Panasonic DVD-S33 code za subtitl

traziteljka

Početnik
Poruka
29
Kupila sam ovaj dvd medjutim ne moze da cita sve subtitlove na divx zapisima, tj. neke vidi neke ne vidi i kad pritisnem "subtitle" ne reaguje. U "set up" mi trazi neki 4-rocifren numericki code da bi prepoznao subtitlove.
Zna li neko koji je code za srpski/hrvatski (jer su mi neki divx narezani sa cro subtitlom), ili gde to da nadjem posto nema u uputstvu.

Hvala!
 
traziteljka:
Kupila sam ovaj dvd medjutim ne moze da cita sve subtitlove na divx zapisima, tj. neke vidi neke ne vidi i kad pritisnem "subtitle" ne reaguje. U "set up" mi trazi neki 4-rocifren numericki code da bi prepoznao subtitlove.
Zna li neko koji je code za srpski/hrvatski (jer su mi neki divx narezani sa cro subtitlom), ili gde to da nadjem posto nema u uputstvu.

Hvala!
_____________________________________________________________________
Sto se tice CODE zapravo nije ti potreban!
Sve titlove mozes ucitati time sto ces ih imenovati istim imenom kao sto je Video file tj FILM,jer neki DVD players su radjeni na to da moze samo da vezuju istoimene fajlove,tako da titl filma i film moraju biti pod istim imenom,naravno osim ekstenzije : Avi i srt ili txt...samo extenziju ne menjaj!
I to mozes uraditi u My Computer!
Pozz!
 

Back
Top