ALBANCI NISU AUTOHTONI

Obilic_Milos

Početnik
Banovan
Poruka
9
Albanci govore da su autohton narod, da su na Balkanu stvoreni sto se i podrazumeva pod autohtonijom . Znaci da su svi narodi sa Balkana i iz Evrope dosljaci, a samo su oni autohtoni, cak i za anticke grke i latine govore da nisu autohtoni. Dok za njih govore da su autohtoni, za sta ne postoji nijedan dokaz niti dokument, i stalni furaju parolu `` kad god vam dosli preci u neko mesto - Vi ste autohtoni ``,
 
SerbiaUnited:
Opet se hvataju za Srbe ni krive ni duzne...
(šta li su im krivi)

A tema jasno govori o albancima.
A koji će mi moj i tema o njima i oni u temi? Kad se srede odnosi, a srediće se, tu sam da popričamo, da vidim moje kumče iz Morine i njegove ako su živi, potom puno nekadašnjih dobrih poznanika i prijatelja...

Dok se odnosi ne normalizuju, a mi se najmanje za to pitamo (mi – ovde na forumu), neću da dozvolim da mi neko remeti i onako sjebani mir u državi... i to sa poreklom onih koji hoće svoju državu u ovoj u kojoj živim u sjebanom miru...

A ti ne uopštavaj... nisu Srbi ni krivi ni dužni... ne svi Srbi... ima krivih koji su prodali sve što su imali dole pa su postali prognani ili raseljena lica... ima dužnih i ljudima medju kojima su živeli, i ovde, medju ovim ljudima gde žive... dužni su poverenje i tamo i tamo... a to im niko nije uzeo – izgubili su ga lihvarskim odnosom prema svojoj državi, da bi sada mitingovali, kukumavčili eda bi se dobila još koja privilegija od ogoljene države Srbije...

Ko je stariji na Balkanu? Zar je to važno... Pa Srbi su u 19. veku pokidali sve korene sa najslavnijim dobom svoje istorije, sa vladavinom Nemanjića, Lazara... Jezik su iskidali... istoriju iskidali... Vuka Brankovića stvorili...

Više se na veseljima poštuju njihovi mitovi nego srpski... Šota je neizbežna...

To su teme, Srbine... pustimo Šiptare neka muče svoju muku na svojoj zemlji koju su kupili od Srba i Crnogoraca...
 
Није баш тако, пустио би ја њега, али неће он мене. То не раде Албанци, они су туј само оруђе а другима је потребан преседан Космета, Само док Срби буду тога свесни они ће остати и без Београдског пашалука. Треба погледати ко је изгубио територије у Другом Светском Рату и ко је најпрви дојурио да заузме Босну и Космет, и ко је највећи поборник за незавиност Косова, и измене разних мировних уговора. Туј се ломе копља, само преко српских леђа. Док су Америку насамарили са Корејом, Вијетнамом и сада са Арапима, они су стварали нови поредак у Европи, и сад мисле да су неко, а не виде ,бедници, да срљају у катастрофу, и то као што је Черчил рекао " нека правда победи па макар цео свет нестао".
 
... Туј се ломе копља, само преко српских леђа. Док су Америку насамарили са Корејом, Вијетнамом и сада са Арапима, они су стварали нови поредак у Европи, и сад мисле да су неко, а не виде ,бедници, да срљају у катастрофу, и то као што је Черчил рекао " нека правда победи па макар цео свет нестао".
A kuj ti je, Vule, taj tuj?

I koja i kakva je to katastrofa? Čija?

Ajde, nemoj da praviš neke misterije... reci slobodno – taj i taj je tuj... pa da mu se mi matere na*ebemo...
 
vujadin:
Ништа ја и ти променити не можемо, па ако не можеш одгонетнути ко је ко с тим боље за тебе.
Pa, ako je tako, u redu... samo – greh na tvoju dušu ako nam se nešto sjebe u naciji i državi...

A ti samo ćuti i čuvaj te bitange... :lol: :lol: :lol: ;-)
 
srpskiglasboke1041wp6.jpg


srpskiglasboke851io4.jpg
 
Isprvaka na tekst gore-kolevka čovečanstva nije Indija,ma koliko se to povezivalo sa jezikom-indo evropskim,već stari Egipat.........a mi,Srbi svakako nismo iz Indije naseljeni,već Sloveni,koji su po priprodi bili svetle puti,kose,očiju........sve crno,tamno,dobilii smo mešanjem,prvenstveno sa Turcima......na tlu Crne Gore,stare Dukleje,Duklje.....živeli su Iliri(odatle središte ilirske traljice Teute u Risnu)....
ČINJENICA JE DA ALBANCI NEMAJU ISTORIJU......sve se svodi na grabljenje tuđeg kolača
 

Back
Top