Convert : WMA to MP3

Piraterija ®:
Da li je izvodljivo , i ako jeste kako transformisati WMA fajlove u Mp3?
Hvala.
p0z~ :roll:

Pre svega gde si covece nisam te video tj. pisao od juce

Licno ja koristim za prebacivanje file-ova ovaj program dBpowerAMP Music Converter, na njemu mozes sem wma u mp3 prebaciti i u jos nekoliko music formata...
Probao sam jos nekoliko convectora ali mi se ovaj najvise svideo
pOZ.
 
E,aj sada da meni neko nesto objasni...
Skinuh sa neta neke muziku u ASF formatu..Poslusam ti ja to,medjutim nekako mi lose zvuci,i cuje se neko pucketanje u pozadini.Probam sa par pesama razlicite produkcije ali stvar ista.Onda sam konvertovao u wma pa u mp3 medjutim kvalitet se nije promenio.
I nek meni neko sada objasni da li od ASF filea moze da se napravi kvalitetan mp3 ili ne moze?I da li je to pucketanje koje se cuje u pozadini sasvim normalna pojava za ovu vrstu formata...:(....
 
The Scientist:
A moze i ovako.Jednostavno otvoris wma pomocu Windows Media Playera i onda copy from cd pa narezes na neki cd-rw i onda nagrebujes u bilo koji format koji pozelis.

Mosha brate!
Pa probao sam i to, ali ...ne znam da li si video moju temu "WMA LICENSE". Pisao sam da nemam licencu za pustanje zasticenih pesama u wma formatu , ali isto tako nemam licencu ni da ih prebacim na audio CD. (prijavljuje error).
Probacu sa ovim program sto ste predlozili pa cemo da vidimo. (upravo skidam sa neta)

p0z~ :roll:
 
Jel lepo Inco rekao da ce da brise postove ako iko spomene C****????
Nemoj da nam sada Inco obrise temu zbog ovoga,moracemo ponovo da je otvaramo...
cussing.gif
 

Back
Top