KAISER CHIEFS POST FESTUM

Ma skroz los marketing.Mislim reklamu za koncert pustati na Happy TV.Pa sta ocekujete da klinci od 5-6 godina idu na koncert.OK moja sestra je fenomen ona je sa 6 isla na Duran ali to je izuzetak.Inace za kaizere i ovako i onako niko nije cuo.Kad su izasli u Bravu prvi komentar mojih vrsnjaka bio je ''Ko su ovi seljaci''Pa i onda pustite reklamu na Happy TV.Umesto da razvale sanjima na sve strane da puste spotove naprave neku emisiju posvecenu njima i slicno oni pustaju reklamu vezanu zaa njihov koncert izmedju Popaja i Medvedica dobrog srca!!!!
UZAS!!!!
 
dadkristy94:
Ma skroz los marketing.Mislim reklamu za koncert pustati na Happy TV.Pa sta ocekujete da klinci od 5-6 godina idu na koncert.OK moja sestra je fenomen ona je sa 6 isla na Duran ali to je izuzetak.Inace za kaizere i ovako i onako niko nije cuo.Kad su izasli u Bravu prvi komentar mojih vrsnjaka bio je ''Ko su ovi seljaci''Pa i onda pustite reklamu na Happy TV.Umesto da razvale sanjima na sve strane da puste spotove naprave neku emisiju posvecenu njima i slicno oni pustaju reklamu vezanu zaa njihov koncert izmedju Popaja i Medvedica dobrog srca!!!!
UZAS!!!!
ti to znas jer gledas happy tv XD
 
To svakako ne bi bilo tako da nije broj koncerata prenatrpan. Neverovatno kako svako radi na svoju ruku, nema dogovora između organizatora, nego samo pozivaju i obećavaju posećenost. Trebaju ljudi koji bi išli na te koncerte zaraditi te pare, nikom ne padaju s neba. Pa samo za Stonse i Pepperse treba za karte minimum 6.000 dinara, a gde su drugi troškovi (prevoz, klopa, piće,..), pa još plus koliko koncerata je još bilo i koliko je zakazano. Eto ja bih došao na koncert, ali finansijski nisam mogao da izdržim. :|

Inače, sviđa mi se kako je blog napisan, baš odmereno.

Nego, nađoh u vestima negde da je bilo oko 3.000 ljudi. Svako izveštava kako hoće.
 
FLUID:
To svakako ne bi bilo tako da nije broj koncerata prenatrpan. Neverovatno kako svako radi na svoju ruku, nema dogovora između organizatora, nego samo pozivaju i obećavaju posećenost. Trebaju ljudi koji bi išli na te koncerte zaraditi te pare, nikom ne padaju s neba. Pa samo za Stonse i Pepperse treba za karte minimum 6.000 dinara, a gde su drugi troškovi (prevoz, klopa, piće,..), pa još plus koliko koncerata je još bilo i koliko je zakazano. Eto ja bih došao na koncert, ali finansijski nisam mogao da izdržim. :|

Inače, sviđa mi se kako je blog napisan, baš odmereno.

Nego, nađoh u vestima negde da je bilo oko 3.000 ljudi. Svako izveštava kako hoće
.
Slazem se sa tobom u potpunosti.Sto se tice izvestavanja slicno je bilo i za DD.A ja da sam na mestu Chiefsa ne bih vise nikad dosla u bg.Mislim organizatori nisu sposobni da odmere kolika bi nila posecenost pa zakazuju koncerte na ogromnim mestima a onda jos i marketing svedu na minimum pa sta ocekuju :roll: :?:
 
dadkristy94:
Ma skroz los marketing.Mislim reklamu za koncert pustati na Happy TV.Pa sta ocekujete da klinci od 5-6 godina idu na koncert.OK moja sestra je fenomen ona je sa 6 isla na Duran ali to je izuzetak.Inace za kaizere i ovako i onako niko nije cuo.Kad su izasli u Bravu prvi komentar mojih vrsnjaka bio je ''Ko su ovi seljaci''Pa i onda pustite reklamu na Happy TV.Umesto da razvale sanjima na sve strane da puste spotove naprave neku emisiju posvecenu njima i slicno oni pustaju reklamu vezanu zaa njihov koncert izmedju Popaja i Medvedica dobrog srca!!!!
UZAS!!!!

Ja sam za njihov koncert cula isto preko Happy TV. Svakog dana je gledam dok ne pocne Kosava. A gledam i Kosavu. Inace, na koncertu je bilo super. Ja se sa Nickom Hodgsonom, Simonom i Nickom Bainesom znam iz srednje skole, a posle na mse pridruzio i Ricky. Mi smo od 2000. godine zajedno kao band. Ja sam im dala ime Kaiser Chiefs, La Boueff, Runston Parva and later Parva, ali sam im posle predlozila da skrate, jer jem komercijalnije. Inace, nisu hteli da mi jave za koncert jer su hteli da me iznenade, a ja sam zahvaljujuci Happy TV iznenadila njih. Posebno mi se dopala pesma koja podseca na nasa stara druzenja I predict a riot, a Ruby, ako ste culi ovu novu pesmu su posvetili meni. Evo, sada se odmaraju kod mene u stanu obozavaju rostilj i ljutenicu. Donela sam im i ajvar iz radnje. Prste su polizali. Kazu da ce ponovo doci u Srbiji. Mama mi je rekla: "Liiiizo, obrati paznju na nekog od njih bas us slatki momci." JA sam rekla: "Dobro", ali oni obracaju paznju samo na mene i na kobasice. 8-)
 
to Papajaa: ne razumem reakciju, cemu taj prostakluk?

Sve po malo je uticalo na malu posetu, nisu oni tako dugo popularni, ovo im je tek drugi album, ovde ipak bolje rade bendovi koji pokrivaju siru starosnu grupu .. 15 - 45... mnogo koncerata ima u mesec dana, realno za sve po osobi treba preko 200 evra (sa Exitom) samo za ulaznice, kampanja nije bila neka...ali opet, prodatih 2000 ulaznica i nije tako los rezultat. Pa Tindersticks su prodali 1300 pre par godina...

www.ivanbevc.blogspot.com
 
FLUID:
To svakako ne bi bilo tako da nije broj koncerata prenatrpan. Neverovatno kako svako radi na svoju ruku, nema dogovora između organizatora, nego samo pozivaju i obećavaju posećenost. Trebaju ljudi koji bi išli na te koncerte zaraditi te pare, nikom ne padaju s neba. Pa samo za Stonse i Pepperse treba za karte minimum 6.000 dinara, a gde su drugi troškovi (prevoz, klopa, piće,..), pa još plus koliko koncerata je još bilo i koliko je zakazano. Eto ja bih došao na koncert, ali finansijski nisam mogao da izdržim. :|

Inače, sviđa mi se kako je blog napisan, baš odmereno.

Nego, nađoh u vestima negde da je bilo oko 3.000 ljudi. Svako izveštava kako hoće.
To si dobro rekao.Narod nema para...a ovi samo navalili.
 

Back
Top