Sta sada...

Tinkerbell92

Početnik
Poruka
9
Eto,sad zavrsih ovaj prijemni iz srpskog,jos sutra i aleluja..leto da mi pocne sa osmehom =].Da napomenem da imam Max. iz srpskog..haha nisam streber..Dobro da predjem na pitanje..do pre neki dan sam bila 100% sigurna da hocu da upisem Prvu Gimnaziju..ali sad imam neeeke male nedoumice..ali me ipak muce.Tako da..ko ide u Prvu...nek' mi se javi pa da cujem utiske.Thanks
 
Pazi, svi smo mi bili poprilično uplašeni činjenicom da prelazimo u srednju školu, ali veruj mi , sa bilo kojom gimnazijom nećeš napraviti grešku, društvo je uvek super i zezenje je najbolje... Da,da, stoji činjenica da su gimnazije najteže, ali u njima stičeš najbolje radne navike, videćeš sama, u svakom slučaju...
 
Ben_Adam:
Jbt... Prochitah ovo i pomislih... OVCA...

Sta mislis kakvo je moje misljenje o tebi,kada vidim da dozvoljavs sebi da kazes nekome i da pomislis da je ovca...

Jedina stavr za koju ne kazem kad mislim je kada mislim da je neko glup,prost,nizak,vizok,bilo sta...to uvek zadrzavam za sebe...jbg tako sam vaspitana...

a za ono seljak sam morala da odgovarim..cisto da ne bude "ana je glupa,mogu da joj spustam,a mozda mi se i neko prdrzuzi,pa napravimo komediju'...
 
...drustvo je super,ali su profesori vecinom idiJoti...znam dovoljno njih koji su isli u tu skolu i to su njihovi utisci...znaci,nije toliko losa ako znas sta te ceka...meni je krivo sto je nisam stavila na prvo mesto...
 
Meni su rekli da je ok,teza ali nista uzasavajuce.Jesu gimnazije teze ali..drustvo je bolje,i bar znas da si sa nekima koji imaju iole slicna interesovanja..Uglavnom utisci su dobri? =S
[Treba da sastavim listu zelja do ponedaljka..moram jos da pitam =)]
 
Sta mislis kakvo je moje misljenje o tebi,kada vidim da dozvoljavs sebi da kazes nekome i da pomislis da je ovca...
Dozvoljavam sebi? Wow... A zashto ne? Nashla si za shodno da u sred neke bitnije teme kazhesh SLIKANJEEEE... To me je podsetilo na ovcu koja se izgubila na sred livade i bleji (kao onomatopeja blejanje, ne ''otpada''). E kako bi ovca rekla BEEEeeeee, ti reche SLIKANJEEeeeee.
Nisam ja to rekao zato shto hotju da te vredjam, nego zato shto hotju da ti skrenem pazhnju na to koliko je taj nazovi-komentar bio plitak.

Jedina stavr za koju ne kazem kad mislim je kada mislim da je neko glup,prost,nizak,vizok,bilo sta...to uvek zadrzavam za sebe...jbg tako sam vaspitana...
A nisu te uchili da je nepristojno(ne nepristojno, katastrofalno, neverovatno) da se laje o tome kako bi se nekome dala, ali ne posle dve nedelje, i uopshte lajati nashiroko i nadugachko o svojoj vezi do najsitnijih detalja?
U bre al' si svilena...

a za ono seljak sam morala da odgovarim..cisto da ne bude "ana je glupa,mogu da joj spustam,a mozda mi se i neko prdrzuzi,pa napravimo komediju'...
Tuzna istina je to shto i morash da budesh spushtana jer letish u nebesa i suprotstavljash se mnogim daleko pametnijim ljudima iako imash debilne komentare (tipa: Zvechanska... :roll: ). A nema potrebe da mi se iko pridruzhi, vetj si izkamchila ogromnu pazhnju, a umem i sam da te spustim ako to hotju. To nije draga moja Ana, komedija. To je sam predstavljanje krajnje nekulturnih komentara na sasvim pristojan nachin.
 
Previse opsirno govoris,pa te ljudi kao ja ne kapiraju...

Mogu si da kazes :"moji postovi su informativni,i pitanje je da li ih razmes,pogledaj psot 16"a ne da mi filozofises
 
:lol:
Pa, shta bi gledala da nisam napisao taj opshiran post #16?
:lol:

Ne filozofisem (niti filozofiram), nego odgovaram argumentovano, pokushavajutji da barem neku konverzaciju ostvarim. Ali sve vishe mi se chini da tebi dzhabe kucam, jer ti nishta ne razumesh i potrebno ti je da ti neko kazhe ''ja biti tebe ubiti''... Ma...

Zato ljudi kao ti ne treba da komuniciraju sa ljudima kao ja, zato shto ochigledno nema svrhe.
Bez uvrede, realan sam.
 

Back
Top