FarCry Antiterror pomoc

dzorz

Zainteresovan član
Poruka
106
Dali je neko igrao ovu igru,zaglavio sam kod jednog dela nemogu da nastavim dalje.Kad se prodje ona kuca i sidje se negde gde je mreza sa provalije,a tamo neka recica sa izvorom,nemogu nikako da zavrsim iako sam ih pobio sve.Ako neko zna neka javi nesto..
 
Još nisam preplakao 200 dindži koje sam dao za to sranje.I ja sam se tu zaglavio i onda sam ukucao šifru za ghost malo se zajebavao i izbriso je,a walkthrough-a nema nigde.
Markoca to ti je ruska obrada Far Cry,Flashpoint i povratak na Kosovo kod nas.Gledo sam na nekom ruskom sajtu izgleda da ima još mnogo obrada.
 
Ako sam te dobro razumeo gde si se zaglavio trebalo bi da pogledash iza te kucice. Tu se nalazi putanjica koja te vodi do merdevina. Tim merdevinama sidji dole. Imash usput od pet do sedam protivnika, nisam tachno siguran. Kada ih pobijesh videcesh da reka ulazi u unutrashnjost ostrva. Prati tu rechicu i naicicesh na ulaz u pecinu. Tu su merdevine kojima cesh da se popnesh...
Nakon otprilike pola sata igre docicesh do tachke na radaru koja ti pokazuje gde je cilj. Tu je neka podzemna rechica, ali tu nema nichega. Kada nastavim dalje dolazim do nekih vrata nekih vrata koje trebaju da se otvore nekom karticom koju ja nikako ne mogu da nadjem. Ako neko uspe da reshi problem bio bih mu zahvalan ako bi to podelio sa nama.
 
Ako sam te dobro razumeo gde si se zaglavio trebalo bi da pogledash iza te kucice. Tu se nalazi putanjica koja te vodi do merdevina. Tim merdevinama sidji dole. Imash usput od pet do sedam protivnika, nisam tachno siguran. Kada ih pobijesh videcesh da reka ulazi u unutrashnjost ostrva. Prati tu rechicu i naicicesh na ulaz u pecinu. Tu su merdevine kojima cesh da se popnesh...
Nakon otprilike pola sata igre docicesh do tachke na radaru koja ti pokazuje gde je cilj. Tu je neka podzemna rechica, ali tu nema nichega. Kada nastavim dalje dolazim do nekih vrata nekih vrata koje trebaju da se otvore nekom karticom koju ja nikako ne mogu da nadjem. Ako neko uspe da reshi problem bio bih mu zahvalan ako bi to podelio sa nama.

I meni isto stoji tu igra,zna li neko jel se moze dalje ili uninstall?
Znaci druga misija ,kada se predje viseci most,dolazi se do nekog postrojenja sa dva tunela,radar pokazuje sredinu ali tamo nema nicega,u jednom tunelu postoje vrata gde se udje i imaju vrata koja se aktiviraju karticom..?
 
Dobar dan! Kod tachke idite levo i gore na lance! Kad ih sve pobijete idite do elevatora i popnite se gore. Imacete gore par ljudi da skinete ili ubijete i u tunelu sa 2-3 vrata sa karticom idite levo. 1 ina vrata koja se mogu otvoriti. tu cete imati par ljudi da ubijete. 2 gore i 3-4 u prizemlju. Kad to obavite imacete na zidu levo metalne grede. preko tih greda idite dole. Na drugom kraju imate merdevime. Gore imate karticu. popnite se po vrata i unutra ih ima par da ubijete!!!!
 

Back
Top