasvim slučajno sam se vratio do ove teme,nego zar ne bi trebalo da u
opciji Write method stoji Track- at -once pri redovnom rezanju diskova?
Ovo važi samo ako se koristi Nero.
 

Back
Top