Problem

zagor

Zainteresovan član
Poruka
216
:( Znam da slicne teme se stalno vrte, ali to uopste nije moj cilj. Posle dosta vremena, shvatila sam da sam zaljubljena u svog najboljeg druga? Ne zelim da izgubim prijatelja, ali ne znam da li mogu da zazmurim na ono sto osecam. Sta da radim?!
 
meni je bio poceo da se svidja dobar-najbolji drug,i poslala sam mu poruku:"mislim da mi nedostajes vise nego sto bi trebalo".on je dosao,rekao da ga je prijatno iznenadila poruka,prosetao se sa mnom,ubrao mi cvet i indirektno mi dao do znanja da je to sve sto mogu da dobijem od njega.i nije mi bilo krivo,verovatno za to sto mi je to bila neka prolazna faza.
hocu da ti kazem da iako nije hteo da bude sa mnom nismo pokvarili drugarstvo i oboje smo shvatili da najbolje funkcionisemo kao dobri drugovi.
ti izvuci pouku iz ovoga kako najbolje znas.
 
Da razmislim.... Ako mu kazes a on nije u tebe to znaci RASPAD.Ufffffff VELIKI problem. A u mene zaljubljen najbolji drug. :roll: ...
Ne znam sta da ti kazem. To je zeznuta situacije!
Nadam se da ces uraditi ispravno.
:?
Pozdrav.
 
da, Zagor je zensko! Hvala na savetima, ali ja i dalje ne znam sta cu. I juce mi je ortak (drugi) rekao da je na meni da odlucim... A ja sam najneodlucniji stvor na svetu!? :?
 
zagor:
da, Zagor je zensko! Hvala na savetima, ali ja i dalje ne znam sta cu. I juce mi je ortak (drugi) rekao da je na meni da odlucim... A ja sam najneodlucniji stvor na svetu!? :?
Sigurno možeš barem malo da naslutiš kako on tebe gleda :wink: Postoji li neka druga u njegovom životu?Počni polako,polako da mu daješ do znanja šta se desilo u tebi i nemoj da se bojiš! :)
 
ma, nemam pojma. Ranije smo slali jedno drugom one slatke porukice preko moba, ali pre neki dan kad sam mu poslala, odgovorio mi je :"Sto mi stalno saljes ovakve poruke?" Totalno sam obeshrabrena! :(
 
zagor:
ma, nemam pojma. Ranije smo slali jedno drugom one slatke porukice preko moba, ali pre neki dan kad sam mu poslala, odgovorio mi je :"Sto mi stalno saljes ovakve poruke?" Totalno sam obeshrabrena! :(

pa mani se corava posla,vidis da te decko ne dozivljava na taj nacin.To je u neku ruku i dobro.Nije ono sto ti zelis,al bar imas dobrog ortaka...Take it or leave it.
 

Back
Top