ПЕТ СТОТИНА СРБА

Важи , а ти потпиши петицију и поправи своју поруку у

'' дијалог можеш водити само са себи равнима''

Ако си решио да себе равниш у дијалогу онда не мењај ништа .

Жив био .
 
Светоличе , знаш ли ти ћирилицу ?

И умеш ли да направиш пизитиван коментар ?

Ово што си написао је прилично страствено и плитко .

Дај мало разума ако је на располагању .

................................................

О СРБИЈИ и о БЕОГРАДУ треба да брине сваки СРБИН , ма где се налазио .

Немој рећи да је то привилегија само неких СРБА или ''срба'' .

А сама петиција , каквом год да се теби чини је глас народа , није глас ни једне политичке партије или идеје .

Жив био .
 
Registrovan korisnik




Učlanjen:: 10.04.2007.
Poruke: 77 Re: ПЕТ СТОТИНА СРБА

--------------------------------------------------------------------------------

hahaha kakvi kreteni, nije im palo na pamet da kroz >београд< prolazi i tranzitini saobracaj hahaha

......................................................................

На слици замишљена фаца ....а коментар ?

Јеси ли уопште причитао текст петиције ?

детиње површно закићено ружним кометаром ....

.................................................................................

Питање је било '' А ТИ '' ?
 
Биљо ....па како ти је промакло до сада ?

:D

Пошаљи даље , ако већ ниси . Ово је препорука и осталим заинтересованим .

Биљо , сличица ти је кул .

Отпоздрав Сестро .
 
MilojkoTheGreat:
Биљо ....па како ти је промакло до сада ?

:D

Пошаљи даље , ако већ ниси . Ово је препорука и осталим заинтересованим .

Биљо , сличица ти је кул .

Отпоздрав Сестро .
Da, dobro pitanje, kako mi je promaklo dosad :evil:
Saljem na sve adrese koje znam.
Hvala na komplimentu za slicicu:)
 
Боб , табла никоме не смета али смета ШТО НЕМА СРПСКЕ ТАБЛЕ .

Дакле , ови људи имају мало бољу визију ствари него поједини .


И СРПСКА табла треба да буде прва ....а као што каже петиција , после ње и остале .

Површност је одлика лоших ђака .
 
Re: ПЕТ СТОТИНА СРБА

--------------------------------------------------------------------------------

Citat:
Original postavio SiIent Bob
Eh, koliko paćenika na jednom mestu... smeta im tabla...


ma aj da zive pored table pa da im bode oci nego svi dezetrirali u SAD ,a sada kukaju odande zbog natpisa na engleskom prosto za povratiti od kolicine licemerja

.............................................................................................

Светоличе , брате , сви ми видимо оно сто је нашем духу и уму доступно .
Ја не видим никакво лицемерје о идеји и потписима вец само прилику да се људи изјасне о једном питаљу свакодневног живота ......а то је ....

да ли на улазу у СРПСКЕ градове треба да стоје једине и прве табле са енглеским натписом .

Знаш , човек понекад треба да да и позитиван коментар , ако не због других онда због себе самог .

жив био
 
Линк петиције је послат свим већим странкама , СРС , ДС , ДСС , ....тако да се можда нека задњица помери и учини нешто .

Нико не може речи да је тема неважна , осим оних који површно размишљају .

Енглез је тако окупширао пола света и уништио многе народе . Они који су некада живели у Америци , Аустралији , Новом Зеланду , Канади .......нестали су или су им само трагови остали .....

Хоћете ли да тако буде са СРБИЈОМ ?

Ја нећу .

А ТИ ?
 
MilojkoTheGreat:
Боб , табла никоме не смета али смета ШТО НЕМА СРПСКЕ ТАБЛЕ .

...

И СРПСКА табла треба да буде прва ....

Ово је поента.

Јер, странци су врло добродошли, и њима свако поштовање, али, ово је, ваљда, пре свега, земља и град у коме живе људи који говоре српски.

А сад, што неки то нису у стању, или не желе све то да схвате... - Њихов проблем.
 
Да поновим мој ранији коментар .

Колико је лоше што нема СРПСКЕ ТАБЛЕ толико је лоше што нема ЈАПАНСКЕ ТАБЛЕ .

Знам да ће се многи питати откуда сад ЈАПАНСКА ТАБЛА .

Јесте ли већ заборавили или нисте ни цули да је ЈАПАН поклонио 100 аутобуса Београду .

Не би ли било са пуно смисла и веома ЛЕП ГЕСТ да се на улазу у Београд , после СРПСКЕ ТАБЛЕ стави и табла са натписом

ХВАЛА ЈАПАНУ , ДОБРОДОШЛИ

а на излазу ДИВИЂЕЊА на Јапанском

Са јапанским писмом обавезно .

Гест ЈАПАНА је био више него пријатељски , а пријатељима треба указати ПОШТОВАЊЕ .

.........................................

После тога може да остане постојећа табла на Енглеском за оне ко нису кадри да науче ни име главног града не језику земље у коју су дошли ...:-))
 
Živ ti nama bio Milojko, kaži tim tvojim Srbendama pretpostavljam iz dijaspore) da nama ovde ne treba kozmetika - to ti je kao da bolesnom od gube stavljaš puder. Ako se baš toliko brinu, nek daju te pare za table nekom sirotištu ili izbeglicama, ima ovde problema kolko hoćeš. A da pročitamo naziv, snaći ćemo se nekako.
Živ bio.
 

Back
Top