Beba Popović

Torius

Primećen član
Poruka
968
Инсајдер и Полиграф уређује Беба Поповић. Ко не верује нек прочита транскрипт емисије у коме Михајловић каже ваш уредник а Ћосић не демантује већ мења тему како се не би случајно повела прича о томе. Погледајте сугестивна питања која постављ а Ћосић итд. Ви сте урадили то и то као и ови други, а све како би рекао да су неки други урадили нешто - али зато је Никитовић тужио и њега и Б92.

Наравно да сви имају путера на глави, али ови Беба Цане и Чеда су сам врх криминалне организације - 'права мала мафијашка организација која контролише пола медија и једно 20 посланика у парлементу. - која смо ми држава.-
 
Torius:
Инсајдер и Полиграф уређује Беба Поповић. Ко не верује нек прочита транскрипт емисије у коме Михајловић каже ваш уредник а Ћосић не демантује већ мења тему како се не би случајно повела прича о томе. Погледајте сугестивна питања која постављ а Ћосић итд. Ви сте урадили то и то као и ови други, а све како би рекао да су неки други урадили нешто - али зато је Никитовић тужио и њега и Б92.

Наравно да сви имају путера на глави, али ови Беба Цане и Чеда су сам врх криминалне организације - 'права мала мафијашка организација која контролише пола медија и једно 20 посланика у парлементу. - која смо ми држава.-
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: CIA snajka CIA upropastili su pola sveta pa oce i nas :evil:
 
Torius:
Инсајдер и Полиграф уређује Беба Поповић. Ко не верује нек прочита транскрипт емисије у коме Михајловић каже ваш уредник а Ћосић не демантује већ мења тему како се не би случајно повела прича о томе. Погледајте сугестивна питања која постављ а Ћосић итд. Ви сте урадили то и то као и ови други, а све како би рекао да су неки други урадили нешто - али зато је Никитовић тужио и њега и Б92.

Наравно да сви имају путера на глави, али ови Беба Цане и Чеда су сам врх криминалне организације - 'права мала мафијашка организација која контролише пола медија и једно 20 посланика у парлементу. - која смо ми држава.-
Ovi likovi koje pominješ - jesu li oni iz SPS-a ili SRS-a ? :lol: To pitam zbog toga što su demokrate možda u pravu kad kažu da slabo napredujemo (još uvek) zbog Slobe i Šešelja. Ako su ovi Slobini, Mirini, Šešeljevi ... duge su im ruke ... A i lepo se pretvaraju i U92 i Ćosić, Beba, Čeda, Mihajlović da su demokrate
 
svetolik trpkovic:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: CIA snajka CIA upropastili su pola sveta pa oce i nas :evil:


Узми прочитај, па лупетај. Мислим ако Ђинђићев министар полиције каже да је Беба криминалац, онда шта или лупа глупости јер је дебил или говори истину. Ако је дебил што га је Ђинђић држао за министра .............. Ти баш имаш проблем да прихватиш арументе.
 
Lacibg:
Ovi likovi koje pominješ - jesu li oni iz SPS-a ili SRS-a ? :lol: To pitam zbog toga što su demokrate možda u pravu kad kažu da slabo napredujemo (još uvek) zbog Slobe i Šešelja. Ako su ovi Slobini, Mirini, Šešeljevi ... duge su im ruke ... A i lepo se pretvaraju i U92 i Ćosić, Beba, Čeda, Mihajlović da su demokrate

Не, наравно да нису из СРС и СПС. Ма далеко су они од демократа. Беба и Чеда мафијаши, Ћосић је лик који ради за паре и добро ради свој посао, а Михајловић је лик кога су поставили, како би могли иза његових леђа да раде шта хоће. Замисли да је рецимо Јочић био министар тад (ма шта о његвим гресим из младости ја мислио), па све би их похапсио .............
 
Ма ја Ћосића зовем Југослав Коцкалоне (јер га не разликујем од цртаног филма после њега), а науљени ћуран има одавно исувише власти. Б92 је његова ударна песница, а Веран Матић омиљени ђак (иако му је пре претио преко Пинка).
 
Kad neko za Mladića kaže da je zločinac, uz tone dokaza i više osuđujućih presuda njegovih oficira i vojnika pred našim u haškim sudom, odmah skoče ''legalisti'' s pričom kako eto nije osuđen, pa ga ne možemo zločincem zvati. Posle dvolični tipovi mrtvi 'ladni optužuju političke protivnike bez dokaza, presuda, ma ičega, samo zato što je to Mihajlović rekao. Kakvi ste vi likovi...
 
a ko je sada vlasnik B92,jel Popovic ,Djilas ili Soros ? dss i srs paranoici uvek nadju drugog prema trenutnoj situaciji ko je na tapetu taj je odmah vlasnik B92.sto govori o patoloskoj prirodi njihovih mozgova pogotovo DSSovskog jer su oni najgori posto njih vode ljigavi CG udbasi a poznate su odavno njihove denuncijantske metode .
 
nesha taxista:
Kad neko za Mladića kaže da je zločinac, uz tone dokaza i više osuđujućih presuda njegovih oficira i vojnika pred našim u haškim sudom, odmah skoče legalisti s pričom kako eto nije osuđen, pa ga ne možemo zločincem zvati. Posle dvolični tipovi mrtvi 'ladni optužuju političke protivnike bez dokaza, presuda, ma ičega, samo zato što je to Mihajlović rekao. Kakvi ste vi likovi...

Па јашта "брате", двоструки аршини као код твојих Американаца и Јевреја.
Једно важи за Србе, друго за антисрбе.
 
Duh Sekire:
Па јашта "брате", двоструки аршини као код твојих Американаца и Јевреја.
Једно важи за Србе, друго за антисрбе.
Nisu moji, a to je po tebi u redu? Na osnovu čega onda optužuješ te iste Amerikance?
 
svetolik trpkovic:
a ko je sada vlasnik B92,jel Popovic ,Djilas ili Soros ? dss i srs paranoici uvek nadju drugog prema trenutnoj situaciji ko je na tapetu taj je odmah vlasnik B92.sto govori o patoloskoj prirodi njihovih mozgova pogotovo DSSovskog jer su oni najgori posto njih vode ljigavi CG udbasi a poznate su odavno njihove denuncijantske metode .


Pusi *****.
 
nesha taxista:
Na osnovu čega onda optužuješ te iste Amerikance?

На основу тога да није природно да се једна сила пита о свему на целом свету и да су они мене бомбардовали.
Уочи, да не кажем "нас". Ако желиш да их правдаш и браниш и на интернету преиспитујеш моје емоције према њима, имаш право бити мој непријатељ. :wink:
 
svetolik trpkovic:
Bas divan i bogat recnik naprednog dss omladinca na delu :mrgreen:


Pusi cigar, ali za zvezdicama. :). Ma iznervirale me ove tvoje Ustase sa Maksimira, sa kojima sau tvoji preci silovali i na bajonete nabijali decu, nisi ti. Pa sad zajedno sa morzem Cankom i Cedom nama prosipas toleranciju i nabijas krivicu, dok u divnoj susednoj drzavi 200.000 Ustasa u dva dana posecuje Maksimir i peva pesmice tipa - Jasenova mesto Maksovih mesara.

Ja sam deckic sa divnimrecnikom, a ti si ubica i zlocinac koji po zadatku pravda zlocine nad Srbima i proterivanje 300.000 ljudi iz Hrvatske, pod parolom sami smo krivi.
 
Torius:
Pusi cigar, ali za zvezdicama. :). Ma iznervirale me ove tvoje Ustase sa Maksimira, sa kojima sau tvoji preci silovali i na bajonete nabijali decu, nisi ti. Pa sad zajedno sa morzem Cankom i Cedom nama prosipas toleranciju i nabijas krivicu, dok u divnoj susednoj drzavi 200.000 Ustasa u dva dana posecuje Maksimir i peva pesmice tipa - Jasenova mesto Maksovih mesara.

Ja sam deckic sa divnimrecnikom, a ti si ubica i zlocinac koji po zadatku pravda zlocine nad Srbima i proterivanje 300.000 ljudi iz Hrvatske, pod parolom sami smo krivi.
hi hi vidi se odmah Krstanova skola :lol:
 
Да овде неки раде по задатку, то је јасно. Шта више, некада не могу да верујем шта прочитам од многих. И ових и оних. И "демократа" и "радикала". Али шта ћеш, у сваком житу има кукоља, па тако и овде. Поједини форумаши ме заиста нервирају својим подјебавањем српства и вређањем српске националне свести.

да ли се овде затварају све теме о злочинима над Србима? Да затварају се. Али зашто? Да ли је ту крив модератор? Не није. Он ради само по правилнику. Криви су појединци који не само да скрећу са теме, него почињу да лажу и тим лажима покушавају да нам наметну своје мишљење. Чим ти не мислиш као он, одмах си "смрадикал", "демонократа" и како већ. Овде оправдавам звање "наркоман" јер тако зовете само ове из ЛДП, а више пута је доказивано исто.

Јесам за поштену борбу, јесам за сукоб мишљења, али нисам за лажи и обмане. И тај Крстан којег помињете и овај Светолик и Стрела и Адем и Регистра, па и многи други, све ту то људи који са интересом разбијају сваку паметну расправу.

Толико о томе.
 
popokatepetl:
Да овде неки раде по задатку, то је јасно. Шта више, некада не могу да верујем шта прочитам од многих. И ових и оних. И "демократа" и "радикала". Али шта ћеш, у сваком житу има кукоља, па тако и овде. Поједини форумаши ме заиста нервирају својим подјебавањем српства /QUOTE]
A kako se to podjebava srpstvo :o.d napred ,pozadi ,analno ,oralno, 69 ... mozes da budes malo koncizniji i jasniji ?
 
Е баш таквим идиотским коментарима какве дајеш ти и теби слични. Не стајем ни на чију страну сада. Има вас и са ове и са оне политичке стране.
 
Као што рекох, писање оваквих баљезгарија може да интересује само латентне особе као што си ти и теби слични. О оваквом начину банализовања ја пишем, а хвала Богу, писаће се нашироко сада по свим новинама о издајству Србије од 2000. године на овамо.
 

Back
Top