Incognito,ha,ha

  • Začetnik teme komsinica
  • Datum pokretanja
komsinica:
Zaso bih bila srecna? Pa, ja sam u stvari nesrecna kada sam saznala da mi je komsija Incognito.Mislila sam da je lepsi i stariji.A ono balavac.


Jaaaaoooo...a kakva je to potreba u ljudima da javno iznesu neke stvari koje saznaju slucajno? Pa da li ti je sada lakse kada si nam rekla? :?
A i ovo je tako subjektivno...ihhhh...
(volim sto nemam komsinice)
 
E, Draga moja...ti si samo desetak godina starija od njega.Ali to i nije bitno ja sam samo rekla ono sto sam morala jer je moj komsija balavac koji se predstavlja lazno po godistu i zanimanju, a ja ne volim kad neko obmanjuje ljude inace sam clan na forumu vec dugo ali moram da se krijem iza ovog nicka da ne bih Incognito pravio sranja posle u u komsiluku.A... da .. umalo da zaboravim...bilo je nekih topic-a koje je Inc pozatvarao kao...nisu dobri i ozbiljni.Pa kako balavac o tome moze da sudi?
 
"bilo je nekih topic-a koje je Inc pozatvarao kao...nisu dobri i ozbiljni.Pa kako balavac o tome moze da sudi?"

Samo da pitam, a koliko godina je potrebno da se o tome odlucuje ili prosudjuje?
(ti to meris po nekom datumu...znaci, jos 2 godine, 38 dana i 16 sati) :D
 
e bas me vuces za jezik...

gde se to on lazno predstavlja?
jesi li ti pogledala njegov profil? sta tamo pise?

procitaj pa mi javi 8)

i ti tako odrasla i napredna zena se bojis jednog balavca iz komsiluka pa se krijes iza nekog gosta?
e pa da ti kazem i to ti nije od pomoci jer moderatori mozemo proveriti IP ... a on strasni hacker... ej jel ti neko upravu kuca na vratima?
da to je on... strasni incognito :mrgreen:
 

Back
Top