Muziko, Srecan ti rodjendan! - Svetski dan muzike

Liza Dennis

Domaćin
Banovan
Poruka
3.703
Danas je Svetski dan muzike. U skladu sa dugogodisnjim tradicijom koju odrzavam, posto je muzika najvaznija stvar u mom zivotu, pocela sam da proslavljam ovaj svet dan, kao i obicno od Okeanije, Novog Zelanda I Australije do Aljaske, gde cu veceras da zavrsim koncertom u plemenu Tirhuahua. Inace, Eskimi su moji obozavaoci. Ove godine sam za temu proslave uzela "Ideja Muzike, Novi Svetski poredak, Globalizacija i etno- pop tendencije i nezavisnost modne industrije od sportskog uplitanja - Muzika nas je odrzlala, njozi hvala". Svi su se obradovali, kada sam izvodila moj performans. Mama mi je rekla: "Liiizo, pa ti si prevazisla Apsolutni duh u Hegelovom sistemu". Mnogi drugari su mi cestitali Dan muzike. Prvi kao i uvek, Elton John. Posle i svi odtali. Srecan i vama drugari Dan muzike! Muzika nas je spojila, pa smo postali, jako bliski. Sada idem u Rejkjavik. Veliki pozdrav! 8-)
 
Jutros sam stigla sa Aljaske. moji prijatelji eskimi su bili presrecni sto sam njih odabrala za kraj u predstavljanju mog muzickog performansa na temu "Ideja Muzike, Novi Svetski poredak, Globalizacija i etno- pop tendencije i nezavisnost modne industrije od sportskog uplitanja - Muzika nas je odrzlala, njozi hvala". Shvatila sam da je muzika godinu dana starija, ali istovremeno i sve mladja i sladja. Kako ste vi proslavili rodjendan muzike? 8-)
 
Liza Dennis:
Jutros sam stigla sa Aljaske. moji prijatelji eskimi su bili presrecni sto sam njih odabrala za kraj u predstavljanju mog muzickog performansa na temu "Ideja Muzike, Novi Svetski poredak, Globalizacija i etno- pop tendencije i nezavisnost modne industrije od sportskog uplitanja - Muzika nas je odrzlala, njozi hvala". Shvatila sam da je muzika godinu dana starija, ali istovremeno i sve mladja i sladja. Kako ste vi proslavili rodjendan muzike? 8-)


Slusao sam muziku... 8)
 

Back
Top