SEX U TRUDNOCI

Drage mame i tate, ako hocete neuroticno dete- upraznjavajte sex u toku trudnoce...energija strasti koju cete emitovati direktno utice na um deteta.Samo zamislite -Kako?! Nasi stari su sve znali. Nije slucajno bio obicaj da cim zena zatrudni, supruznici se razdvajaju i suzdrzavaju devet meseci. Hteli su da radjaju zdravu decu. A danas kada svi jure samo zadovoljstva- kakva deca se radjaju? Sta je vaznije - zdravlje buduceg coveka koji dolazi na svet ili nase zadovoljavanje medju nogama? Chiao
 
Vrabac:
Drage mame i tate, ako hocete neuroticno dete- upraznjavajte sex u toku trudnoce...energija strasti koju cete emitovati direktno utice na um deteta.Samo zamislite -Kako?! Nasi stari su sve znali. Nije slucajno bio obicaj da cim zena zatrudni, supruznici se razdvajaju i suzdrzavaju devet meseci. Hteli su da radjaju zdravu decu. A danas kada svi jure samo zadovoljstva- kakva deca se radjaju? Sta je vaznije - zdravlje buduceg coveka koji dolazi na svet ili nase zadovoljavanje medju nogama? Chiao

Ovaj Vrabac je lik, mora da su se njegovi kresali dok je bio unutra... Gle sta napravise - genija! Ne radja se to dvaput...
 
MAMA 2:
papagaj:
INTERESUJU ME ISKOSTVA I KOMENTARI
SASVIM JE U REDU IMATI ODNOSE U TRUDNOCI.RIZIKA NEMA OSIM KOD RIZICNIH TRUDNOCA.EVO TI MOJ PRIMER/DETE SAM RODILA UJUTRU A IMALA SAM ODNOSE VECE PRE TOGA :lol:


ZNAM za taj slucaj!!! Pisalo u novinama.Uvece sex ujutru dete,cim izaslo,odma progovorilo!!!!!
Reklo:MAMAAAAAA...sinoc me jedan celavi cika maltretirao.....
Ma i novine svasta pisu... :lol:
 
Vrabac:
Drage mame i tate, ako hocete neuroticno dete- upraznjavajte sex u toku trudnoce...energija strasti koju cete emitovati direktno utice na um deteta.Samo zamislite -Kako?! Nasi stari su sve znali. Nije slucajno bio obicaj da cim zena zatrudni, supruznici se razdvajaju i suzdrzavaju devet meseci. Hteli su da radjaju zdravu decu. A danas kada svi jure samo zadovoljstva- kakva deca se radjaju? Sta je vaznije - zdravlje buduceg coveka koji dolazi na svet ili nase zadovoljavanje medju nogama? Chiao


Hajde ne pricaj gluposti...
Bebi ne smeta vodjenje ljubavi, ako je trudnoća normalna. Zenama se zelja za seksom u turdnoci povecava oko četvrtog - petog meseca, kada prodju mucnine, i to je najbolji period. Pred kraj je vec nezgodno, sa ooogromnim stomakom...bar je meni bilo...
Preporucujem odlicnu knjigu, "Sta da ocekujete dok cekate bebu".Svi odgovori na jednom mestu.
 
MAMA 2:
papagaj:
INTERESUJU ME ISKOSTVA I KOMENTARI
SASVIM JE U REDU IMATI ODNOSE U TRUDNOCI.RIZIKA NEMA OSIM KOD RIZICNIH TRUDNOCA.EVO TI MOJ PRIMER/DETE SAM RODILA UJUTRU A IMALA SAM ODNOSE VECE PRE TOGA :lol:
Jedan stariji ginekolog za vreme mog staza me je pitao da li znam zasto se ciganke brze poradjaju u odnosu na druge zene,nisam znala ali odgovor mi je bio krajnje interesantan.E pa zato sto imaju sex pred kraj trudnoce a sperma je bogata supstancama koje olaksavaju dilataciju grlica materice.Zena se narodski receno brze otvori,a samim tim i porodi.Sex u trudnoci treba izbegavati kod rizicnih trudnoca,i treba koristiti kondom da ne bi doslo do infekcije a sve ostalo je vec stvar izbora,neke zene ga preferiraju a drugima opadne libido.To je vec stvar privatnosti necije spavace sobe,ali buduce mame i tate nema niceg ne prirodnog u tome da imate odnose za vreme trudnoce.
 
:dash: kako ljudi lupetaju. nema sexa u trudnoci? a ? Moja buduca je tek zatrudnela, i konsultovao sam se sa vise strucnih lica koji su mi rekli da je to sasvim normalno, samo sa povecanom paznjom.
obradovao sam se, i veoma pazljivo sam " navalio" na posao.:super:
 
Ja sam imao sex sa mojom suprugom do 7 dana pred porodjaje bez ikakvih problema.
Bilo mi dobro jer sam mogao da sipam u nju do mile volje, obzirom da kondome ne koristim.
Joj, ne znam zasto ali cim svrsim u nju ona zatrudni a mnogi parovi nemaju djece na zalost.
Rado bih da i ja mogu sada da prskam u nju bez sansi da ne zatrudni.
 
Ja sam imao sex sa mojom suprugom do 7 dana pred porodjaje bez ikakvih problema.
Bilo mi dobro jer sam mogao da sipam u nju do mile volje, obzirom da kondome ne koristim.
Joj, ne znam zasto ali cim svrsim u nju ona zatrudni a mnogi parovi nemaju djece na zalost.
Rado bih da i ja mogu sada da prskam u nju bez sansi da ne zatrudni.

zalosno je sto dosta parova ne zele decu,a mogu da ih imaju...
 

Back
Top