Fašisti pretukli lidera Hrvata u Subotici

PJ_Harvey

Obećava
Banovan
Poruka
80
Subotica -- Predsednika Hrvatsko-bunjevačko-šokačke stranke Blaška Temunovića u ponedeljak su pretukle dve osobe, uz nacionalističke uvrede.


Temunović je u Subotici teško povređen pošto su ga dve osobe pretukle bejzbol-palicom i metalnom šipkom, saopštila je danas njegova stranka. Dodaje se da su napadači Temunovića vređali, psovali mu "ustašku majku" i uputili mu druge nacionalističke uvrede. Posle incidenta su pobegli.

U saopštenju se navodi da je Temunović napadnut u ponedeljak oko 15 časova na Trgu žrtava fašizma, a potom prebačen na Ortopedsko odeljenje Opšte bolnice i operisan.

Hrvatsko-bunjevačko-šokačka stranka navodi da je policija obaveštena o događaju.
 
Ha...potuku se pijanci medjusobno i odmah se nadje neko da pretvori u politicku situVaciju...ccccc...vec vidjeno...dosadno... :roll:

To valjda Hrvati da malo skrenu sa teme o Thompsonovom " uspehu" na Maksimiru... :lol: :lol: :lol:

p.s. Inace, ostro osudjujem fizicko nasilje, al' dobro treba, a i bice ispitana pozadina ovoga...dal' tu neko nekome duzan...zasto i sl. ... :lol: :lol: :lol:
 
SANDRINAbg:
Ha...potuku se pijanci medjusobno i odmah se nadje neko da pretvori u politicku situVaciju...ccccc...vec vidjeno...dosadno... :roll:

To valjda Hrvati da malo skrenu sa teme o Thompsonovom " uspehu" na Maksimiru... :lol: :lol: :lol:

p.s. Inace, ostro osudjujem fizicko nasilje, al' dobro treba, a i bice ispitana pozadina ovoga...dal' tu neko nekome duzan...zasto i sl. ... :lol: :lol: :lol:

Odmah se javila fašistkinja da brani svoje...
 
filatelista:
Mora budala da napravi belaj, ravnoteža za Tompsonov koncert. Milina jedna :roll: :roll:
Ma naći ih, strpati u zatvor i ključ istog baciti u Dunav.
Не бих то тако дефинисао:roll:......Колко знамо за време и после ''Томпсоновог ''Концерта у загребу и околини није повређен ниједан србин или оскрнављена нека српска светиња......Ово је апсолутно неприхватљиво и сведочи о радикализацији пре свега незапослене и агресивне омладине....Степен незапослености међу младима је иначе 40 посто, а верујем да има 80 посто младих који никад нису засукали рукаве и било шта зарадили својим рукама/мозгом:roll:.....То је право питање и то не за власт већ и за родитеље који овакве готоване и размажену дечурлију од двадесетак година васпитавају8-)
 
goxy:
Не бих то тако дефинисао:roll:......Колко знамо за време и после ''Томпсоновог ''Концерта у загребу и околини није повређен ниједан србин или оскрнављена нека српска светиња......Ово је апсолутно неприхватљиво и сведочи о радикализацији пре свега незапослене и агресивне омладине....Степен незапослености међу младима је иначе 40 посто, а верујем да има 80 посто младих који никад нису засукали рукаве и било шта зарадили својим рукама/мозгом:roll:.....То је право питање и то не за власт већ и за родитеље који овакве готоване и размажену дечурлију од двадесетак година васпитавају8-)

Hehe...mis'is da je ijedan Srbin bio i blizu zagreba il' ulice u to vreme...? ...Ma daj...uostalom...sta me se tice sta se tamo desava...cisto sumnjam da zaradise poene kod EU ovim potezom, a samo su pokazali ko su...i kakvi su... :roll:
 
SANDRINAbg:
A evo ga ovaj sa Slankamenom, hahahahahahahah :lol:

Ako ih diraju k'o u Slankamenu...nek' ih tako i dalje diraju...buahahahahahaha :lol: :lol: :lol:
sandrina ,ovde si na klizavom terenu:)....Licno znam ,buduci da imam plac tamo ,da je za vreme rata bilo pljacke i maltretiranja Hrvata od strane izbeglica u Slankamenu ,bas tamo8-):evil:......
SANDRINAbg:
Hehe...mis'is da je ijedan Srbin bio i blizu zagreba il' ulice u to vreme...? ...Ma daj...uostalom...sta me se tice sta se tamo desava...cisto sumnjam da zaradise poene kod EU ovim potezom, a samo su pokazali ko su...i kakvi su... :roll:
Ranije je bilo incidenata a u samom zagrebu zivi veliki broj srba, tako da a,ako su huligani hteli da ih pronadju mogli su to lako da ucine....Uostalom ,da odu i **** majku Pupovcu ili nekom drugom srpskom politicaru8-)......Hrvatska policija je obavila dobar posao i treba im cestitati8-)...
 
goxy:
Не бих то тако дефинисао:roll:......Колко знамо за време и после ''Томпсоновог ''Концерта у загребу и околини није повређен ниједан србин или оскрнављена нека српска светиња......Ово је апсолутно неприхватљиво и сведочи о радикализацији пре свега незапослене и агресивне омладине....Степен незапослености међу младима је иначе 40 посто, а верујем да има 80 посто младих који никад нису засукали рукаве и било шта зарадили својим рукама/мозгом:roll:.....То је право питање и то не за власт већ и за родитеље који овакве готоване и размажену дечурлију од двадесетак година васпитавају8-)
Nisam mislio da je neko pretučen na koncertu, ne na tu ravnotežu. Već na to što je pre par dana bila lepa ustaška ikonografija u centru Zagreba, pa sad da se ne bi samo o tome pričalo, pretučemo hrvatskog prvaka u Srbiji. O tome sam mislio, o ravnoteži primitivizma, šovinizma, fašizma i svega onoga što naši kvazi patriote na svim stranama emituju.
 
filatelista:
Nisam mislio da je neko pretučen na koncertu, ne na tu ravnotežu. Već na to što je pre par dana bila lepa ustaška ikonografija u centru Zagreba, pa sad da se ne bi samo o tome pričalo, pretučemo hrvatskog prvaka u Srbiji. O tome sam mislio, o ravnoteži primitivizma, šovinizma, fašizma i svega onoga što naši kvazi patriote na svim stranama emituju.
jel bio pre par meseci skup neonacista na trgu republike , u odbranu Kosova8-), i niko nije reagovao......Slazem se da je to neko u svom bolesnom umu zamislio kao revans ali mogli su da ga izboxuju samo a ne palice i to , koa da se vracamo u 90-u godinu:sad:..
 
goxy:
sandrina ,ovde si na klizavom terenu:)....Licno znam ,buduci da imam plac tamo ,da je za vreme rata bilo pljacke i maltretiranja Hrvata od strane izbeglica u Slankamenu ,bas tamo8-):evil:......

Ranije je bilo incidenata a u samom zagrebu zivi veliki broj srba, tako da a,ako su huligani hteli da ih pronadju mogli su to lako da ucine....Uostalom ,da odu i **** majku Pupovcu ili nekom drugom srpskom politicaru8-)......Hrvatska policija je obavila dobar posao i treba im cestitati8-)...

E, a jel' smo komsije tamo..??? :shock:

Ja tamo imam kucu-vikendicu skoro 30 godina (moji imaju0 i ne znam za te slucajeve...bar bi mi komshije shokci to pricali...jok nije bilo toga... :roll:

Ne znam ja za srpske zagrebcane...u stvari sem moje porodice, ujaka koji radi za stranu firmu, jer je exspres dobio otkaz na pocetku rata i vise je u inostranstvu nego tamo...za sestru koja je cekala da napuni 18 godina kako bi zbrisala u inostranstvo...za brata, jedva punoletnog koji je pobegao u Kanadu na pocetku rata...za rodjaku, njenog muza i masu prijatelja koji su sto u Americi, sto u Kanadi, a pobegli iz Zagreba...o cemu to srpskom pricamo tamo...? :roll:
 

Back
Top