???

Pamte se obe, jedna bash zato shto je prva, a druga zato shto je mnogo jaka. Razmishljam malo o pravoj i nepravoj ljubavi i da li je to moguce, pa recimo da jeste, nekad mislimo da je to ljubav a onda tako lako raskinemo.

Ma, pamte se sve ljubavi .. k`o da ih ima ne znam koliko u zivotu :)
 
Vesela_zena_beogradska:
Pamte se obe, jedna bash zato shto je prva, a druga zato shto je mnogo jaka. Razmishljam malo o pravoj i nepravoj ljubavi i da li je to moguce, pa recimo da jeste, nekad mislimo da je to ljubav a onda tako lako raskinemo.

Ma, pamte se sve ljubavi .. k`o da ih ima ne znam koliko u zivotu :)

Jako lepo receno...
 
Kao pravu,prvu ljubav doživljavam svaku novu,jer pomislim ovo je možda to pravo i biće mi kao nikada do sada...
Ne vraćam se na stare,nekako izblede osećaji i prosto mi je nepoznat osećaj da sam u tog nekog bila zaljubljena,volela ga više od sebe...kao da su ta,nekadašnja osećanja bila tuđa,a ne moja.
"Čekam" tu prvu i pravu ljubav!
 
NovaIsta:
ma to je sve domen filozofije. starogrcki filozofi su to dosta davno razmatrali i o tome pisali. ali su se i j.ebali ko ludi:)
......... :grin: :grin: srce danas ko o chemu ti o ushtipcima :grin: :grin: post nedeljni kod tebe ili velika vlaznost :-D :-D ;-)
 
Vesela_zena_beogradska:
Pamte se obe, jedna bash zato shto je prva, a druga zato shto je mnogo jaka. Razmishljam malo o pravoj i nepravoj ljubavi i da li je to moguce, pa recimo da jeste, nekad mislimo da je to ljubav a onda tako lako raskinemo.

Ma, pamte se sve ljubavi .. k`o da ih ima ne znam koliko u zivotu :)
da se ne zaboravi udaraju se recke (ko ima poduzi spisak) ;-)

PS>U vezi sa naslovom prva ljubav iz obdanista...bzvz, prava ljubav valjda je to sto mi se sad desava...=ispade da bi bilo bolje da nisam ni odgovarala na post 8-)
 
Problem je sto ljudi najduze pamte ljubav u kojoj su bili najvise povredjeni, poistovecujuci je sa pravom, zbog kolicine bola koji su doziveli.
 

Back
Top