pokloniti vaspitacicama, sta?

Crocodile

Aktivan član
Poruka
1.074
Deca nam zavrsavaju predskolsko i treba da kupimo vaspitacicama poklon i usaglasili smo se (roditelji) da to budu digitalni fotoaparati ali naravno, nismo skupili dovoljno cash-a, iako je to izgledalo lako u prvom trenutku.

Imamo 9, plafon deset hiljada i moramo da smislimo nesto podesno od tih para.
Imate nekih predloga?

Naravno, zlato, torbe..... otpada.
 
Kol'ko ima godina vaspitacica?
Ako je mlada uplatite joj fitnes, kartu za bazen, poklon tretman u kozm salonu -frizurica, masazica, manikirce :-) , mislim da i kod nas neke prodavnice pocinju da rade one gift certificates to je isto divno?
Ako je starija bilo sta korisno iz spektra od serpe (moja mama bi se uvek novoj obradovala) do esarpe parfema i tako tih stvari koje uvek dobija.
Daj nesto? Godine, sklonosti..
 
da, ali nama trebaju dva za dve vaspitacice!!!
Jedna je '77. i potpuno je QL lik, dakle otpadaju sve seljacke stvari tipa zlata i gluposti. Idealno bi bilo da svakoj od njih kupimo po foto aparat ali..... Inace, stalno visi u kozmetickom....
Druga je isto ok, mislim da je neko '66. i skroz je sportski tip i ok zena.
Sad sam nesto kontala i zakljucila da je mozda najbolje neku knjigu od po 4,5 hiljade svakoj i to je to!
Najumerenije je a nije seljacki. Bitno je da traje a enciklopedija ili nesto slicno je dobra stvar.

Imate neke preporuke za knjige?
 
webhanuma:
U danasnje doba ja bi se vise obradovala mp3 playeru, DVDu...nego enciklopediji... kosta mnogo, skuplja prasinu, a sve ima na googlu
I ja. Svakako, slazem se ali cenim da ovoj starijoj ne treba mp3 player, DVDje imaju, ......blablabla, cak smo razmisljali i o epilatoru, nekom boljem ali se vecini cini to glupo.
A knjiga je.... ipak knjiga...

Ma, ne znam....
 
Kupite im boksersku vreću u obliku deteta koje je flomasterom
umazalo odeću, i ima fleku na pantalonama kao da se uneredilo.
A bila bi dobra fora da ima ugrađen neki zvučnik, pa se iz njega čuje
"moj tata kaže da ste vi vaspitačice lezbejke"
a kad se udari onda počne da plače i krešti onako vrlo iritirajuće
i onda posle dva tri udarca umukne.
Pa to bi bilo bolje od video igre.

Ili ih odvedete na muški striptiz, koliko sam video na snimcima
tamo je isto kao u zabavištu samo bi uloge bile zamenjene:
one bi vrištale i skakale a neko drugi bi pretio batinom.
 
моја мама је васпитачица и мислим да није битно у опште шта узмете већ да ли је то од свих вас, Она је до сада добијала углавном злато (минђуше или прстен) али и даље не могу да кажем да је то идеалан поклон Врло добре су и ова варијанте да им узмете неки добар букет или саксијско цвеће за 1000 дин. и у то убаците бон од лили са 4000 хиљаде и тако свака моче да купи шта јој треба ( тамо има и торби и парфема и шта год им треба ) и за старију и за млађу супер варијанта.
Такоће се кева расплакала када су јој једном сви клинци у једну свеску нацртали цртеж и то предали као успомену заједно са великом саксијом цвећа
 
Ja nikad ne bih kupila parfem. Meni gotovo za svaki rođendan neko donese parfem koji posle stoji i skuplja prašinu ili ga dam nekom trećem...Nije svakom lep isti parfem. Ja sm npr. u poslednjih pet godina promenila samo 2 parfema, retko šta mi se sviđa.
E sad, možda neki lep sat ili torba u Moni, to bi mi bilo čudno da se nekom ne svidi.
 
moja(tj vaspitacica mog deteta) nece dobiti nista,bezveze mi je kupovati poklone osobama s kojima nisam bliska,nemam sta da im iskazem kroz poklon(ok jednom sam poklonila jednu novcanicu liku na aerodromu posto mi je pustio 50kg prtljaga za dz,zaista sam zelela da mu iskazem svoju zahvalnost sto nije nista trazio).zaista,bolje od te love da kupite tobogan,ili ako vrtic ima bastu neki bazencic,ili dvd za decu,ili mikrotalasnu tako nesto sto ce koristiti vrticu a i njima olaksava posao
 
MI smo vrlo bliski sa nasim vaspitacicama, potpuno su cudesne, obe! Znam da ovo zvuci glupo ali zaista smo jako zadovoljni. E, sad, sto se tice poklona, mislim da smo tu pricu zaokruzili, kupili smo dva Casio sata, vrlo slicna i u njihovom stilu. A opet su malo i elegantni.

Hvala svima na savetima! Mozete zakljucati temu, hvala, hvala!!! :-) :-) :-)
 

Back
Top