nove igre

markoca:
Odes na trafiku i kupis Svet Kompjutera...ili gameplay...







свет компијутера је задњих месеци постао крш нарочито када је ствар у скоје руке узео Пургер


иначе касне са играма око 2 3 месеца
 
CarDevil:
свет компијутера је задњих месеци постао крш нарочито када је ствар у скоје руке узео Пургер


иначе касне са играма око 2 3 месеца
Slazem se...poslednjih nekoliko brojeva nije vredelo kupiti....i to ne samo zbog igara...
 
svet kompjutera ZAUVJEK!
u GamePlayu svi su nacionalisti i sovinisti gadovi jedni...sramota j da bivsa ekipa gamera tako pise...

crnogorac(moj zemljak) napisao pismo i ovi ga ispljuvali,izgrugali su mu se i pokusavali da budu duhoviti...a bili k'o iz kursadzija....a ovaj sto je pisao bio vaspitan i nije imao ono ''brate vi ste najbolji'' nego ih je persirao i pitao malo glupkasto pitanje,ali nije razlog da mu se rugaju zbog ijekavice i jer je iz pga...
to mi je bio prvi i poslednji broj koji sam kupila gameplaya jer to mene vrijedja ...nemoj te mene sad kamenjem da gadjate zbog ovoga, sto sam rekla...
inace,recenzije su im slabe i ktarke...

mada ste upravu kad kazete da SVET KOMPJUTERA postaje gori i gori...krsevi od igrica sve neki pirates of carribean i slicno...
 
Ma jer je neko mozda od vas kupio decembarski broj sk-a........Nisu kasnili uopste.....Igra meseca crysis konkurencija cod 4.......A onaj kuzmanovic je najbolji opisivac igrica ikada.......
 
Cemu troskarenje para na casopise kada ce ionako za mesecak dana biti ceo teks na sjatu.Druga stvar je ako zelis da saznas o igri sto vise mada i tu ima "besplatnog" nacina.
 

Back
Top