Slike koje sam ostao duzan za Kuler-regulator

Zlaja87

Primećen član
Poruka
867
Konacno sam nasao vremena da sve lepo slikam,rastavim i ponovo sastavim,i evo kako izgleda...

b_175949.jpg


b_180037.jpg


b_180125.jpg


b_180212.jpg


b_180311.jpg


b_180359.jpg


b_180441.jpg


b_180527.jpg


b_180611.jpg


b_180652.jpg


Vasi komentari ? ;)
 
Zlajo shta ti radish do 4:33 h ujutru ? ;-)
Meni ovo sa regulatorom je previshe komplikovano ja cu sebi uraditi sa prekidachem koji ima 0.1.2 stanje s tim da cu na polazaj 1 polozaj da stavim 5 V ili 7 V na 2 polozaj normalnih 12 V a 0 ce biti isklucheno tj. stelt PC za download torrent-a preko noci..... Samo nikako da se uhvatim da radim neshto.....
 
*P*A*B*L*O*:
Zlajo shta ti radish do 4:33 h ujutru ? ;-)
Radim nocu,kad se vracam kuci(oko 2am) svi ortaci su u kraju,pa se tu malo zadrzim,dodjem kuci oko 3,dok se okupas,pojedes nesto,pogledas neku izvalu na forumu dodje 4:30...
Ovih dana spremam da upaisem visu elektrotehnicku pa preko dana ucim... I onda oko 9pm opet na posao... i tako u krug ;)

*P*A*B*L*O*:
Meni ovo sa regulatorom je previshe komplikovano ja cu sebi uraditi sa prekidachem koji ima 0.1.2 stanje s tim da cu na polazaj 1 polozaj da stavim 5 V ili 7 V na 2 polozaj normalnih 12 V a 0 ce biti isklucheno tj. stelt PC za download torrent-a preko noci..... Samo nikako da se uhvatim da radim neshto.....
Pa od ove tvoje ideje sam ja razvio,ovo moje...Da ti nisi napisao,ja se ne bih ni zainteresovao,i uz pomoc VAS sam i zavrsio tako brzo...
Inace odlicna svar jer imas mnogo vise polozaja i sam odredjujes brzinu,tj napon a samim tim kontrolises buku...
I ovo tvoje resenje nece biti lose,ako budes imao strpljenja da ga sprovedes u delo ;)
 

Back
Top