Da li je ovo dovoljna kazna?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mravojedi

Obećava
Poruka
75
Molim vas desio mi se problem.

Moja nova devojka s kojom sam tek mesec i po dana me prevarila. Sto je jako ponizavajuce jer jako smo malo zajedno. Prevare se desavaju u dugim vezama, ali ovo je zabrinjavajuce.
Ustvari ona ne zna da ja znam da je ona to uradila.

E sad ja sam nju kaznio tako sto sam u toku seksa stalno vadio kitu pre nego sto ce ona svrsiti i pravio se kao da je to slucajno bilo. Ona nije nikako uspela svrsiti, a nisam ni ja ali sam bio srecan. Pa me zanima da li sam ju dovoljno kaznio ili da jos koji put to ponovim ili nesto slicno tome?
 
mravojedi:
Molim vas desio mi se problem.

Moja nova devojka s kojom sam tek mesec i po dana me prevarila. Sto je jako ponizavajuce jer jako smo malo zajedno. Prevare se desavaju u dugim vezama, ali ovo je zabrinjavajuce.
Ustvari ona ne zna da ja znam da je ona to uradila.

E sad ja sam nju kaznio tako sto sam u toku seksa stalno vadio kitu pre nego sto ce ona svrsiti i pravio se kao da je to slucajno bilo. Ona nije nikako uspela svrsiti, a nisam ni ja ali sam bio srecan. Pa me zanima da li sam ju dovoljno kaznio ili da jos koji put to ponovim ili nesto slicno tome?
hahahha jel se ti zajebavas ? ahahhahah koj car
matori oteraj je u 3 lepe PM i zavrshi sa time.
 
Mozda je u Taslacnici obicaj da se tako kaznjavaju devojke, mada cudno zvuci da ocekujes da te nezadovoljna devojka nece opet prevariti ;)
Ako vec nisi ljut na nju zbog te prevare toliko da je ostavis, ti joj pokazi d asi bolji od tog s kim te je prevarila. Ako jesi. I lepo razgovaraj sa njom, pitaj je koja joj daska fali, pa je nasla da te vara u cvetu ljubavi ;) .
Vidi sta je problem, pa probaj da dodjes do toga treba li da budete zajedno ili ne. Sve je drugacije kada se neke neizgovorene stvari izgovore. Niste valjda klicnci? Ili jeste :D
 
mravojedi:
E sad ja sam nju kaznio tako sto sam u toku seksa stalno vadio kitu pre nego sto ce ona svrsiti i pravio se kao da je to slucajno bilo. Ona nije nikako uspela svrsiti, a nisam ni ja ali sam bio srecan. Pa me zanima da li sam ju dovoljno kaznio ili da jos koji put to ponovim ili nesto slicno tome?
Lagarija. A $ta radi$ kad ti kazhe "Nabij mi tu.ki.tu nazad da svr$im"?
 
odlicno si je kaznio! nece vise da te vara, ionako je nasla boljeg

Јел и овај општински службеник, ко претходни срећник?

(Мислим, жена га манула јер се таслачила са општинским службеником....мора да је и њу тако кажњаво...)
 
mislim da im je bila losa zastita pri seksu. ali ako pogledaju temu "zastita pri oralu!\", naci ce genijalno otkrice 21. veka kako se zastiti svih 100%!!! kako da eliminisete bakteriozne prenosioce, a ipak imate savrseno zadovoljstvo pri intimnom kontaktu :roll: . snosaj za pamcenje!!!!!!! prepustite se uzivanjima SVIM culima!!!
 
mravojedi:
Molim vas desio mi se problem.

Moja nova devojka s kojom sam tek mesec i po dana me prevarila. Sto je jako ponizavajuce jer jako smo malo zajedno. Prevare se desavaju u dugim vezama, ali ovo je zabrinjavajuce.
Ustvari ona ne zna da ja znam da je ona to uradila.

E sad ja sam nju kaznio tako sto sam u toku seksa stalno vadio kitu pre nego sto ce ona svrsiti i pravio se kao da je to slucajno bilo. Ona nije nikako uspela svrsiti, a nisam ni ja ali sam bio srecan. Pa me zanima da li sam ju dovoljno kaznio ili da jos koji put to ponovim ili nesto slicno tome?

Auuuu al si je zajebao :roll: :roll: :roll:
 
ehej! Podsecas me na mene od pre dvadeset godina, kada ne samo da nisam nista znao, vec sam mislio da sam najpametniji na svetu.Ako neverstvo ne smatras nepremostivom preprekom za dalju vezu sa doticnom, jedini nacin da je zadrzis ja da joj dokazes da si bolji od tog i ostalih sa kojima ona /potencijalno/ moze da te prevari ili te vara. DAKLE!!! Ti treba maximalno da je zadovoljis na sve moguce i nemoguce nacine. To sto si uradio,samo ce je naterati da opet potrzi drugog, ne bi li zadovoljila svoje potrebe.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top