muzika i 'ono'...

slusam muziku skoro uvijek osim kad sam za kompom...a sad se muzicki pravci dosta preplitju pa ti ne mogu reci tachno koji su pravci u pitanju...uglavnom, dosta volim opaku muziku...:) odgovorio bi ti mozda i konkretnije al me nebi razumio..muzika mi je jedna od profesija:)
 
U zavisnosti od raspolozenja...
Dakle od Cafe del Mar do Nightwish-a i System of a down. :D

Jednom prilikom je na Winamp-u bila namestena sva muzika iz kompa na shuffle.
To u opste nije bilo fino iz razloga sto su pesme skakale redosledom Outkast,Madonna,Madredeus,Limp bizkit,Baja Mali Knindza... :shock: :shock:
Sve i sve al kad su krenule starogradske oboje smo prsnuli u smeh i to je bio kraj... :roll:
 
LittleScorpioGirl:
U zavisnosti od raspolozenja...
Dakle od Cafe del Mar do Nightwish-a i System of a down. :D

Jednom prilikom je na Winamp-u bila namestena sva muzika iz kompa na shuffle.
To u opste nije bilo fino iz razloga sto su pesme skakale redosledom Outkast,Madonna,Madredeus,Limp bizkit,Baja Mali Knindza... :shock: :shock:
Sve i sve al kad su krenule starogradske oboje smo prsnuli u smeh i to je bio kraj... :roll:

Ne pali te cirilica? :-D
 
LittleScorpioGirl:
U zavisnosti od raspolozenja...
Dakle od Cafe del Mar do Nightwish-a i System of a down. :D

Jednom prilikom je na Winamp-u bila namestena sva muzika iz kompa na shuffle.
To u opste nije bilo fino iz razloga sto su pesme skakale redosledom Outkast,Madonna,Madredeus,Limp bizkit,Baja Mali Knindza... :shock: :shock:
Sve i sve al kad su krenule starogradske oboje smo prsnuli u smeh i to je bio kraj... :roll:

:D :D :D
 
Ne znam za ostale,ali...ako je sex u pitanju ,moze i bez muzike...ispraznim se na brzaka,pa je i ne registrujem ...vodjenje ljubavi...e to je vec nesto drugo...kako je ljubav jedna velika mesavima jakih emocija ,gledam da i prostor oko sebe prilikom tog china bude ppreplavvljen istim...laganica,u svakom slucaju...
 
sta mislite vi, koja muzika vam daje najvise motiva da radite 'ono' (koje, uzgred, traje najmanje 1,5h) sa koleginicom sa posla koja je inace najbolja drugarica od vase devojke sa kojom ste se posvadjali ali, opet, imate svetlu buducnost osim ako vam se drustvo ne umesa u vezu? da li je to smirujuca, ozbiljna muzika ili mozda sitan vez harmonike? da li je to kad gitara przi ili mozda dok volumen basa pomera prozor i svu kucevnu opremu?
molim samo iskrene odgovore...
pozzz...
 
Moze biti da ne kapiram zasto hoces da opalis najbolju drugaricu/koleginicu od tvoje devojke sa kojom imas svetlu buducnost.. iz tog razloga pusti neku psihodeliju da bar znas zbog chega nishta neznash....
 
auh pa zavisi da li je plavusa il crnka i da li je u fotelji, na fotelji ili kanc. stolu, takodje zavisi i da li ima polno prenosive bolesti ... ja mislim da bi u svakom slucaju doveo trubace pod prozor
 
''Lako je prutu da se sokoli
kad bije decu njega ne boli ...'''
e010.gif
 

Back
Top