Ne mogu da izbrishem kasperskog!

-Air Stefan-

Aktivan član
Poruka
1.895
Probao sam na sva nachine koje znam: Preko: add/remove programs(ikonica uninstall se ne pojavljuje), registra(pishe da ne moze da ga izbrishe), da ga izbrishem kao folder(pishe da je fajl zashticen ili je u upotrebi)... Ne znam shta da radim! :confused: Vec nekoliko dana me ovako zaebava i samo mi usporava kompjuter! :(
Josh samo da na pomenem da je to trial verzija, da nema ikonicu uninstall i da mi je trenutni antivirus NOD 32! Hvala! :mrgreen:
 
Ako baš nema drugog načina...
Ovo sam pronašao na kaspersky forumu: http://forum.kaspersky.com/index.php?act=Attach&type=post&id=27714 . Imaj na umu da to nije službeni removal tool, već delo jednog forumaša. Koliko sam shvatio, trebalo bi da radi. Pokreće se iz safe moda. Ja ti mogu garantovati samo da nije virus ili nešto slično pošto sam ga pokrenuo. Ali da li će da obavi posao i da li će da napravi neko sr**e, to ti ne mogu garantovati.
Mada ne bi trebalo biti ikakvih problema ( program prosto pokušava pobrisati sve fajlove koji su deo KIS7 ).
Tema na kojoj sam ovo pronašao je ovde. . I sve je na ruskom. Ako razumeš, pročitaj. Ako ne, jbg... 8-)
Imaj na umu da ja ne znam ruski... :wink:
 
Reshio sam problem. Ne znam kako mi se verzija ovoga kasperskog uopshte nashla na kompu, pa sam istu verziju preuzeo sa interneta! Pokrenuo sam instalaciju istog tog antivirusa i onda sam imao opciju remove i repair. Pritisnuo sam remove i onda se uspjeshno izbrisao. :) :mrgreen:
 

Back
Top