Nova fontana u centru Zrenjanina??kako vam se chini??

E! Nisam mogao da poverujem, pa ono je haos, mislim da je neko pogresio u proracunu cele fontane. Voda preliva okolo onih "slapova" pa pravo oko drveta i u slivnik, a iz onog lavaboa polako curka, vec je prljava i mutna......Zaista mislim da je u pitanju necije neiskustvo i greska. Cini mi se da je dobro kao ideja, ali prilikom realizacije se ispostavilo da je malo drugacije.....Ili mi nemamo pojma, a to je sve ok!??
 
pa... izgleda da su mislili da ce voda drugacije da se ponasa lol.
koliko sam ja skontao, problem je u premalim odvodnim kanalima, pa zato preliva na sve strane.
mada mi nikako nije jasno sto je makar malo nisu spustili ispod nivoa ulice, cisto za slucaj kise, zapusenja odvoda (i/ili premalih odvodnih kanala :D)
sve u svemu :
nowpplaying: Iced Earth - Creator Failure "Burnt Offerings"
;]
 
Taj isti, je zamislio, da samo beli suncobrani mogu da se koriste u glavnoj ulici. Koji moron. Suncobrani bi bili beli prvih 20 minuta, a sledecih 20 godina - prljavo beli. Izgleda da akademik, nikada, u svom zivotu nije stavio ni ciglu na ciglu. On nije od onih koji mogu da pretpostave sta bi mogle biti posledice pojedinih postupaka, a samo je akademik.
 
bob63:
Taj isti, je zamislio, da samo beli suncobrani mogu da se koriste u glavnoj ulici. Koji moron. Suncobrani bi bili beli prvih 20 minuta, a sledecih 20 godina - prljavo beli. Izgleda da akademik, nikada, u svom zivotu nije stavio ni ciglu na ciglu. On nije od onih koji mogu da pretpostave sta bi mogle biti posledice pojedinih postupaka, a samo je akademik.
Ja bih samo da odreagujem da prvo proverite informaciju koju iznostite, a pogotovo ako je iznosite uz ovako lepe komplimente.
Akademik nije zahtevao bele suncobrane.

Zar vi verujete u sve što pročitate u novinama? :roll:

bug.gif
 
За неверовати, али још је нисам видео.

Да се не правим паметан, али онако напамет ни не очекујем нешто добро. По мени, тај извор додатне влаге, легло комараца и будуће стециште неопране дечурлије (да не прозивам никог по националној и социјалној основи) уопште није ни требало да буде постављен на корзоу пред Робном кућом.

Мада, нема везе. Биће лакше то размонтирати и преплочати него она "гробља" што су се са њима акали од прошле године.
 
UltraZvuk:
Комендија... после ћемо сви бити надрндани што негативно коментаришемо...
Upravo to. Al' to je sustina Zrenjanina, Ne znam i boli me k.... A onda kad se sr... vec desi e onda svi juris u komentare tipa: jesam rek'o itd... Nasa posla.... ma bice valjda jedared bolje. Pa na greskama se uci sve dok to neko drugi placa. A bilo ih je.... Iha te Glavna ulica, te magistrala, te jezera pa da ne idemo dalje sve lepse od lepseg....
 
Nole1:
Al' to je sustina Zrenjanina, Ne znam i boli me k.... A onda kad se sr... vec desi e onda svi juris u komentare tipa: jesam rek'o itd... Nasa posla....

Ја сам говорио, још кад сам међу оним раскопинама у ово доба прошле године чуо да је испред бивше "НАМЕ" планирана фонтана, а ово пишем иако још нисам ни видео о чему се ради. Чак сам и ово погодио:

UltraZvuk:
Za neurednu decu je sve do jedne istina... :)

уствари, нисам погодио, то сам знао.

Једноставно, оно је узак простор и запара и тамо није место за фонтану ни што се тиче положаја, нити естетски јер нарушава хармонију шеталишта од пешачког моста до католичке цркве. За фонтану је лепо место на тргу испред Општине, или испред Комитета.

Уосталом, ево да не кукамо само. Има ту и нечег доброг - могли су да је ставе и у гимназијску, или да је утерају у неки од пасажа, то би било још горе. :lol:
 

Back
Top