Sta mislite muskarci?

Kako da ne otvore,kad su im muskarci kao pi...ce!Zene su u svemu glavne!Ja jesam za to da muskarac treba da pomogne zeni i da je postuje,ali muskarac ipak treba da bude MUSKARAC!Ovde u Belgiji,svaki drugi brak je razveden-cim im naidje prvi problem,oni se razvode.Svako ima svoj bankovnio racun i nit muz zna koliko zena prima platu,nit ona zna njegova primanja.Svakog prvog u mesecu daju podejednaku svotu novca za hranu i sve troskove dele na podjednake delove.Imam komsinicu koja ima dete i pre neki dan mi se zali.Kaze:zamisli,ja detetu napunila telefon sa 25€,a on sa 15€.Idiot!Oni se ne ponasaju kao muz i zena,vec kao poslovni partneri.
 
begunac:
U Holandiji,otvoren prvi dom,za prvu pomoc,maltretiranih muskaraca(od strane zena)
Dali je to dom,ustvari za savremene muskarce?
Dali to ima mogucnosti da se desi na Balkanu? :D

Vec se desava... SOS telefoni rade punom parom!!!
Samo kod nas je problem u tome sto se muskarci stide priznati da su zrtve nasilja u porodici. Kasnije "pukne bruka" ... i svi ga smatraju za "smokljana".
Da nije tragicno bilo bi smesno!
 
Taj tip institucije kod nas postoji od pamtiveka i zove se kafana. Žene je obično izbegavaju tako da ti ona ( kafana) predstavlja jednu vrstu azila.Mada kao i sve u životu i ovde postoje začkoljice a manifestuju se u vidu neženja koji pohode istu i najčešće vade mast ugroženoj populaciji.
 
Mom jednom dobrom prijatelju se desilo da mu je devojka bila,pa malo vrelije krvi nego ssto to prilicci.Stalno ga je nessto lupala,ccas vamo ccas tamo.Bila to i ratoborna ptica(dal je nessto trenirala il ssta ti ja znam...)
Elem kad visse nije mogo da dopre do nje reccima--pozzalio se svojim najbojlim prijateljima.
Hihi-mozzete da mislite-pa olupali smo je ko staru kantu!
Visse nije imo problema te vrste,a i mogu vam recci da ga uopsste nije sramota zbog svega-ssta visse-rado se secca i prepriccava dozzivljeno!
 
S.S.S.Erbijanac:
Mom jednom dobrom prijatelju se desilo da mu je devojka bila,pa malo vrelije krvi nego ssto to prilicci.Stalno ga je nessto lupala,ccas vamo ccas tamo.Bila to i ratoborna ptica(dal je nessto trenirala il ssta ti ja znam...)
Elem kad visse nije mogo da dopre do nje reccima--pozzalio se svojim najbojlim prijateljima.
Hihi-mozzete da mislite-pa olupali smo je ko staru kantu!Visse nije imo problema te vrste,a i mogu vam recci da ga uopsste nije sramota zbog svega-ssta visse-rado se secca i prepriccava dozzivljeno!
eekdrool.gif
 

Back
Top