zasto volite da vas tretiraju ko *****

Ne ne mene zanima taj fenomen. Samo slusam muskarci su ovakvi onakvi, muskarci nemaju razumevanja, muskarci su ljubomorni ovo i ono. Ali i dalje trce za takvim muskarcima neverovatno, i dalje se njima daju opet neverovatno. I posle kukaju na njih. Cek meni tu nista nije jasno. Pridje decko ako provale da je dobrica sjebu ga, odbiju ga na takav nacin da bi im ja zube polomi i unakazio ih da ih vise niko ne pogleda. I onda se opet karaju sa onim skotovima koji ih smatraju kurvama. Pa posle opet kukaju na te skotove.

Meni tu nista nije jasno.
 
E ne ide da tako generalizujes stvari. Kao sto postoje dobrice i skotovi, tako postoje i zene koje se loze na jedne, te i na ove druge. Sto se tice onih koje se loze na skotove, mislim da je to zbog sujete, jadne veruju da ce jednom promeniti tog kretena, i da ce se on od zabe pretvoriti u princa. Pa i kad vide da je to corav posao, one se zainate. Nije to zenska psiha, to je ljidska psiha. Kad jednostavno moras da isteras nesto svoje.
 
love4ever:
Tacno tako, mani se te velike vecine, i biraj iz one manjine. To su one koje ni ne primecujes, a isto kao ti se pitaju, zasto muskarci prilaze samo kuchkama koje ih zavlache, i iznova se loze na njih, a ne na pristojne devojke zeljne ljubavi.
upravo tako!!! ima jedna devojka u mojoj skoli koja je toliko je dooobra.... ne, to ne mogu opisati.... ali ne vredi kad nije neka fuksica u minicu i stiklicama i niko je ni ne primecuje... :evil: ima 19 godina i nikad nije imala decka... stvarno ne mogu da verujem... :sad: pa da sam ja musko ja bih je ozenila... (nemojte sad ovo pogresno da tumacite)
 
Luciferko:
Pridje decko ako provale da je dobrica sjebu ga, odbiju ga na takav nacin da bi im ja zube polomi i unakazio ih da ih vise niko ne pogleda. I onda se opet karaju sa onim skotovima koji ih smatraju kurvama. Pa posle opet kukaju na te skotove.

Nece biti da je tako. Evo upravo si sam pokazao...iza tebe ne viri nikako cedan i dobar decko. Dakle ti si jedan od onih koji pridje i kaze "zdravo ja sam Dobrica" Devojka ti poveruje i u prvom momentu kad shvati da je to suplja prica pocne da "kuka na skota". U momentu kad pocne da kuka ti je smatras k.urvom a njoj je kasno da negira jel' se vec ka.rala sa skotom
Jel' sad razumes bolje?
Ima vas na sve strane sto mislite da ste dobri, a dobrotu ste ili potrosili do 12te godine i nikad kupili novo pakovanje, ili nikad niste ni imali ali vam prija da se predstavite tako. I posle zenke lose sto vas pljuju. Pa sto se uopste trudis i da lazes na pocetku da si dobar, kad ti agresija iz postova vreba?
 
postoji u psihologiji odnos zrtva-mucitelj.zene koje uzivaju u ulozi zrtve to po pravilu ne prihvataju kao realnost,ali opet kao po pravilu traze muskarce koji ce ih maltretirati.desava se da takva zena i od tihog i povucenog muskarca koji u principu nije sklon agresiji naprave osobu,tj izazovu u njemu poriv da ih fizicki ili verbalno maltretira.naravno,one se bune,traze resenje,ali zapravo mogu samo tako da funkcionisu.so..mozda si naisao na takve primere,sto ne znaci da bi trebalo da prospes zube svakoj koja odbije nekoga.
 
Nista mi nije jasno! I ne znam uopste o kakvim ti to devojkama pricas? Znam samo jednu devojku koja voli i smatra da je iznad svih nas, zato sto ima momka koji joj non-stop pravi ljubomorne scene, zivka mobilnim, proverava je i maltretira. Ona prosto uziva u tome. Ali ona je jedna u milion?
Dok, sve moje drugarice, isto tako, mastaju o onoj muskoj manjini (nazalost) koja bi ih postovala i kojoj ne bi bio problem da u isto vreme budu i najbolji prijatelji i ljubavnici.
 
Zato sto vecina nezrelih muskaraca primecuje samo takve devojke, povrsne i glupe, pod uslovom da su doterane a la grand (muskarci citaju: sexy).
Obrati paznju jednom na obrazovanu, kulturnu devojku, obucenu nenapadno, kojoj nije jedina preokupacija u zivotu preplanuo solarijumski ten i da joj tange i tetovaza vire iz plitkih farki.
Obrati paznju na njene nokte i ruke, tu mozes saznati dosta o tome cime se bavi (eventualno da li je tip domacice).
Probaj da nadjes devojku na nekoj kulturnoj manifestaciji, na koju se ne ide iz trenda Ili na koncertu grupe koju volis, tako cete, valjda, imati u startu nesto zajednicko.
 
CakiCoka:
Zato sto vecina nezrelih muskaraca primecuje samo takve devojke, povrsne i glupe, pod uslovom da su doterane a la grand (muskarci citaju: sexy).
Obrati paznju jednom na obrazovanu, kulturnu devojku, obucenu nenapadno, kojoj nije jedina preokupacija u zivotu preplanuo solarijumski ten i da joj tange i tetovaza vire iz plitkih farki.
Obrati paznju na njene nokte i ruke, tu mozes saznati dosta o tome cime se bavi (eventualno da li je tip domacice).
Probaj da nadjes devojku na nekoj kulturnoj manifestaciji, na koju se ne ide iz trenda Ili na koncertu grupe koju volis, tako cete, valjda, imati u startu nesto zajednicko.
Bez obzira ne zrelost ili nezrelost muskaraca, cinjenica je da je ovo sto si napisala jedna od najvecih zabluda (ili racionalizacija, autor Shaddow) nasih zena.
Promilima moze da se meri ucesce muskaraca u ukupnoj populaciji koji se loze na luk koji si navela. Cak i oni koji se zaista loze, zasigurno ne potpadaju pod intelektualno - socioloski milje devojaka koje bi da budu sa momcima od stila. A i od tih nesto malo koji se zaista loze, polovina se lozi jer im je takav model zenske lepote i mode nametnut od strane okoline u kojoj se nalaze.
Pa sta mislite (sad ja govorim u mnozini, jer se kobajagi obracam svim zenama), da su muskarci obukli te devojke sa Grand parade? Mislite da je to njihova ideja? Ili mislite da su konsultovani prilikom odredjivanja stajlinga?
Vecina unakaradjenih zena se unakardi po svom nahodjenju, zeleci da bude lepa samo za sebe... i za drugarice koje imaju iste kriterijume. Da li je ikad napravljena anketa medju muskarcima povodom njihovog misljenja o cipelama na platformu, o izblajhanim natapiranim frizurama, o... o ne znam ni ja cemu sve. Nije, niti to koga interesuje. U najboljem slucaju su indifirentni, nemajuci odnos prema tome jer su i sami operisani od ukusa, a u najgorem cute, jer ne mogu nista da ucine... Ako budu imali zamerku na izgled, mozda se ne ogrebu za snosaj.
Pa da... Najbolje je da su dizelasi upakivali kozne jakne u trenerku jer su smatrali da ce to da se dopadne devojkama... Ma daj. Eto, to ti je poredjenje.
Odgovorno tvrdim da krivica za izgled Grand devojaka nije na muskarcima i nije po njihovom izricitom htenju.

I iz svega ovoga pitanje:
Da li zaista osecate potrebu da vas primeti neko kome je etalon lepote i ukusa Branka Sovrlic?
 

Back
Top