SEX U TRUDNOCI

Nope. U r wrong. I don't have a good resason to hosting fake pics. :nono:

Onda joj svaka čast pre svega na hrabrosti. Ili je sram bilo zbog gluposti, šta god od to dvoje. A o gramatici engleskog jezika ćemo posebno drugom prilikom, odoh sad na KLj da vidim jel se dragojlo upecao na provokacije, baš bi me prijatno iznenadio da je uspeo da iskulira... (Baš smo gadne! :twisted:)
 
Bas tako,nema razloga da se izbegava ako je trudnoca normalna i nema kompikacija.Ja sam ga imala 7 dana pred porodjaj u obe trudnoce i nije mi falilo nista.

E meni je to onako bas cudno nesto, kada vidim trudnicu uvijek pomislim da joj je tesko i to ipak nositi u sebi dijete, pa porodjaj i sad jos treba seks s njom, ovaj el to moze kako da dodje do djeteta?
 
Navijam za sex u trudnoci iz sve snage! :P

evo, ja prilazhem logo:

Psex_pregnancy1.jpg
 
Drage mame i tate, ako hocete neuroticno dete- upraznjavajte sex u toku trudnoce...energija strasti koju cete emitovati direktno utice na um deteta.Samo zamislite -Kako?! Nasi stari su sve znali. Nije slucajno bio obicaj da cim zena zatrudni, supruznici se razdvajaju i suzdrzavaju devet meseci. Hteli su da radjaju zdravu decu. A danas kada svi jure samo zadovoljstva- kakva deca se radjaju? Sta je vaznije - zdravlje buduceg coveka koji dolazi na svet ili nase zadovoljavanje medju nogama? Chiao
Koje gluposti....:dash::dash::dash:
Ja sam se nalozio ko mali majmun kad mi je neka rekla da pipnem njen stomak. I tako ja kao pipao mi opusteno pricali a ona mu gurne ruku na donji deo stomaka tako da mi mali prst ladno zavrsio negde na gornjem delu njene ribice.... i ni tako pricali... :whistling: :lol:

Fuj, fuj, fuj, fuj, jesi li ti neki bolesnik? Mora da ti je FF drugar ili neki blizi rodjak...
Inace sex u trudnoci moze, osim ako je trudnoca rizicna. U tom slucaju mozete upraznjavati sex ako \elite da se porodite, npr. 2-3 dana pre termina. Tako je jedna moja drugarica. Posto je nosila nisko, dr im je zabranio odnose. medjutim, oni su nisu mogli da izdrze i kad je vec bila blizu termina, imali su odnos i ona se sutradan porodila - bez problema...Kod mene je bio problem sto se moj dragi bojao tamo u 8 i 9 mesecu a meni se bas radilo...:rumenko:
 
imala sam odnose do 9 meseca, sasvim normalno...tu nisam vise mogla jer me je beba uzasno pritiskala na sve strane...imala sa osecaj da se da ispadne koliko mi je sve bilo napeto...ali, avaj, kad je trebalo, moj sin se nije lako dao....13 h sa infuzijom i 1.5 sat u porodjajnoj sali sa naponima....
 

Back
Top