Дувају ли ганџу?

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.396
Za razliku od Zorana Milanovića, novog lidera hrvatskog SDP, srpski političari tvrde da da nikad nisu konzumirali marihuanu

0506-rojters.jpg
BEOGRAD
- Srpski političari su u mladosti bili hodajući sveci. Tako se barem čini na osnovu njihovih odgovora na pitanje Kurira da li su ikad konzumirali marihuanu. Naime, u našoj anketi redom su negirali da su ikad "duvali travu", a tek po koji je stidljivo priznao da je bio blizu, ali da je odoleo tom iskušenju.

Inače, povod za ovu temu bila je nedavna izjava Zorana Milanovića, naslednika Ivice Račana na mestu predsednika hrvatske Socijaldemokratske partije, koji je javno priznao da je u mladosti probao marihuanu.

- Davno, 1985. godine na maturskoj večeri. Grbavo iskustvo. Ne preporučujem. Ako već trebate opijate, popijte čašu vina - savetovao je Milanović svoje sagovornike na internet diskusiji hrvatskog portala Indeks.

Ministar za infrastrukturu Velimir Ilić kaže za Kurir da je trava uvek bila daleko od njega.
- Ma kakvi! Od malena sam se bavio sportom, a čak nikada nisam pušio ni cigarete. Moj otac je bio strastven pušač, i pušio je tri pakle dnevno, tako da sam i na duvan alergičan - kaže ministar.

- Da li znate šta je gandža? - pitali smo i poslanika Sandžačke demokratske partije Mehu Omerovića.

- Kako ne bih znao. To je marihuana - odgovorio je on, dodajući da njegov tačan odgovor ne znači da je i njen konzument.

- Osim duvanja u balon, kad sam bio dete, ništa više nisam stavio u usta, posebno ne takve sadržine. Svako ima pravo da duva šta god hoće i neka svako puši šta mu je milo - poručio je Omerović.

Ako mu je za verovati, marihuanu nikad nije probao ni predsednik SPS Ivica Dačić.
- Nikada nisam koristio nikakve droge. Meni nisu potrebna takva sredstva da bih bio veseo - štreberski je odgovorio Dačić, dodajući da nema ništa protiv što je Milanović duvao, ali se pita da li su to znali oni koji su ga izabrali.

Vaspitno-roditeljsku lekciju o konzumiranju marihuane naširoko je objasnio i funkciner SRS Dragan Todorović.
- Nikada nisam koristio bilo kakvu drogu, a kako stvari stoje, neću ni u buduće. U svakom slučaju, da sam na mestu ljudi koji koriste droge, bio bih oprezan i vodio bih računa gde to izjavljujem, jer takvo iznošenje činjenica u javnosti može postaći mlade generacije da se i oni povedu za primerom - skrenuo je pažnju Todorović.

On je dodao da su u njegovo mladalačko doba samo retki konzumirali droge, i to "uglavnom mladići i devojke iz najvišeg socijalnog staleža". I poslanik DSS Željko Tomić tvrdi da nikada nije duvao.
- To vam je od mene daleko koliko i vasiona. Verovatno je to sada trend. Nemam ništa protiv, ali ja nisam zainteresovan - kaže Tomić.

Poslanik DS Srđan Milivojević kaže da ne troši čak ni cigarete i alkohol, a kamoli marihuanu, ali kako kaže, primećuje da neki srpski političari jesu zavisnici.
- Upoznao sam mnogo zavisnika od fotelje, vlasti i privilegija, a bogami, neki su krenuli u ozbiljnu kampanju protiv Tomice Milosavljevića, jer izgleda, u apotekama nema dovoljno bensedina - kaže Milivojević.

spacer.gif
black.gif
spacer.gif
Čanak: Svako normalan je duvao

Lider LSV Nenad Čanak jedini nije tvrdio da nikad nije duvao travu. On, međutim, nije hteo da prizna ni da je konzument.
- Braniću se ćutanjem - odgovorio je Čanak, dodajući da će novog šefa SDP njegovi birači sigurno razumeti.
- Čovek te generacije koji nije slušao rok, vozio motor i duvao travu, obavezno je otišao u neki ekstremizam - zaključuje Čanak.


spacer.gif
black.gif
spacer.gif
spacer.gif
black.gif
black.gif
spacer.gif
spacer.gif
black.gif
spacer.gif
Vučelić: Samo sam pućkao

Milorad Vučelić najpre je rekao da nije probao marihuanu, ali se onda prisetio.
- Jesam, doduše, jednom bio u prilici, ali pošto ne uvlačim dim već samo pućkam, izbacili su me iz tog društva, da im ne štetim robu - setio se Vučelić, dodajući "da to nije ništa skandalozno"
- Ako je novom predsedniku SDP to je jedina mana, svaka mu čast! - kaže Vučelić.


Извор ''Курир''
Питам се што нису питали Чеду???:confused:
 
PJ_Harvey:
A ja sam čula iz sasvim pouzdanih izvora,da se u garsonjeri kolege Mišonija u Dubrovačkoj oseća neki sladunjavo-otužni miris koji podseća baš na miris gandže..
Лепо је причати глупости...Поготово седети поред крава и оваца у Качареву.Треба ли још?Колико имаш година?Како се зовеш?Прочитај правилник ''Крстарице'',а и подаци су ти бајати.:lol:
 
misoni:
Лепо је причати глупости...Поготово седети поред крава и оваца у Качареву.Треба ли још?Колико имаш година?Како се зовеш?Прочитај правилник ''Крстарице'',а и подаци су ти бајати.:lol:

Ti stvarno ziveo u Dubrovackoj, a ona ovde javno napisala..???...aaauuuuuuuu :shock:

A 'el si se sad preselio...gde? Kazi javno...nikom necemo da kazemo... :lol:
 
SANDRINAbg:
Ti stvarno ziveo u Dubrovackoj, a ona ovde javno napisala..???...aaauuuuuuuu :shock:

A 'el si se sad preselio...gde? Kazi javno...nikom necemo da kazemo... :lol:
Није она,него он!Тешки су то проблеми...Постави јој неко ''женско'' питање,па ће ти бити јасно ко је...или само прочитај ''њене'' постове.
 
Не толерише,вероватно још није видео.Овај лик је великомађарски шовиниста и мрзи Србе,а живи и студира међу нама!:roll:Ако те занима више о њему погледај профиле Fagypont и Kira Neris,и биће ти све јасно.
 

Back
Top