SEX U TRUDNOCI

Ja sam se nalozio ko mali majmun kad mi je neka rekla da pipnem njen stomak. I tako ja kao pipao mi opusteno pricali a ona mu gurne ruku na donji deo stomaka tako da mi mali prst ladno zavrsio negde na gornjem delu njene ribice.... i ni tako pricali... :whistling: :lol:
 
tvoji komentari su odvratni..bojiš se da tvoje dete ne bude bolje od tebe, pa je to razlog što si ono gore napisao

:lol: Nije on odvratan, samo surovo iskren prema sebi i drugima. Za neke ljude je i bolje da nemaju dece, zašto udovoljavati društvenim normama pa posle to dete kriviti za nešto?! Ako ga ne želiš, molim lepo. Ostari sam/a gomilom mačaka/štapova za pecanje...

Od Dr stvarno čovek uvek nešto korisno nauči. Da znam za sledeći put, ubile su me kontrakcije tih 7 sati, mislim da mi oxitocin neće trebati uz hemijsku dilataciju te vrste...

Seks u trudnoći? Dobra stvar uz mere opreza. Verovatno je bez kondoma (preventiva, zbog mogućih infekcija) još bolje.
 
:lol: Nije on odvratan, samo surovo iskren prema sebi i drugima. Za neke ljude je i bolje da nemaju dece, zašto udovoljavati društvenim normama pa posle to dete kriviti za nešto?! Ako ga ne želiš, molim lepo. Ostari sam/a gomilom mačaka/štapova za pecanje...

Od Dr stvarno čovek uvek nešto korisno nauči. Da znam za sledeći put, ubile su me kontrakcije tih 7 sati, mislim da mi oxitocin neće trebati uz hemijsku dilataciju te vrste...

Seks u trudnoći? Dobra stvar uz mere opreza. Verovatno je bez kondoma (preventiva, zbog mogućih infekcija) još bolje.
Nice mom ;)
Ako si u trudnoci izgledala ovako seksi :arrow: svaka cast :klap::lol: (click za uvecanje slike)
 
ono, kad ne bih nosila brus na tu haljinu, verovatno bi mi sise virile ispod iste... tu negde oko kolena. :D
ae, za shtikle djene, djene...

a za seks, ne mogu reci da sam se neshto manje vatala sa chovekom za vreme trudnoce...
sad, kad rastem na dnevnoj osnovi, malo zna da bude nezgodno, ali sve u svemu, isto je. :D
 
nemoj
odgledaj andjele :D prvi deo
priroda je sve to uredila sama

Vazi, necu:lol:
Zelim i ja jednog malog bebirona, jednoga dana......ma i dva mala srculenca................ali, ne znam da li cu se usuditi............
Oni su tako mali, osjetljivi, njezni....zahtjevni......
355370c6kub34iju.gif
 

Back
Top