Pitanje za zene!

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A

Aleksej_BASO

Gost
Drage zene, nesto me interesuje...

Da upozante nekog tipa da je pun ke$a ;), da li bi mu i koliko dozvoljavale da radi sa vama sta hoce?

Znaci ono koliko bi dopustile da vas ponizava, jel bi trpele da se izzivljava i tako to. :lol:

Sta kazete? :)
 
Kakvo ti je to pitanje?
Naravno da mu zene ne bi dopustile da se izzivljava samo zato jer je pun kesa. Prostitutke bi, naprotiv, verovatno dopustile to. Neke zene dopustaju muskarcima sve ako se jako zaljube. Ali sve je to deo patologije.
Lepo si mogao da pitas: "Zene, da li ste sponzoruse?", ako si mislio na vezu kojoj je motiv novac.
 
goldfish:
ako mu je kesh jedina karakterna osobina, onda jok. :D
nisam bash 'trpeljiva' :lol:


:( E al si neka... :roll:

CakiCoka:
Kakvo ti je to pitanje?
Naravno da mu zene ne bi dopustile da se izzivljava samo zato jer je pun kesa.

A ako ima i kucu i kola?

CakiCoka:
Prostitutke bi, naprotiv, verovatno dopustile to. Neke zene dopustaju muskarcima sve ako se jako zaljube. Ali sve je to deo patologije.
Lepo si mogao da pitas: "Zene, da li ste sponzoruse?", ako si mislio na vezu kojoj je motiv novac.


Pa da ste sve sponzoruse to znam 8) pa ne moram da pitam, eli u naglom porastu konkurencije pitam se koliko ce neke biti spremne....
 
Drage zene, nesto me interesuje...

Da upozante nekog tipa da je pun ke$a ;), da li bi mu i koliko dozvoljavale da radi sa vama sta hoce?

Apsolutno , ali prvo da me plati pa onda da me puni....:lol:

Znaci ono koliko bi dopustile da vas ponizava, jel bi trpele da se izzivljava i tako to. :lol:

Pa , da ja sam uvek dobra maca...:P

Sta kazete? :)

Kazem plati pa se klati...:P
 
Zefirra:
Apsolutno , ali prvo da me plati pa onda da me puni....:lol:

Pa , da ja sam uvek dobra maca...:P

Kazem plati pa se klati...:P


A ono recimo kaze da dodju njegovi drugari i da se izredjaju, malo... Ali ono gag, i sve.. :lol:

A recimo nema bas puno para ali ima onako... Jel moze onda :lol:
 
a jel se pitanje odnosi na sexualno iživljavanje,
ili više na neku opštu nekulturu i nadmen odnos.

u vezi sa ovim prvim, voleo bih da čujem neki primer
šta bi uradile kad bi taj parajlija bio toliko pun para
da vam ta količina para rešava neka pitanja.

ja se u stvari pitam šta bih ja uradio kad bi mi se pojavio
prebogati majmun i ponudio već potpisano obećanje da
će da mi da neku suludu količinu para, u zamenu da
mu budem zatvorska draga.

da li bih posle, leškareći na plaži nekog karibskog ostrva
mogao da istolerišem sećanja...
 
Trebao si da napišeš "pitanje za sponzoruše" a ne "pitanje za žene"!I NE nismo sve sponzoruše!!!Tužno je ako to zaista misliš....I da nema para i da leži na njima nije se rodio taj kome bih dozvolila da me ponižava!
 
*tinkerbell*:
Trebao si da napišeš "pitanje za sponzoruše" a ne "pitanje za žene"!I NE nismo sve sponzoruše!!!Tužno je ako to zaista misliš....I da nema para i da leži na njima nije se rodio taj kome bih dozvolila da me ponižava!

ali kada bi ti nudio baš-baš puuno para,
kojima bi mogla da počistiš neke životne
probleme (svako ima neki)
i da nastaviš sa neke nove pozicije.

a od tebe traži samo da, na primer, prihvatiš
da te malko tretira kao Rocco Siffredi, sa sve pljuvanjem u anus ?
 
Momci moje godiste nemaju jos svoje pare a one koje navodno imaju su od mame i tate,tako da to nista nije njihovo.
Stariji momci su uglavno vec ozenjeni tako da u paketu sa njim idu i zena i deca.
Koja moze to da sazvace svaka joj cast.
Zbog neke voznje po kolima ili dobijanja nekog poklona ja ne gazim svoj moral.
Kako preci preko toga i suociti se sa sobom da te pipka i ljubi osoba koja ti se uopste ne dopada.
Licno nemam ambicija da budem sa nekim zbog para,ali vidjala sam i takve primere.
 
*tinkerbell*:
Trebao si da napišeš "pitanje za sponzoruše" a ne "pitanje za žene"!I NE nismo sve sponzoruše!!!Tužno je ako to zaista misliš....I da nema para i da leži na njima nije se rodio taj kome bih dozvolila da me ponižava!


Tuzno je sto sve jeste sponzoruse. Samo sve kazu, "Jaaa??? Ma kakvi" ;)
 
*tinkerbell*:
Kao što sam već rekla nismo sve sponzoruše,jednostavno ne spadam u tu kategoriju,nema tih para zbog kojih bih dozvolila da me neko ponižava!Previše sam ponosna..šta ću...:)

Ti si onda sigurno krsh!

Jer jedino nikakve ribe mogu tako jer ni ne mogu drugacije :lol:
 
CrystalClear:
Momci moje godiste nemaju jos svoje pare a one koje navodno imaju su od mame i tate,tako da to nista nije njihovo.
Stariji momci su uglavno vec ozenjeni tako da u paketu sa njim idu i zena i deca.
Koja moze to da sazvace svaka joj cast.
Zbog neke voznje po kolima ili dobijanja nekog poklona ja ne gazim svoj moral.
Kako preci preko toga i suociti se sa sobom da te pipka i ljubi osoba koja ti se uopste ne dopada.
Licno nemam ambicija da budem sa nekim zbog para,ali vidjala sam i takve primere.


Pa da samo nezgodno je sto stariji imaju kesh, ali zao sa njima nema zavlacenja... Eee to je vecita dilema klinki....
 
moje iskustvo..
kad sam bila u sharm-u na odmoru danima me jurio jesa iz izraela.
cak nije bio ni los frajer.
ali ...
imao je uzasnu zvaku..koja me je bas odbijala..
i imao je upravo taj stav - kako mogu da mu odolim kad je punisa!!!
u poslednjem pokusaju mi je sasuo - ceo svoj finansijski izvestaj..
i nista..
i nikako mu nije bilo jasno.. kako jedna srpkinja iz tamo neke ekonomski zaostale zemlje moze da odoli stanju na njegovom racunu..

mislim da nije shvatio ni kad sam mu rekla da nema tog novca koji bi me vezao za njega..
sve sto mi treba, zaradim sama..

a oni kojima bih dopustila svasta..ne treba im kes..nego feromoni..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top