ZASTO JE BOLJI SEX IZ LJUBAVI? DA LI JE BOLJI, ILI NE?

leon.bgd

Početnik
Poruka
22
Po meni,i jeste i nije!Jeste jer ne moras da razmisljas sta ce tvoja draga/dragi reci za malo veci stomacic, za tvoje krive noge,i slicne stvari o kojima razmisljamo kada treba da spavamo prvi put sa nekim... A opet, sa druge strane, mnogo mi se svidja osecaj,tj. uzbudjenje je mnogo vece kada smo prvi put sa nekim!Mislim da oni zarobljeni u vezama tese sami sebe,kao nasli su sta su trazili u voljenoj osobi.Pogotovo se ovo odnosi na one koji su imali burnu proslost,koje se vrlo rado secaju.Vuk dlaku menja,ali cud nikada, tako da mislim da takvi jedva cekaju da krenu u nova "osvajanja", a do tada ce da kao uzivaju u stalnoj vezi, tj. u sexu u toj vezi!
 
leon:
Po meni,i jeste i nije!Jeste jer ne moras da razmisljas sta ce tvoja draga/dragi reci za malo veci stomacic, za tvoje krive noge,i slicne stvari o kojima razmisljamo kada treba da spavamo prvi put sa nekim... A opet, sa druge strane, mnogo mi se svidja osecaj,tj. uzbudjenje je mnogo vece kada smo prvi put sa nekim!Mislim da oni zarobljeni u vezama tese sami sebe,kao nasli su sta su trazili u voljenoj osobi.Pogotovo se ovo odnosi na one koji su imali burnu proslost,koje se vrlo rado secaju.Vuk dlaku menja,ali cud nikada, tako da mislim da takvi jedva cekaju da krenu u nova "osvajanja", a do tada ce da kao uzivaju u stalnoj vezi, tj. u sexu u toj vezi!

Pa ko ti brani da pored devojke imas sex i sa jos nekom ribom? De je probl?
 
I posle 5 godina sa nekim mozes da imas osecaj uzbudjenja... i posle 15 godina... zavisi od toga kakva si osoba. Neki nemaju uzbudjenje ni taj prvi put, ili se pravdaju da se strast gubi sa vremenom... na pet godina sigurno ne mora, na 15 verovatno, na 40 sigurno... ali ti onda sex nece biti najvaznija stvar na svetu.... :wink:
Uglavnom, sve je stvar maste oboje partnera. Sa nekim sex moze da ti dosadi i posle mesec dana, ako sve radite kao po nekom klišeu. Ako ti nju posle X godina iznenadis seksom u prirodi ili na kuhinjskom stolu ili onako s vrata... ili ona tebe novim zavodljivim donjim vesom, ili samo tvojom starom majicom koja nikada bolje nije izgledala nego u tom trenutku na njoj....i sve to uradite iz "cistog" zadovoljstva... E to je super. To je ujedno i znak da jos uvek ima ljubavi. I nema lepseg sexa ... ups... vodjenja ljubavi od tog... jer su ti zadovoljeni i duša i telo... I onda imas onaj blagi osmejak kao sa pocetka veze... To je umetnost ljubavi.
I bas zato sto ne moras da brines sta ce ona reci o tvom izgledu ili da li ona sada ima malo vise celulita... Opusteniji ste i sve moze da ide jos prirodnije... moci ces da upalis sveto ili da "to" radis i po danu, jer te nije blam kako ko od vas dvoje izleda... necete se buditi pre onog drugog i trcati u kupatilo da se sredite, a onda da se na prstima vratite u krevet mirisljavi, umiveni, očešljani... da vas ne vidi izguzvanog od jastuka i čupavog...
E sada ... oni koji misle da to ne mogu... sta da im kazem... samo nemojte zavaravati svoje partnere... razgovarajte na tu temu i ako ne stima, bolje rasciscavajte odnose dok je vreme...
 
I posle 5 godina sa nekim mozes da imas osecaj uzbudjenja... i posle 15 godina... zavisi od toga kakva si osoba. Neki nemaju uzbudjenje ni taj prvi put, ili se pravdaju da se strast gubi sa vremenom... na pet godina sigurno ne mora, na 15 verovatno, na 40 sigurno... ali ti onda sex nece biti najvaznija stvar na svetu.... :wink:
Uglavnom, sve je stvar maste oboje partnera. Sa nekim sex moze da ti dosadi i posle mesec dana, ako sve radite kao po nekom klišeu. .

Tako je,slažem se :ok:
 
Svakako da je bolji, sama zelja da se toj osobi predam me dovodi do pozitivnog ludila :D

pa gde si bre ti....moja bivsa ribo :lol:

icon10.gif
 
Po meni,i jeste i nije!Jeste jer ne moras da razmisljas sta ce tvoja draga/dragi reci za malo veci stomacic, za tvoje krive noge,i slicne stvari o kojima razmisljamo kada treba da spavamo prvi put sa nekim... A opet, sa druge strane, mnogo mi se svidja osecaj,tj. uzbudjenje je mnogo vece kada smo prvi put sa nekim!Mislim da oni zarobljeni u vezama tese sami sebe,kao nasli su sta su trazili u voljenoj osobi.Pogotovo se ovo odnosi na one koji su imali burnu proslost,koje se vrlo rado secaju.Vuk dlaku menja,ali cud nikada, tako da mislim da takvi jedva cekaju da krenu u nova "osvajanja", a do tada ce da kao uzivaju u stalnoj vezi, tj. u sexu u toj vezi!

...postoji dobar sex i losh ................i nema veze sa ljubavlju ..........................bar kod mene .........:bye:
 

Back
Top