Legenda živi!!! :-D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
Dame i gospodo,
verovatno se sećate gospodina Krstana Dj. Kovjenića:roll:
Posle velike borbe sa moderatorima otišao je sa Krstarice (Bogu hvala:lol: )
Ipak, našao je svoj kutak, mesto gde će njegove stavove poštovati i uvažavati.
Gde drugo nego na forumu radio fokusa:lol:
http://www.fokus-radio.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=246
Krstanov kutak:lol:
90 i kusur postova od kojih je većinu on sam napisao:lol:
Ko ga je čitao ni pakao mu neće teško pasti:lol:

p.s. može i pod ključ:-D
 
Posle ovog Djole Busa rece:
Ovaj bosnjo gadan je k`o mece,
Kao da se na guzicu rodi
K`o zutici koje on predvodi,
Te mu ovu crnu knjigu pise
Bobi Taci, ne volim te vise
Ceder-Narkos sad kraj mene dise
On mi dupe od sada mirise !

--------------------
Krstan Dj. Kovjenic
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
~Petar~:
cc....mislis njegova ucenica romana?:D
s kojom on nije upraznjavao nista, iako bi ona to htela, jer mu se divi?
pure legend:lol:
bravo,romana! :lol:
znala sam da ima neko atraktivno ime :D
svetolik trpkovic:
a ko je doticna drugarica ? za tu epizodu Krletovog zivota nisam cuo :-( :-(
krstan je romanina zabranjena platonska ljubav :)
haha,krle psiho :D

au,nego sto ga mi prizivamo,kad se sutra stvarno pojavi bice ko ga prvi pomenuo :lol:
 
hm idemo dalje : da li je zbog ovih i ovakvih bogohulnih reèi "apostol Pavle" veoma omiljen kod vatikanskih pedofila, "na¹ih" crnorizih guzoljuba i dosmanlijskih gay-paradera nije potrebno ni nagla¹avati. Na¹a najveæa nevolja je da je na¾alost mnogo onih koji to i preferiraju - BELA KNJIGA JE NAJBOLJI DOKAZ TOG NJIHOVOG SMRDLJIVOG PEDERSKOG ÈINJENJA.
Krstan Dj. Kovjenića
 
sta si radio na Tmanoj strani meseca? (radio fokus)

Krle je kralj.... Neka se vrati... I povede Romanu sa sobom... da bi Jerry imao gde da vezba...

KULTUROGOLITIS, TEOLOGOMANIJA I SUZANA ROG

Dame i gospodo,

Ne znam da li je iskrenost najveca covekova vrlina, ali znam da jeste jedini kljuc kojim se svako srce moze odkljucati, a narocito da je odlika svih onih kojima postenost nije samo nakindjurenost ponasanja vec nacin zivota. Upravo znajuci sve to neoprostivost bi bila kada ne bih, vec na samom pocetku ovodane moje srcemnapisane ispovesti duse Srbinove, spomenuo coveka cije umotvorstvo vec decenijama upijam sa posebnim zadovoljstvom. Mada retko, nije u pitanju samo vreme kojega mi je svakim danom sve manje, vec i postovanje samoga sebe, gledati "krk u buljuk" vatikanskih pedofila, kukulejku DOS-manlija i petparacke price amero-zlocinaca je gubljenje dragocenog vremena, buljim u TV aparat vise od jednoga casa dnevno postoji emisija, valjda se zove "Opca praksa" na HTV-u, koju nikada ne propustam. Krivac za to je uz duzno postovanje i ostaloj trojici zaista vrhunskih prosvetitelja, filosofa i "kulturnika" ne samo u "lijepoj njihovoj", vec "i sire" kako buncase (Am)broz komunjare nekad i DOS-manlije sad, svakako IGOR MANDIC

( rodjen u Sibeniku 20. decembra 1939.),
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top